مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اطلاع از جدیدترین قیمت روز ایزوگام

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع نمایندگی های فروش ایزوگام در ایران و جهانخرید مستقیم ایزوگام از شرکت های تولیدی ایزوگامخرید و قیمت روز ایزوگام
اطلاع از جدیدترین قیمت روز ایزوگام

امروزه قیمت روز ایزوگام در سایت های شرکت های تولیدکننده ایزوگام وجود دارد که خریداران به راحتی می توانند از قیمت روز ایزوگام اطلاع یابند و قیمتی که مدنظرشان است خریداری کنند.

اطلاع از جدیدترین قیمت روز ایزوگام

انواع نمایندگی های فروش ایزوگام در ایران و جهان

انواع نمایندگی های فروش ایزوگام در ایران و جهان

شرکت های تولیدکننده ایزوگام زمانی که ایزوگام را با مواد اولیه مرغوب  بهه صورت  عمده تولید می کنند  و آنها را به نمایندگی های مختلفی که در نقاط مختلف ایران مدر زمینه فروش ایزوگام فعالیت دارند ارسال می کنند. با توجه به شرایط مختلف آب و هوایی ایوزگام ها متفاوت می باشند. مواد اولیه در تولید ایزوگام سردسیری با ایزوگام گرمسیری کاملا فرق می کند. در تهران، شیراز، اصفهان و سایر استان ها نمایندگی های مراکز فروش ایزوگام وجود دارد که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. در تهران به خاطر تعداد زیاد جمعیت و وسعت شهر نمایندگی های مراکز فروش زیادی وجود دارد. در این نمایندگی های فروش، انواع مختلف ایزوگام با ضخامت های مختلف وجود دارد. مشتریان می توانند هر ایزوگامی که بخواهند را با قیمت مورد مناسب خریداری کنند و مورد استفاده قرار بدهند. علاوه بر داخل ایران نمایندگی های فروش در کشورهای دیگر وجود دارد که از ایران به آن کشورها ایزوگام به صورت عمده صادر می شود. مشتریان می توانند به این نمیاندگی های موجود سر بزنند و ایزوگام مناسب محیط خود انتخاب و خریداری کنند.

خرید مستقیم ایزوگام از شرکت های تولیدی ایزوگام

خرید مستقیم ایزوگام از شرکت های تولیدی ایزوگام

مشتریان می توانند مستقیم به شرکت های تولیدکننده ایزوگام بروند و از نزدیک ایزوگام ها را مشاهده کنند. آنها می توانند از میان انواع مختلف ایوزگام، ایزوگام مناسب را انتخاب کنند و سپس قیمت را بپردازند. مطمعنا قیمتی که خریداران در کارخانه مستقیم خریداری می کنند خیلی ارزان تر از قیمتی است که در بازار خریداری می کنند. زیرا در بازار افراد  واسطه گر وجود دارند و به همین خاطر بر قیمت محصول افزوده می شود. ولی خرید مستقیم موجب می شود که محصول را با قیمت مناسب تری خرید کنند.

خرید و قیمت روز ایزوگام

خرید و قیمت روز ایزوگام

امرزوه برای رفاه حال مشتریان برای اینکه مشتریان به راحتی بتوانند ایزوگام های با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری کنند. شرکت های تولیدکننده ایزوگام فروشگاه های معتبر مجازی راه اندازی کرده اند که مشتریان به راحتی در خانه و در محل کار خود می توانند به این فروشگاه ها سر بزنند.  تولیدکنندگان در این فروشگاه ها لیست انواع مختلف ایزوگام ها را برای فروش می گذارند که هر کدام قیمت های مخصوص به خود دارند. مشتریان می توانند هر کدام را که می پسندند انتخاب کنند. در همان فروشگاه قسمتی متعلق به پرداخت به صورت آنلاین دارد که می توانند قیمت را بپردازند و در زمان کمی آن را به دست آورند. البته قیمت روز ایزوگام متفاوت است که باید قبل از خرید از آن آگاه یابند

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید