مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایزوگام عایق مرغوب ایرانی فراز بام گستر

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید ایزوگام مقاوم فراز بام گستر

ایزوگام های مرغوب ایرانی که توسط شرکت هایی همچون فراز بام گستر تولید می شوند در عملیات عایق سازی، استفاده گسترده ای دارند که فروش عمده آن با بهترین روش ها انجام می پذیرد.
یکی از دغدغه هایی که امروزه در جهت نصب ایزوگام عایق وجود دارد مربوط به استفاده از ایزوگام های ارزان قیمت می باشد و این امر بدون در نظر گرفتن کیفیت کار صورت پذیرفته و در نتیجه آن منجر به خسارت های بعدی نیز می شود.
ویژگی های متعددی به هنگام انتخاب یک ایزوگام خوب باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد که از مهم ترین آن ها می توان به قدرت نفوذ آب، میزان مقاومت در برابر پاره شدن و کشش، اشعه خورشید، فرسودگی و همچنین ضخامت آن و تعداد لایه هایی که دارند اشاره نمود.
از همین رو پیش از عرضه ایزوگام های مرغوب ایرانی به بازار شاهد انجام آزمایشاتی در جهت تست مقاومت و کیفیت آن انجام می شود و از همین رو این مسئله می تواند به تضمین کیفیت نیز منجر شود.

فراز بام گستر

خرید ایزوگام مقاوم فراز بام گستر

از برندهای پیشنهادی ارائه شده برای خرید ایزوگام استاندارد، می توان به محصولات فراز بام گستر اشاره نمود که تولید کننده مقاوم ترین ایزوگام های حرارتی و رطوبتی بوده و می تواند در برابر عوامل محیطی، بیشترین قدرت را از خود به نمایش گذارد.
ایزوگام های فراز بام گستر دارای نمونه های تک لایه و دولایه با زمینه های مصرفی گسترده می باشد که ظرفیت های مصرفی مورد نیاز مشتریان به سادگی از طریق این سایت قابل خریداری خواهد بود که امکان بهره مندی از بیشترین مزیت های رقابتی نیز فراهم شده است و از جمله آن ها می توان به این نکته اشاره نمود که خرید مستقیم ایزوگام امکان ارائه قیمت های ویژه ای را فراهم می آورد.

در واقع مقاومت ایزوگام رابطه مستقیمی با کیفیت و نوع قیر بکار رفته در آن دارد به طوری که ایزوگام های با قیر۶۰/۷۰ و پلیمری بالاترین مقاومت و طول عمر را دارند.

مشاور فروش: مهندس حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید