مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایزوگام شرق دو لایه به نرخ عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعریف عایق ایزوگامتعریف عایق ایزوگاممزایای استفاده از ایزوگام شرق دو لایهمزایای استفاده از ایزوگام شرق دو لایهصادرات ایزوگام شرق دولایهصادرات ایزوگام شرق دولایهخرید ایزوگام دو لایه شرقخرید ایزوگام دو لایه شرق
ایزوگام شرق دو لایه به نرخ عمده

یکی از پرکاربردترین انواع ایزوگام تولیدی در کارخانجات، ایزوگام دولایه می باشد. ایزوگام شرق دو لایه نیز یکی از محصولات این کارخانه می باشد که با توجه به کیفیت و کاربرد زیاد محصول صادرات آن و مرید و فروش عمده آن بسیار پررونق می باشد. ایزوگام شرق دولایه برای مصارف ساختمانی و همچنین عایق بندی مکان های مختلف صنعتی نسبت به رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد.ایزوگام شرق دو لایه به نرخ عمده

تعریف عایق ایزوگامتعریف عایق ایزوگام

در زمینه ی ساختمان سازی و عایق کاری، ایزوگام یکی از کار آمدترین مصالح ساختمانی می باشد. این عایق تشکیل شده از نوعی غیر ۷۰ درصد می باشد که در انواع مختلف به بازار و مشتریان عرضه می شود. تولید و فروش ایزوگام توسط نمایندگی کارخانجات ایزوگام از جمله شرکت ایزوگام مفید انجام می گردد. ایزگام موارد کاربرد گشترده ای دارد علاوه بر پشت بام برای پی و فوندانسیون آن هم استفاده می شود. ایزوگام در واقع نوعی عایق آب است که وجود آن برای هر ساختمانی الزامی است. یکی از نمونه های پرفروش ایزوگام شرق دولایه میباشد. در گذشته کار ایزوگام را آسفالت و قیر انجام می دادند، اما با توجه به ویژگی های ایزوگام و برتری هایی که نسبت به آسفالت و قیر داشت خیلی زود مورد توجه قرار گرفت.

انواع ایزوگام انواع ایزوگام

ایزوگامی که برای پشت بام استفاده می شود با ایزوگامی که جهت عایق بندی استخر استفاده می شود متفاوت است. در حال حاضر انواع ایزوگامی که در بازار تولید می شود به شرح زیر است: ایزوگام های تک لایه و ایزوگام های دو لایه. هر یک از ایزوگام ها می توانند با روکش آلمینیومی و یا بدون روکش و یا با روکش سنگریزه ای باشند.

مزایای استفاده از ایزوگام شرق دو لایهمزایای استفاده از ایزوگام شرق دو لایه

بنابر اهمیت عایق کاری در موارد ساختمانی و پوشش در برابر رطوبت، استفاده از ایزوگام مناسب بسیار مهم می باشد. امروزه مشتریان عمده و خانگی زیادی به خرید ایزوگام شرق دولایه روی آورده اند. از جمله موارد مهم اهمیت و مزایای ایزوگام، قابل استفاده بودن در شرایط مختلف آب و هوایی، قیمت مناسب و وزن متعادل نسبت به حجم ساختمان می باشد. انعطاف پذیری و مقاومت این نوع عایق در برابر سرما و گرما بسیار قابل ملاحظه می باشد.

صادرات ایزوگام شرق دولایهصادرات ایزوگام شرق دولایه

کارخانجات تولید ایزوگام زیادی در کشور ما مشغول بکار می باشند. صادرات ایزوگام شرق دو لایه نیز یکی از محصولات می باشد. شرکت ایزوگام مفید هم علاوه بر تولید ایزوگام مرغوب و با کیفیت اقدام به فروش نیز نموده است. برند ها و شرکت های زیادی در ایران به تولید انواع ایزوگام می پردازند که یکی از باکیفیت ترین آن ها را می توان ایزوگام شرق به شمار آورد. در محصول، دارا بودن نشان استاندارد و رعایت اصول کیفی از مهم ترین ویژگی ایزوگام شرق دولایه می باشد.

خرید ایزوگام دو لایه شرقخرید ایزوگام دو لایه شرق

در رابطه با خرید ایزوگام دو لایه این نکته ضروریست که معمولا قیمت این نوع ایزوگام نسبت به نوع تک لایه بالا تر است. بصورت عمده, عوامل زیادی بر قیمت محصول ایزوگام دولایه موثر می باشند از جمله: نوع ایزوگام، کیفیت محصول، حجم خرید ایزوگام (عمده یا جزئی) و همچنین برند ایزوگام مهم می باشند. ایزوگام دولایه شرق علاوه بر قیمت مناسب دارنده نشان استاندارد ملی و تضمین کیفیت می باشد. بمنطور خرید ایزوگام دولایه شرق می تواند به دو صورت زیر اقدام نمایید:

  • تماس با نمایندگی های فروش
  • مراجعه به سایت های فروش آنلاین
مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید