مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین سایت اینترنتی فروش ایزوگام بدون فویل ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایت فروش و عرضه مستقیم انواع ایزوگام درجه یکپخش عمده ایزوگام ارزان قیمت در بازار بزرگ ایرانخرید ایزوگام فویلدار با قیمت مناسب در بازارسفارش ایزوگام مستقیم از درب کارخانه با قیمت استثناییسایت خرید بهترین ایزوگام مرغوبتامین کننده ایزوگام در انواع مختلفشرکت تولید و فروش بهترین ایزوگام در ایرانبازار پخش انواع ایزوگام فویلدار و بدون فویلبهترین ایزوگام بدون فویل را با قیمت مناسب تر بخریدعرضه کننده و پخش کننده انواع ایزوگام در بازار کشورلیست قیمت ایزوگام عمده و خرده در ایرانفروشندگان رسمی انواع ایزوگام بدون فویل شرق

سایت فروش ایزوگام بدون فویل عرضه کننده جدید ترین تولیدات این صنعت است. ایزوگام ها به انواع بدون فویل و با فویل تقسیم بندی می شوند که بر همین اساس قیمت فروش متفاوتی دارند.این مواد صنعتی نوعی عایق هستند که از لایه های متفاوتی تشکیل
شده که 
پلی اتیلن، پودر
معدنی، 
فویل
آلومینیوم، 
پلی استر، و مواد
افزودنی مهمترین مواد اولیه آن را به خود اختصاص می دهند. مهمترین کاربرد این تجهیزات، محافظت از مکان های نصب از رطوبت و جریان احتمالی آب است. این محصولات هم به عنوان عایق حرارتی و هم عایق رطوبتی مورد استفاده قرار می گیرند و به کمک گرما و حرارت شعله در محل مورد نظر نصب می شوند.

بهترین سایت اینترنتی فروش ایزوگام بدون فویل ایرانی

سایت فروش و عرضه مستقیم انواع ایزوگام درجه یک

سایت فروش و عرضه مستقیم انواع ایزوگام درجه یکایزوگام نوعی عایق است که از لایه های متفاوتی تشکیل شده که:

 • پلی اتیلن
 • پودر معدنی
 • فویل آلومینیوم
 • پلی استر
 • و مواد افزودنی

مواد اولیه آن می باشند. محافظت از مکان های نصب از رطوبت و جریان احتمالی آب از مهمترین و مشخص ترین کاربرد های ایزوگام است. عایق حرارتی و عایق رطوبتی دو کاربرد آن را نشان می دهند که به کمک گرما و حرارت شعله در محل مورد نظر نصب می شوند.

انواع ایزوگام درجه یک توسط سایت خرید ایزوگام و مراکز عرضه مستقیم به مشتریان و متقاضیان آن عرضه می شوند. سایت اینترنتی ایزوگام نوعی سایت تخصصی است که در زمینه مباحث مختلف مرتبط با این موضوع نکات جالب و مقالات متعددی را در معرض دید کاربران و بازدید کنندگان سایت قرار می دهد.

بنابراین در صورت خرید ایزوگام از سایت های مربوطه با دریافت و مطالعه این مقالات می توان دانش خود را در این زمینه افزایش داد و سپس اقدام به خرید نمود.

پخش عمده ایزوگام ارزان قیمت در بازار بزرگ ایران

پخش عمده ایزوگام ارزان قیمت در بازار بزرگ ایرانایزوگام ها از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • ایزوگام عادی که به صورت رول های ده متری با عرض یک متر است.
 • ایزوگام برش خورده یا ایزوشینگل که دارای برش های خاصی می باشد.

در بازار های بزرگ ایران انواع این ایزوگام ها به صورت پخش عمده در اختیار متقاضیان آن قرار داده می شود. پخش عمده توسط عمده فروشان یا تولید کنندگان ایزوگام صورت می گیرد و در هر منطقه بنا به میزان درخواست آن پخش و توزیع انجام می شود.

مهمترین مزیت خرید از عمده فروشان تامین ارزان قیمت این کالا می باشد که در پخش عمده نیز قابل ملاحظه است. عمده فروشان به طور معمول فروشندگانی هستند که این قطعات را از تولید کننده خریداری نموده و به فروشگاه های مختلف سطح شهر توزیع می کنند. 

گاهی اوقات نیز تولید کننده خود به طور مستقیم به پخش کالای تولیدی خود می پردازد و خود به عنوان عمده فروش عمل می کند که در این صورت ممکن است قیمت تمام شده ایزوگام کاهش یابد که به نفع خریدار خواهد بود.

خرید ایزوگام فویلدار با قیمت مناسب در بازار

خرید ایزوگام فویلدار با قیمت مناسب در بازارایزوگام ها از جهات مختلف قابل تقسیم بندی می باشند که یکی از این جهات، نوع روکش آنها می باشد. به روکش به کار رفته در آنها فویل نیز گفته می شود. از نظر نوع روکش و دارا بودن یا نبودن آن می توان این تولیدات را به انواع زیر تقسیم بندی کرد:

 • ایزوگام با روکش آلومینومی یا فویل دار
 • ایزوگام بدون فویل ایرانی یا خارجی
 • ایزوگام با روکش سنگریزه

از ایزوگام های نوع اول بیشتر برای مکان های روباز که در معرض نور آفتاب قرار دارند و لازم است که از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار باشند استفاده می شود. 

برای خرید ایزوگام فویلدار لازم است تا به مراکز فروش معتبر در شهر های مختلف مراجعه کرد. برخی از این مراکز عرضه کننده ایزوگام با قیمت مناسب می باشند که خریدی مقرون به صرفه را برای خریدار به ارمغان می آورند. 

سفارش ایزوگام مستقیم از درب کارخانه با قیمت استثنایی

سفارش ایزوگام مستقیم از درب کارخانه با قیمت استثناییایزوگام ها از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می شوند که شامل:

 • ایزوگام عادی که به صورت رول های ده متری با عرض یک متر است.
 • ایزوگام برش خورده یا ایزوشینگل که دارای برش های خاصی می باشد.

همچنین این محصولات از نظر نوع روکش نیز دسته بندی می شوند که می توان آنها را به انواع زیر تقسیم بندی کرد:

 • ایزوگام با روکش آلومینومی یا فویل دار
 • ایزوگام بدون فویل 
 • ایزوگام با روکش سنگریزه

همگی ارقام ذکر شده را می توان با خرید مستقیم از درب کارخانه با قیمت استثنائی و ارزان تر از نرخ بازار تهیه کرد. مهمترین گام برای این نوع خرید، شناسایی مراکز و شرکت های تولیدی است که در این زمینه فعالیت دارند و به فروش مستقیم تولیدات خود می پردازند.

این کارخانجات آمادگی دریافت سفارشات مختلف را از سوی مراکز گوناگون دارند و به این سبب ارائه دهنده خدمات مشاوره و انتخاب بهترین نوع ایزوگام نیز می باشند.

سایت خرید بهترین ایزوگام مرغوب

سایت خرید بهترین ایزوگام مرغوبسایت های خرید اینترنتی می توانند نوعی مرجع برای خرید بهترین ایزوگام بدون فویل یا ایزوگام فویلدار به شمار روند. این سایت ها در موارد مختلف راهنمائی کننده بازدید کنندگان سایت می باشند. از جمله برخی از مواردی که در این سایت ها مشاهده می شوند، عبارتند از:

 • ارائه مقالات و مطالب متعدد در مورد ایزوگام، قیمت روز ایزوگام 
 • معرفی مراکز فروش ایزوگام درجه یک و مراکز فروش ایزوگام ارزان قیمت، ویژگی های بهترین ایزوگام ایرانی

همان طور که ملاحظه می شود، دریافت اطلاعات فوق از طریق سایت های عرضه اینترنتی ایزوگام، یکی از خصوصیات برتر خرید از سایت های فروشگاهی می باشد.

نکته مهم در این ارتباط دقت در هنگام پرداخت های الکترونیکی می باشد که از طریق درگاه های بانکی صورت می گیرد. به طور مثال، در هنگام ورود رمز دوم باید نکات ایمنی لازم مورد توجه و رعایت قرار گیرد تا خرید از این سایت ها را با مشکل مواجه نسازد.

تامین کننده ایزوگام در انواع مختلف

تامین کننده ایزوگام در انواع مختلفتامین کنندگان ایزوگام در انواع مختلف را می توان به نوعی فروشنده انواع ایزوگام تلقی نمود. این تامین کنندگان در سطوح مختلفی مشغول به فعالیت می باشند که گستره فعالیت آنها در زمینه های زیر می باشد:

 • به عنوان عمده فروش و تاجر ایزوگام در سطح داخل و خارج از کشور
 • به عنوان صاحبان خرده فروشی و فروشگاه های عرضه کننده ایزوگام در سطح کشور
 • به عنوان نمایندگی های فروش و دفاتر فروش شرکت
 • به عنوان تولید کنندگان ایزوگام
 • به عنوان فروشندگان آنلاین

زمینه های فوق برخی زمینه های فروش این اقلام را به خود اختصاص می دهد که حوزه فروش و دامنه آنها با هم به کلی متفاوت می باشد. بنابراین در مجموع تامین کنندگان می تواند تولید کننده، عمده فروش، یا فروشنده جزء باشند. 

تامین کنندگان امکان خرید ایزوگام بدون فویل، با فویل را برای خریداران آن میسر می سازند. برای دریافت قیمت ایزوگام بدون فویل یا فویل دار این گروه از افراد می توانند انتقال دهنده آخرین اخبار و اطلاعات این رشته باشند.

شرکت تولید و فروش بهترین ایزوگام در ایران

شرکت تولید و فروش بهترین ایزوگام در ایران

ایزوگام نوعی ماده صنعتی است که از ترکیب مواد اولیه مختلف تولید شده و برای
تولید آن مراحل زیر طی می شود:

 • وارد نمودن تیشو و پلی استر به داخل تشک قیر 
 • مخلوط شدن
  با مواد پرایمری و قیر
 • وارد شدن
  ورق آلومینیوم به داخل حوض آب سرد
 • افزودن موادی همچون پلاستیک
 • ورود ایزوگام به داخل آسانسور ذخیره سازی
 • خشک کردن
  ایزوگام توسط فن های خشک کننده
 • رول کردن
  ایزوگام

شرکت های تولید کننده در ایران با نام های متفاوت در این زمینه کار می کنند که برخی از آنها به دلیل تولیدات برتر به عنوان برند نمونه یا حتی صادر کننده نمونه در بازار شناخته می شوند.

از این رو بخشی از تولیدات و فروش بازار اختصاص به محصولات این تولید کنندگان دارد که از سوی مراجعه کنندگان خریداری می شود.

علاوه بر این ها برخی از شرکت های سازنده ایزوگام دارای نمایندگی های فروش در سراسر کشور می باشند که آماده ارائه خدمات و محصولات متنوع این واحد های صنعتی می باشند.

بازار پخش انواع ایزوگام فویلدار و بدون فویل

بازار پخش انواع ایزوگام فویلدار و بدون فویل

ایزوگام فویلدار و بدون فویل دو نوعی ایزوگام هستند که هر کدام کاربرد های خاص خود را دارند. از نوع بدون فویل آن معمولا در پی ساختمان ها و سرویس های بهداشتی استفاده می شود. علاوه بر این از ایزوگام می توان در موارد زیر نیز استفاده نمود. به عبارتی دیگر استفاده از آن در این مکان ها یک ضرورت و اجبار به شمار می آید:

 • سرویس های
  بهداشتی، 
  سرد خانه ها، نمای ساختمان ها، سد ها و پل های هوایی
 • پارکینگ های
  طبقاتی، مرغداری ها و صنعت پرورش دام و طیور 
 • لوله کشی آب
  و گاز و نفت، ایرانیت و پشت بام
  ساختمان ها، 
  استخر ها
 • مخازن، تونل و کانال
  های آبیاری

این اقلام پس از تولید توسط واحد پخش به بازار های فروش منتقل می شود. در سیستم پخش انتخاب کانال های بازایابی و فروش باید توسط کارشناسان حرفه ای که به این صنعت اشراف کامل دارند، صورت گیرد.

بازاریابی یکی از مهمترین مراحل پخش کالا را به خود اختصاص می دهد که بدون آن در واقع بهترین محصول تولیدی نیز عملا فاقد ارزش خواهد بود.


بهترین ایزوگام بدون فویل را با قیمت مناسب تر بخرید

بهترین ایزوگام بدون فویل را با قیمت مناسب تر بخریدایزوگام بدون فویل یا بدون روکش یکی از اقسام گوناگون ایزوگام است که برای مکان هایی مناسب است که در معرض نور آفتاب قرار ندارند. به این ترتیب فضا هایی مانند حمام و دستشوئی و همچنین پی ساختمان ها مکانی مناسب برای نصب ایزوگام بدون فویل می باشند.

بهترین این مواد را می توان با قیمت مناسب از مراکز فروش آن تهیه نمود. به منظور خرید ایزوگام بدون فویل ارزان قیمت کسب اطلاع از قیمت عمده ایزوگام اولین قدم به شمار می رود. از آن جا که در خرید عمده حجم قابل توجهی از این اجناس معامله می شود، عدم محاسبه قیمت می تواند موجب ایجاد ضرر و زیان های جبران ناپذیری برای خریداران شود.

در خرید کلی و عمده تفاوت قیمت آشکاری با قیمت خرده فروشی مشاهده می شود که این امر مهمترین تفاوت میان این دو روش را در بر می گیرد.

عرضه کننده و پخش کننده انواع ایزوگام در بازار کشور

عرضه کننده و پخش کننده انواع ایزوگام در بازار کشورخرید ایزوگام ایران در بازار های مختلف کشور در مقادیر زیاد و کلی و مقادیر کم انجام می شود. بازار های فروش و عرضه کنندگان ایزوگام به صورت مجتمع در هر شهری واقع شده اند یا ممکن است به شکل پراکنده به فروش این اقلام بپردازند.

در یک کانال توزیع سه گروه تولید کننده، خریدار و مصرف کننده و واسطه های خاص مانند خرده فروشان و عمده
فروشان مهمترین زنجیره های پخش را تشکیل می دهند که هر کدام مسئولیت متفاوت و حوزه کاری مجزایی دارند.

برخی از واحد های تجاری به فروش و پخش اینترنتی ایزوگام نیز می پردازند. عرضه اینترنتی روشی مناسب برای خرید در هر ساعت از شبانه روز
بدون محدودیت مکانی و زمانی می باشد.در فروشگاه های اینترنتی امکان مقایسه
قیمت و مشخصات کالا های مشابه به خوبی وجود دارد.
اطلاع از تخفیف های ارائه شده از سوی سایت نیز از طریق عضویت در خبر نامه سایت امکان پذیر است. 


لیست قیمت ایزوگام عمده و خرده در ایران

لیست قیمت ایزوگام عمده و خرده در ایرانایزوگام نیز مانند هر کالای دیگر هم به صورت خرده و هم به شکل عمده به فروش می رسد. به طور قطع لیست قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده متفاوت است و تفاوت آشکاری با هم دارد.

آنچه در فهرست نرخ این کالا مشاهده می شود، شامل موارد زیر هستند:

 • شرکت تولید کننده
 • قیمت به ریال یا تومان
 • قیمت هر رول آن
 • قیمت هر متر مربع آن
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • قیمت خرید مواد اولیه
 • هزینه نصب به عنوان هزینه های جانبی

قیمت فروش ایزوگام به شکل عمده یا خرده در هر کدام از موارد فوق به طور کلی متفاوت است و برخی نوسانات و تغییرات نرخ ارز می تواند از عوامل تاثیر گذار مهم بر لیست قیمت این محصولات باشد. از این رو در زمان هایی از سال به دلیل این نوسانات، قیمت آن به روز می باشد و از طریق ارتباط مستقیم با فروشنده قابل دریافت است.

برخی مکان ها و فضا ها از جمله استخر های تاسیس شده از سوی شهر داری ها در فضا های شهری، نیازمند استفاده زیاد از ایزوگام می باشند که بر همین اساس لیست قیمت آنها در این موارد بر طبق نرخ کلی محاسبه می شود.

فروشندگان رسمی انواع ایزوگام بدون فویل شرق

فروشندگان رسمی انواع ایزوگام بدون فویل شرقهر کدام از ایزوگام های تولید شده توسط کارخانجات مختلف با برند خاصی روانه بازار های فروش می شوند که شرق نام یکی از برند های تولید کننده در حوزه ایزوگام می باشد.

این تولید کننده در زمینه تولید انواع ایزوگام بدون فویل یا دیگر اقسام آن یکی از تامین کنندگان بازار داخل می باشد. این تولید کنندگان می توانند به نوعی فروشنده رسمی انواع ایزوگام به شمار آیند که ارائه دهنده خدمات گوناگونی به خریداران می باشند.

فروشندگان برتر و حرفه ای ایزوگام ضمن معرفی انواع ایزوگام می توانند تفاوت انواع آن را برای خریدار توضیح دهند و در ضمن مزایای خرید یک نوع خاص ایزوگام را نیز بیان دارند. 

این فروشندگان به اصول حرفه ای فروش آشنا هستند و مهمترین هدف آنها تامین رضایت خریدار از خرید می باشد. به این سبب همواره محصولاتی را در این زمینه به مشتریان معرفی می کنند که از هر جهت از کیفیت لازم برخوردارند و طبق آخرین استاندارد های ملی و بین المللی طراحی و ساخته می شوند. 

با مراجعه به بازار فروش ایزوگام می توان ارقام مختلف این محصول را مشاهده و در صورت نیاز خریداری نمود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید