مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین فروشنده ایزوگام بدون فویل ارزان قیمت در تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست فروشندگان انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دارخرید اینترنتی بهترین ایزوگام بدون فویل ارزان قیمتعمده فروش ایزوگام صادراتی در بازار بزرگ تبریزبزرگترین فروشنده و تولید کننده بهترین ایزوگام صادراتینمایندگی پخش و عرضه ایزوگام فویل دار مرغوبمرغوب ترین ایزوگام فویل دار را از مازندران بخریدشرکت پخش و فروش عمده انواع ایزوگام فویل دارعرضه ایزوگام عادی و طرح دار وارداتی با قیمت ارزانبزرگترین مرکز خرید ارزان انواع ایزوگام صادراتیلیست قیمت عمده ایزوگام در بازار بزرگ ایرانخریدار ایزوگام صادراتی ارزان در تبریزچگونگی خرید ایزوگام عایق رطوبتی بدون فویل در تبریز

ایزوگام ها که هر یک نقشی موثر در زمینه عایق سازی سطوح را ایفا کرده و بهترین نوع محافظت را از آن ها به عمل می آورند، در انواع ایزوگام بدون فویل و ایزوگام فویل دار موجود می باشند. روند تولید هر دو نوع از ایزوگام مورد نظر یکسان بوده و تنها تفاوتشان در همین سطح پوششی شان می باشد. حال در توضیحی بیشتر از ایزوگام بدون فویل که موضوع اصلی این بخش می باشد، باید گفت که از نوع ایزوگام ساده محسوب شده و معمولا از آن در سرویس بهداشتی و یا زمانی که قرار است ایزوگام زیرسازی شود، استفاده به عمل می آید. برای اینکه بتوانید از بهترین شرایط جهت تهیه این نوع ایزوگام برخوردار شوید، مراجعه به بزرگترین فروشنده ایزوگام بدون فویل در تبریز که آن را ارزان قیمت ارائه می دارند، پیشنهاد می شود.

بزرگترین فروشنده ایزوگام بدون فویل ارزان قیمت در تبریز

لیست فروشندگان انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دار

لیست فروشندگان انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دارهمانطور که در بخش نخست نیز اعلام داشتیم، ایزوگام انواع متعددی نظیر ایزوگام بدون فویل و ایزوگام فویل دار را شامل می گردد.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید که تفاوت بین این دو ایزوگام در چیست؟
برای اشاره به همین موضوع، تصمیم گرفته ایم تا به بیان وجوه تمایز موجود بین ایزوگام بدون فویل و فویلدار در گزینه های زیر بپردازیم:

 • ایزوگام بدون فویل که نوع پودری تیشو را شامل می شود، در مکان های سر بسته و دور از تابش مستقیم نور خورشید مورد استفاده قرار می گیرد.
 • این ایزوگام مناسب برای اجرا در محیط های مرطوب مانند حمام و سرویس بهداشتی است.
 • همچنین به دلیل فاقد روکشدار بودن، از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به ایزوگام فویلدار برخوردار می باشد.
 • ایزوگام فویلدار اما از جنبه عایق کاری و هم از جنبه نماسازی مورد توجه واقع می شود.
 • به این صورت که از آن جهت اجرای نماهای ساختمانی بهره برده و با تکیه بر تنوع بالای آن، نماهای امروزی ای را در ساختمان ها به وجود می آورند.
 • همچنین تفاوت دیگر این نوع ایزوگام نسبت به ایزوگام بدون فویل، میزان مقاومت و استحکام بیشتر آن است.

حالا با همه این تفاسیر و شناسایی هر یک از ایزوگام های مورد نظر، اگر تصمیمتان به خرید عمده آن ها جدی است، می توانید با پیدا کردن لیست فروشندگان ایزوگام از منابع اینترنتی، نسبت به تهیه شان اقدام کنید.

خرید اینترنتی بهترین ایزوگام بدون فویل ارزان قیمت

خرید اینترنتی بهترین ایزوگام بدون فویل ارزان قیمتایزوگام های بدون فویل دقیقا به اندازه ایزوگام فویلدار حائز اهمیت فراوانی برای کاربرد و استفاده بوده و مصارف وسیعی از آن ها در هر یک از محیط های ساختمانی به عمل می آید.
این نوع ایزوگام ها به هیچ وجه از جنبه زیبایی مورد توجه نیستند، بلکه تنها جنبه کاربردی شان، همان عایق بودنشان است که مورد توجه و اهمیت قرار گرفته است.

قابل ذکر است که این نوع از محصولات هم در نوع پودری یا تک لایه و هم در نوع ایزوگام دولایه موجود می باشند.
از هر یک نیز کارایی های قابل قبولی مشاهده شده است.
فرق عمده بین آن ها این است که ایزوگام های دو لایه عموما در مکان هایی که دارای امکان آبریزی کمتری هستند، مانند آشپزخانه یا تراس سر پوشیده مورد کابرد واقع می شوند.
با کابرد ایزوگام تک لایه هم که در قسمت قبل آشنا شدید.

با این اوصاف اگر قصد خرید ایزوگام بدون فویل در هر یک از نمونه های موجود را گرفته اید، به شما مراجعه به مراکز فروش اینترنتی را پیشنهاد می کنیم.
زیرا آن ها می توانند در زمینه سازی چنین شرایطی از خرید نزد شما موثر واقع شوند:

 • خرید سریع و کم هزینه ایزوگام
 • تهیه بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام بدون فویل
 • دریافت ایزوگام بدون فویل ارزان قیمت

عمده فروش ایزوگام صادراتی در بازار بزرگ تبریز

عمده فروش ایزوگام صادراتی در بازار بزرگ تبریزایزوگام های صادراتی که علاوه بر ارزش بالا در بازار های داخلی، در بازار های خارجی نیز دارای اهمیت بسیاری اند، هم انواع ایزوگام بدون فویل و هم انواع ایزوگام فویل دار را شامل می شوند.
یعنی از هر دو نوع این ایزوگام ها، صادرات عمده ای به دیگر کشور ها انجام می پذیرد.
اما سوالی که از سوی خریداران ممکن است به وجود آید، این است که ایزوگام های صادراتی دارای چه مشخصات یا ویژگی هایی می باشند؟
در پاسخ به این سوال میتوان از این موارد در قالب جواب نام برد:

 • ایزوگام های صادراتی از استاندارد اصل بهره برده که با استفاده از برچسب یا لیبل روی آن ها می توان پی به این موضوع برد.
 • این نوع ایزوگام ها از ضخامت فوق العاده مناسب و البته مشخص مانند ضخامت 4 میلیمتر برخوردارند.
 • همچنین وزن موجود در ایزوگام های صادراتی و درجه یک معمولا در حد 40 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام، فاقد بوی بد، رنگ تیره و حالت روغنی است.
 • در تولید ایزوگام های مرغوب صادراتی، از بهترین مواد اولیه مانند قیر پالایشگاهی بهره می برند.
 • در نهایت قدرت چسبندگی بالا را می توان از آن این محصول دانست.

حال اگر با شناسایی این نوع از ایزوگام ها، می خواهید نسبت به تهیه آن ها اقدام ورزید؛ بهترین مسیر برایتان؛ مراجعه به برترین مراکز فروش ایزوگام تبریز که به عنوان ممتازترین مراکز عمده فروشی ایزوگام در کل کشور شناخته شده اند؛ می باشد.

بزرگترین فروشنده و تولید کننده بهترین ایزوگام صادراتی

بزرگترین فروشنده و تولید کننده بهترین ایزوگام صادراتیایزوگام های صادراتی که همواره بهترین کیفیت و استحکام را دارا بوده و از عمری طولانی نیز برخوردار می باشند، توانسته اند در زمینه مصرف بسیار تاثیرگذار و کارآمد عمل کرده و بدین ترتیب نظر مثبت بسیاری از خریداران را بر انگیزند.
در خصوص تولید این گروه از ایزوگام ها که صرفا برای مصارف ویژه مورد توجه قرار می گیرند، باید گفت که این محصولات از بهترین تیشو های موجود تهیه شده و مقاومتی عالی را در خود به تصویر می کشند.

تولید کنندگان ایزوگام صادراتی تمام توجه و تلاش خود را وقف تولید کرده تا در نهایت بتوانند محصولی منطبق با نیاز های روز را عرضه سازند.
خوشبختانه تلاششان نیز به ثمر نشسته و شاهد ارائه بهترین ایزوگام صادراتی هم در بازار داخلی و هم در بازار خارجی هستیم.

اما در مورد فروش این محصول باید گفت که اکنون توسط برترین فروشندگان واقع در مراکز تخصصی فروش که فروشنده برتر ایزوگام در این مرکز را نیز در بر می گیرند؛ عرضه شده و قابل دسترسی با بهترین کیفیت و کارایی برای همه خریداران دور و نزدیک می باشند.

نمایندگی پخش و عرضه ایزوگام فویل دار مرغوب

نمایندگی پخش و عرضه ایزوگام فویل دار مرغوبقطعا ایزوگام فویل دار را می توان یکی از بی نظیرترین ایزوگام های عرضه شده در عصر حاضر به شمار آورد.
این ایزوگام با برخورداری از لایه فویلی، بهترین گزینه برای محیط هایی خواهد بود که در برابر فرسایش یا نور خوشید قرار می گیرند.
همچنین جلوه منحصر بفرد موجود در این ایزوگام که برخاسته از طرح های متنوع آن است، باعث شده تا بتوان از آن به عنوان ابزاری عالی برای نماسازی ساختمان هم استفاده کرد.
در توضیحی بیشتر از کاربرد این نوع از ایزوگام ها باید گفت که چون نمونه های طرحدار را در بر می گیرند، بنابراین می توان از آن در سطوحی مانند دیوار ساختمان، استخر و به طور کلی فضاهایی که در معرض دید هستند استفاده کرد.
این کار باعث افزایش جلوه و زیبایی بیشتر شده و در عین حال به محافظت از سطوح مورد نظر نیز می انجامد.

بنابراین اگر می خواهید به سفارشات خود، این نوع ایزوگام را نیز اضافه کنید، یکی از مراجع برتری که کمک شایانی به شما خواهد کرد، نمایندگی ایزوگام تهران است.
توسط این مرجع که در عرصه خرید فروش ایزوگام فعالیت های ویژه ای را انجام می دهد؛ می توان از انواع ایزوگام فویل دار با این مشخصات برخوردار شد:

 • ایزوگام فویل دار مرغوب
 • ایزوگام فویل دار متشکل از طرح های جدید و زیبا مانند: طرح سنگی، سرامیکی، چوبی، رنگی و …

مرغوب ترین ایزوگام فویل دار را از مازندران بخرید

مرغوب ترین ایزوگام فویل دار را از مازندران بخریدمعمولا استان هایی از کشور مانند مازندران و یا گیلان و گلستان که از نواحی شمالی و مرطوب به شمار می آیند و دائما در معرض مشکلات ناشی از نم و رطوبت قرار دارند، دارای تجربه بیشتری در حوزه تولید و عرضه انواع ایزوگام و یا عایق های رطوبتی می باشند.

در واقع اقدامات انجام شده از سوی تولید کنندگان واقع در شهر های مذکور، به دلیل حل مشکلاتی است به آن ها اشاره کردیم.
اما در میان استان های نامبرده، مازندران در رده اول عرضه ایزوگام قرار داشته و بنابراین با مراجعه به مراکز فروش واقع در آن می توان انتظار تهیه و خریداری مرغوب ترین ایزوگام در انواع فویل دار و یا بدون فویل را داشت.

البته باید دقت کنید که درخواست های خرید خود را برای تهیه ایزوگام های مزبور، تنها از مراکز مجاز واقع در مازندران بخواهید.
چون تنها در این صورت است که نتیجه خرید مطابق انتظارتان پیش خواهد رفت.

شرکت پخش و فروش عمده انواع ایزوگام فویل دار

شرکت پخش و فروش عمده انواع ایزوگام فویل دارایزوگام های فویل دار نه تنها طرح و شکل های بیشتری را نسبت به ایزوگام های بدون فویل به خود اختصاص داده اند، بلکه به دلیل برخورداری از ویژگی های مثبت بیشتر توانسته اند میزان محبوبیت بیشتری را هم در بین خریداران داشته باشند.

این نوع از ایزوگام که در حال حاضر مورد توجه پیمانکاران و کارفرمایان بسیاری در کل دنیا قرار گرفته و کارایی های قدرتمندی را از خود نشان داده است؛ توسط مراکز مختلفی از قبیل شرکت های پخش و فروش قابل دسترسی است.

حسن بزرگی که از طریق مراجعه به این گروه از شرکت ایزوگام فویلدار نصیب خریداران خواهد شد را می توان در بهره مندی از قیمت مستقیم ایزوگام مذکور و همینطور تهیه ایزوگام اصل شرکتی دانست.

عرضه ایزوگام عادی و طرح دار وارداتی با قیمت ارزان

عرضه ایزوگام عادی و طرح دار وارداتی با قیمت ارزانایزوگام عادی یا معمولی و ایزوگام طرح دار دو محصول مجزا از یکدیگرند که هر کدام دارای فواید کارکردی بسیار خوبی می باشند.
این ایزوگام ها در حال حاضر در کل دنیا و ایران نیز مورد استفاده وسیع واقع شده و مشکلات بسیاری را یا از بین برده و یا کاهش داده اند.
هزینه اجرای ایزوگام های مورد نظر نیز آنقدر زیاد نیست که نتوان از عهده آن ها برآمد.

در هر حال یکبار هزینه برای همیشه بهتر از صرف هزینه های چند باره جهت تعمیر و بازسازی سطوحی است که دائما در معرض نم و رطوبت قرار دارند.
لذا می توان بر اساس همین موضوعات پی به درجه اهمیت هر کدام از ایزوگام های مربوطه برد.

اما موضوعی را که در قالب خریدار لازم است آن را بدانید؛ این است که اکنون عرضه ایزوگام عادی و طرح دار، علاوه بر نمونه های داخلی، در نمونه های وارداتی نیز در مراکز برتر فروش از جمله همین مرکز موجود می باشد.
پس می توانید هر چه سریع تر نسبت به تهیه آن ها اقدام کرده و با قیمتی ارزان دریافتشان نمایید.

بزرگترین مرکز خرید ارزان انواع ایزوگام صادراتی

بزرگترین مرکز خرید ارزان انواع ایزوگام صادراتیهمانطور که گفتیم این مرکز که در کنار سایر مراکز برتر فروش ایزوگام در کشور قرار گرفته و توانسته عنوان بزرگترین مرکز خرید ایزوگام را از آن خود نماید؛ بهترین مرجع برای خریدارانی خواهد بود که در نقاط دور ایران ساکن بوده و امکان خرید حضوری برایشان وجود ندارد.

بنابراین با مراجعه به همین مجموعه و کمک گرفتن از کارشناسان فروش متخصص و مجرب می توانند نسبت به تهیه هر یک از این ایزوگام ها اقدام کرده و در نهایت از بهترین نتایج خرید به طور کامل و رضایتبخش برخوردار شوند:

 • ایزوگام فویلدار صادراتی
 • ایزوگام پلیمری
 • ارزان ترین ایزوگام

لیست قیمت عمده ایزوگام در بازار بزرگ ایران

لیست قیمت عمده ایزوگام در بازار بزرگ ایرانهمانطور که مستحضر شدید، هر کدام از انواع ایزوگام، در تنوع بالایی از هر حیث به بازار ارائه شده اند.
یعنی ایزوگام هایی تشکیل یافته از جنس های مختلف، اندازه های متفاوت، کیفیت های گوناگون و حتی طرح های متعدد را می توان در مراکز عرضه کننده شاهد بود.
طبیعی است که با توجه به این تنوع بالا، لیست قیمت عمده ایزوگام نیز دستخوش تغییراتی شود.

در کل اگر خواسته اصلی شما ابتدا اطلاع از قیمت ایزوگام بدون فویل و یا حتی فویل دار و نمونه های بیشمار دیگر می باشد و می خواهید هزینه را با قیمت بسنجید؛ بهتر است این اقدام را تنها از  مراکزی مانند بازار بزرگ ایران که در کلان شهرها فعالند، انجام دهید.
در این صورت است که می توانید در کنار قیمت یابی؛ از بهترین ایزوگام ایران هم برخوردار شوید.

خریدار ایزوگام صادراتی ارزان در تبریز

خریدار ایزوگام صادراتی ارزان در تبریزتبریز قطب تولید و عرضه انواعی از ایزوگام از جمله ایزوگام های درجه یک که در دسته ایزوگام های صادراتی جای می گیرند؛ محسوب می شود.
تولید کنندگان واقع در کارخانجات متعدد تبریز با تکیه بر علم و دانش تخصصی تولید و کسب تجارب فراوان که حاصل سال ها فعالیت می باشد؛ توانسته اند به ارائه ایزوگام هایی مطمئن و کارآمد بپردازند.
بنابراین اگر خریدار عمده ایزوگام باشید، می توانید با مراجعه مستقیم به کارخانجات تولیدی تبریز، از ایزوگام های نسل جدید به طور مستقیم بهره مند شده و آن ها را با نصف قیمت حتی خریداری نمایید.
به نظر این یک فرصت عالی است که اگر از آن استفاده کنید که برد بزرگی کرده اید و اگر آن را نادیده بگیرید، در واقع این فرصت را از خود سلب کرده و در آخر از محصولات درجه یک بی نصیب خواهید ماند.

چگونگی خرید ایزوگام عایق رطوبتی بدون فویل در تبریز

چگونگی خرید ایزوگام عایق رطوبتی بدون فویل در تبریزدر این بخش قرار است راهکاری را در خصوص چگونگی خرید ایزوگام عایق رطوبتی بدون فویل در تبریز را برای خریداران راه دور ارائه نماییم.
لذا برای آن دسته از خریداران عزیزی که بنا به هر دلایلی،  امکان مراجعه مستقیم به مراکز فروش ایزوگام تبریز برایشان وجود نداشته و یا حتی دشوار است، پیشنهاد می کنیم که با محول ساختن سفارشات خود از طریق همین مجموعه که به مراکز تولید ایزوگام تبریز متصل می باشد، تمامی اقدامات لازم را انجام دهند.

در این حالت می توانند هم دسترسی راحتی به محصولات مورد نیاز خود داشته و هم از این خدمات پیش از خرید و پس از آن بهره کافی را ببرند:

 • پاسخوگویی شبانه روزی
 • انجام مشاوره فروش رایگان
 • سرعت بالای تحویل سفارشات
مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید