مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت ایزوگام تک لایه در شمال

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید و فروش ایزوگام های تک لایه در رشتبهترین گزینه برای عایق کاری دیوار و پی ساختمان

ایزوگام تک لایه در شمال را ایزوگام های ارومیه دارند و جزوایزوگام ارزان به حساب میآیند .
ارومیه از شهرهای اولی است که کارخانه ی تولید ایزوگام در آن تأسیس شدو کارخانجات این شهر دارای سابقه ی بالایی میباشند‌.

این کارخانه ها انواع ایزوگام های تک لایه ، دو لایه و سه لایه را با روکشهای متفاوت تولید میکنند و دارای بهترین قیمت ایزوگام میباشند همچنینکیفیت آن ها نسبت به قیمتشان مطلوب میباشد.

ایزوگام های تک لایه را میتوانید از طریق نمایندگی های فروش اصلیایزوگام که در سرتاسر ایران میباشد خریداری کنید و در صورت تمایلمیتوانید به صورت آنلاین و اینترنتی خرید بسیار اسان تر را تجربه کنید .

 

خرید و فروش ایزوگام های تک لایه در رشت

ایزوگام های تک لایه ی پلمیری دلیجان از درجه یک ترین نوع ایزوگام هایتک لایه میباشند که با استفاده از قیر خالص پالایشگاهی و تیشو نخدار وبهرهگیری از دستگاهای پیشرفته تولید میشوند ، ایزوگام ها تک لایه به ابعاداستاندارد تولید میشودو ضخامت آن ها ۳ میلی متر و وزن ۳۷ کیلوگرم رادارند.

ایزوگام های تک لایه مخصوص مکان هایی هستند که آبریز کمی دارند و درآشپزخانه ها ، تراس ، ستون ها ، پی ساختمان و مکان هایی که شکل نامنظم هندسی دارند مورد استفاده قرار میگیرند.

به عنوان مثال ایزوگام تک لایه ی جاوید دلیجان جزو تولید کنندگان عایق هایرطوبتی مرغوب میباشد که دارای بهترین قیمت ایزوگام تک لایه نیز میباشد. و  امکان خرید عمده ایزوگام و جزیی از طریق نمایندگی های فروش ایزوگامدر سرتاسر ایران از جمله رشت میباشد همچنین میتوانند به سادگی ازطریق اینترنت و به صورت آنلاین انواع محصولات را با چند کلیک سادهسفارش دهند تا برای آن ها با سریعترین زمان ممکن به دست شان برسد.

همچنین برای استعلام از بهترین قیمت  ایزوگام میتوانید با شمارهایپشتیبانی و مدیریت فروش ما تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان نیزبرخوردار شوید .بهترین گزینه برای عایق کاری دیوار و پی ساختمان

امروزه بسیار باب شده است که دیوار های ساختمان عایق کاری کنند تا دربرابر تابش مستقیم نور خورشید و بارش باران و نفوذ آب مقاوم شوند کهمزایای بسیار زیادی دارد این کار مخصوصا در مناطق سردسیری که بارشباران زیاد است .

 

امروزه بسیار باب شده است که دیوار های ساختمان عایق کاری کنند تا دربرابر تابش مستقیم نور خورشید و بارش باران و نفوذ آب مقاوم شوند کهمزایای بسیار زیادی دارد این کار مخصوصا در مناطق سردسیری که بارشباران زیاد است .

بهترین نوع ایزوگام برای دیوار ها و پی ساختمان ایزوگام های تک لایهمیباشند که وزن پایینی دارند و فشار به سازه وارد نمیکنند و در عین حالنیز از آن محافظت میکنند .

ایزوگام های تک لایه پلمیری دلیجان از بهترین نوع ایزوگام میباشند که بااستفاده از قیر خالص پالایشگاهی ، تیشوی سوزنی وبا بهره جویی ازبهترین دستگاها تولید میشوند و جزو ایزوگام صادراتی نیز به حساب میایندکه هرساله به کشورهای زیادی نیز صادر میشود و دارای بهترین قیمتایزوگام میباشند .

ایزوگام  تک لایه مخصوص استفاده برای دیوار ها ، پی ساختمان ، ستون ، آشپزخانه و کلا مکان هایی که آبریز کمی دارند مناسب است ایزوگامهای تک لایه برای دیوار از نوع طرح دار نیز موجود میباشد که علاوه برمحافظت از سازه به آن جلوه و زیبایی نیز می بخشد که در این صورت دیگرنیازی به هزینه برای نمای ساختمان نمیباشد

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید