مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اطلاع از جدیدترین قیمت پرایمر زیر ایزوگام

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس پرایمر زیر ایزوگاماهمیت پرایمر در ایزولاسیونکاربرد پرایمر ایزوگامطرز تولید پرایمر ایزوگامخرید پرایمر ایزوگام
اطلاع از جدیدترین قیمت پرایمر زیر ایزوگام

هنگام عایق کاری و ایجاد پوشش ایزوگام بر روی بام ساختمان باید عملیات زیرسازی با دقت و اصولی انجام شود تا همه سطوح صاف شده و ترک های سطح پر شوند. برای تولید پرایمر زیر ایزوگام، کارخانجات ایزوگام اقدام به ساخت این محصول می نمایند. صادرات پرایمر زیر ایزوگام نیز همانند صادرات ایزوگام با اهمیت می باشد. قیمت خرید و فروش پرایمر زیر ایزوگام نیز برای نمایندگی های فروش اعلام می شود. مشتریان باید علاوه بر خرید ایزوگام، محل مورد نظر را از لحاط نیاز به پرایمر ایزوگام بررسی نمایند.

اطلاع از جدیدترین قیمت پرایمر زیر ایزوگام

جنس پرایمر زیر ایزوگام

جنس پرایمر زیر ایزوگام

پرایمر حالتی مایع دارد و برای رقیق کردن آن نیز از آب یا بنزین استفاده می‌شود .برای تولید و استفاده پرایمر در گذشته از بنزین استفاده می شد اما امروزه از آب بعنوان حلال کمک می گیرند. شرکت ایزوگام مفید تولید و عرضه کننده ی انواع مختلف پرایمر جهت آماده سازی مکان های مورد نظر برای ایزولاسیون می باشد.

اهمیت پرایمر در ایزولاسیون

اهمیت پرایمر در ایزولاسیون

از پرایمر ایزوگام برای عایق کردن و پوشاندن سطوحی همانند پی ساختمان، دیوارها، سرویس بهداشتی و حمام، استخر، پارکینگ، انبارها و پل‌ها استفاده می‌شود. گاهی از پرایمر برای استفاده در آسفالت سرد و پیش‌ساخته استفاده می‌شود. در برخی مواقع از پرایمر برای افزایش عملکرد ایزوگام و چسبندگی بیشتر استفاده می شود. پرایمر برای حفاظت از سطح آجر در مقابل شوره و نمک مصرف می شود. زیرسازی و پرایمر برای عایق کاری و ایزوگام موجب دوام و مقاومت بیشتر ایزوگام در برابر رطوبت شده و تا سال‌های بیشتری بدون اشکال کار کند.

کاربرد پرایمر ایزوگام

کاربرد پرایمر ایزوگام

با توجه به اهمیت زیرسازی و پرایمر برای ایزوگام، پرایمر اگر به صورت حرفه ای استفاده شود می تواند در برخی از قسمت ها به صورت مجزا و به عنوان یک عایق کامل استفاده کرد. تنوع پرایمر و کاربرد گسترده این محصول همچنان مورد استقبال مشتریان می باشد. مهم ترین موارد استفاده از پرایمر به شرح زیر می باشد:

  • عایق کاری سطوح مختلف زیر کار مثل پی ساختمان، شناژ و…
  • محافظ از خوردگی نمکی برای سطوح آجری
  • ساخت آسفالت سرد از مخلوط پرایمر و ماسه ممکن است.
  • بهبود عملکرد ایزوگام و ایجاد چسبندگی در زیر کار استفاده می شود.

طرز تولید پرایمر ایزوگام

اهمیت پرایمر در ایزولاسیون

از ترکیب قیر و نوعی پودر معدنی مایعی تولید می شود که باید در زمان استفاده با آب یا بنزین رقیق مخلوط شود. برای تولید پرایمر زیر ایزوگام شرکت های تولیدی ایزوگام اقدام به ساخت و عرضه ی این نوع از محصول می نمایند. کارخانه ایزوگام مفید تولید کننده پرایمر زیر ایزوگام می باشد. برای یکسان شدن سطح ایزوگام ابتدا محلول بنزین و پرایمر را در نقاط ناهمسطح ریخته و سپس اقدام به ایزوگام سطح می نمایند.

خرید پرایمر ایزوگام

خرید پرایمر ایزوگام

امروزه کارخانجات تولیدی ایزوگام بمنظور تسهیل عایق بندی و بعلت کاربرد وسیع پرایمر در مناطق مختلف اقدام به تولید این محصول در کنار ساخت و تولید ایزوگام نموده اند. جهت انجام عایق و ایزوگام مکان مورد نظر خود، ابتدا از سالم بودن و هم سطح بودن پوشش کف آن مطمئن شده و اگر نیاز به پوشاندن و زیرسازی آن با پرایمر بود نسبت به خرید آن در کنار ایزوگام اقدام فرمایید. نمایندگان فروش ایزوگام بصورت حضوری و همچنین از راه سفارش تلفنی یا اینترنتی آماده ی ارائه خدمات فروش می باشند.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید