مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین کارخانه تولید ایزوگام درجه یک دلیجان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع ایزوگام های بازارسفارش خرید ایزوگام دلیجان به ارزان ترین قیمت

ایزوگام درجه یک دلیجان، شرکت  ایزوگام مفید است کهشامل کارخانه  های بردین دلیجان و جاوید و مشکین شرق دلیجان میباشد .

ایزوگام های تولیدی توسط این کارخانه ها جزو ایزوگام درجه یک دلیجانمیباشد و با استفاده از بهترین مواد اولیه ی موجود در بازار و دستگاهای بهروز و پیشرفته طبق استاندارد ها تولید و با قیمت مناسب عرضه میگردد.

عایق های رطوبتی در چندین مدل تک لایه ، دو لایه و سه لایه ی پلمیری تولیدمیشوند و تمامی محصولات با ضمانت نامه و بیمه نامه ارئه میشوند.

آشنایی با انواع ایزوگام های بازار

ایزوگام ها از نظر نوع ساخت و تعداد لایه ها و نوع روکش نیز به چند دستهتقسیم میشوند اول آن ها را از نوع ساخت مورد برسی قرار دهیم.

۱) ایزوگام نوع دمیده شده که با استفاده از پلی استر سوزنی و مازوت ( گازوئیل) دمیده شده تولید میشود ، این نوع ایزوگامها کیفیت و مقاومتبسیار بالایی ندارند .

۲) ایزوگام پلمیری که جزو ایزوگام درجه یک دلیجان میباشد و با استفاده ازقیر خالص پالایشگاهی، تیشو نخدار و پلی استر متراکم تولید میشود ونسبت به ایزوگامدمیده شده هم طول عمر و هم مقاومت و قیمت بیشتری دارد‌.

ایزوگام ها از نظر لایه به سه دسته ی ایزوگام تک لایه، دو لایه و سه لایهتقسیم بندی میشود که ایزوگام نوع تک لایه مخصوص مکان هایی که آب ریزکمتری دارند و یا دارای شکل هندسی نامنظمی هستند میباشد .اما انواعایزوگام دو لایه مناسب برای آب و هوای گرمسیری و معتدل هست و ایزوگامنوع سه لایه برای مکان های سردسیری مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام ها از نظر روکش نیز به مدل های روکش آلومینیومی ، پودر تالک ، ایزوگام طرح دار ، سنگ ریزه تقسیم بندی میشوند که ایزوگام های طرحداردر انواع طرح های رنگی ، چمن ، سنگ ، چوب هستند و طرفداران بسیارزیادی نیز دارند.

سفارش خرید ایزوگام دلیجان به ارزان ترین قیمت

همیشه ارزانترین ایزوگام به معنای یک ایزوگام بی کیفیت نیست با توجه بهاینکه بیش از ۳۰۰ کارخانه فقط در دلیجان تولید ایزوگام میکنند ، و بین اینکارخانجات رقابت شدیدی وجود دارد پس بسیاری از آن ها سعی میکنندمحصولات خود را با کیفیت بهتر و قیمت به صرفه تر ارائه دهند.

خرید ایزوگام چندین راه دارد مثل مراجعه به درب کارخانه ی اصلی که بهصورت مستقیم ایزوگام مورد نظر خودتان انتخاب و خریداری کنید درصورتی که به کارخانه دسترسی نداشتید میتوانید از طریق سایت ها ایزوگامدرجه یک دلیجان را به راحتی و بدون واسطه و مستقیم با قیمت اصلیکارخانه به صورت عمده و جزیی سفارش دهید و برای اطلاع از لیست قیمتایزوگام به روز  نیز میتوانید به با شمارهای پشتیبانی و مدیریت فروش تماسحاصل نمایید.

خرید ایزوگام به صورت اینترنتی و آنلاین مزایای زیادی دارد و علاوه بر اینکهایزوگام را به قیمت اصلی و ارزان تر خریداری میکنید همچنین میتوانید دروقت و هزینه ی رفت و آمد خود نیز صرفه جویی کنید .

 

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید