مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تجارت انواع ایزوگام پلیمری شرق دلیجان در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات بهترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام به ترکیهشرایط ویژه تجارت ایزوگام پلیمری درجه یکقیمت ایزوگام شرق دلیجان در بازار بزرگ اصفهانایزوگام پلیمری ارزان قیمت و خرید ویژه آنفروش اینترنتی بهترین ایزوگام پلیمری شرق دلیجانشرکت تولید و عرضه مستقیم ایزوگامنمایندگی رسمی انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دارچگونگی خرید و سفارش ارزان انواع ایزوگام پلیمریپرفروش ترین ایزوگام صادراتی برند ایرانیبازار خرید ایزوگام درجه یک تک لایه و دو لایهعرضه کننده مرغوب ترین ایزوگام صادراتی طرح دارتولید کنندگان عمده و مستقیم ایزوگام ایران

یکی از عایق های رطوبتی ای که در کشورمان به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، ایزوگام است. این عایق به دلیل نرخ مناسب و همچنین کیفیت خوبی که داار است، از سایر محصولات مشابه خریداران بیشتری دارد. از طرفی، آن را برندهای گوناگونی در ایران تولید می کنند که می شود به مارک شرق دلیجان اشاره کرد. روی هم رفته، ایزوگام انواع گوناگونی دارد و یکی از بهترین های آن، پلیمری است. مرغوب بودن این نوع، سبب شده تا تجارت ایزوگام پلیمری رونق خوبی پیدا کند. تجارت انواع ایزوگام پلیمری شرق دلیجان در ایران

صادرات بهترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام به ترکیه

صادرات بهترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام به ترکیهگروه های تجاری مختلفی که در زمینه صادرات بهترین و با کیفیت ترین انواع ایزوگام به کشورهای متعددی فعالیت می نمایند، سعی شان بر این است تا محصولی در خور توجه و همچنین منحصر به فرد را تولید کنند. آن ها همه استانداردهای بین المللی را هم در نظر می‌ گیرند و به این ترتیب است که باعث رونق گرفتن تجارت انواع ایزوگام شده اند. 

در این عرصه، بیشتر خود شرکت های تولید کننده فعال هستند. از آن جمله می شود به شرکت ایزوگام شرق اشاره کرد که محصولات آن به کشور ترکیه و سایر ممالک همجوار صادر می شود. در پهلوی ایزوگام شرق ایران، برندهای متفاوت دیگری هم وجود دارند که کالای خود را به این همسایه شمال شرقی صادر کرده و عرضه می دارند. 

باید گفت، صادرات چنین محصولاتی می تواند عواید خوبی به فروشنده و در کل، کشور داشته باشد. روی هم رفته، صادر کنندگان تلاش شان بر این است تا بتوانند از مجراهای مختلف هر چه بیشتر، ایزوگام را به بیرون از مرزها ارسال کنند و به فروش گسترده اقدام نمایند، به همین دلیل برخی از آن ها نمایندگی رسمی ایزوگام ایجاد کرده اند. 

با همه این ها، به دلیل وفور مواد اولیه این عایق رطوبتی، آن را شرکت های متفاوتی با فناوری های جدید و مدل ها و طرح های متنوعی می سازند و برای صادرات آماده می کنند. 

شرایط ویژه تجارت ایزوگام پلیمری درجه یک

شرایط ویژه تجارت ایزوگام پلیمری درجه یکایزوگام را از لحاظ ساخت به دو دسته اصلی تقسیم بندی می کنند. در این جا این دو را معرفی می کنیم و سپس به شرایط ویژه تجارت یکی از بهترین های شان می پردازیم. 

 1. ایزوگام پلیمری: در ساخت این نوع از محصول نزدیک به 70% قیر استفاده می شود در حالی سایر متریال دیگر هم در آن به کار می گیرند. 
 2. ایزوگام دمیده: نوع خاصی از عایق است. این گونه از ایزوگام کیفیت پلیمری را ندارد و مقاومت چندانی را نیز دارا نمی باشد. 

اما در توضیح نوع پلیمری درجه یک هم باید گفت که این محصول را برندهای معتبری می سازند. در بازار می شود این گونه از ایزوگام را در کیفیت ها و درجه بندی های متفاوتی تهیه کرد؛ ولی بهترین را آن دست از کارخانه هایی می سازند که از مواد اولیه خالص و خوبی استفاده می نمایند و سعی می کنند تا کالا را در دسترس همگان قرار دهند. 

ایزوگام پلیمری ایرانی یکی از بهترین ها در جهان به شمار می رود. این محصول را با در نظر داشت شرایط ویژه که همان در نظر گرفتن استانداردها است، خرید و فروش می کنند. شما به عنوان مصرف کننده در هر جایی از کشور که ساکن هستید، می توانید از طرق گوناگونی وارد عمل شده و ایزوگام پلیمری ارزان و با کیفیت را سفارش دهید. 

قیمت ایزوگام شرق دلیجان در بازار بزرگ اصفهان

قیمت ایزوگام شرق دلیجان در بازار بزرگ اصفهانقیمت فروش ایزوگام شرق دلیجان را در بازار های بزرگ اصفهان می توان به آسانی تهیه کرد. این برند معروف، محصولاتش را با نرخ های معینی ارائه می دهد. شما به هر کدام از مراجع فروش که سر بزنید، می توانید نرخ های جدید و امسالی را به دست آورده و در صورت نیاز، به خرید هر مقدار و اندازه ای که می خواهید، اقدام کنید. 

اما قیمت ایزوگام دلیجان هم ممکن است تفاوت هایی داشته باشد. این مسئله ربط مستقیم به دسته بندی و انواع گوناگون محصولات این شرکت دارد. همان گونه که می دانید، این مدل از عایق رطوبتی را از نظر ساخت، روکش، ابعاد، طرح، متراژ و غیره موارد دیگر تقسیم می کنند که همین ها باعث می شود تا در بازار شاهد تنوع نرخ باشیم. 

در هر حال، می شود قیمت ایزوگام پلیمری را که در بالا به شکل مبسوطی آن را معرفی کردیم هم پیدا نماییم. با جستجویی بیشتر می شود با بهترین قیمت ایزوگام خوب و نابی را به دست آورد و مورد استفاده قرار داد. قیمت خرید ایزوگام را در اصل شرکت هایی تعیین می کنند که در زمینه ساخت و فروش آن فعال می باشند. 

ایزوگام پلیمری ارزان قیمت و خرید ویژه آن

ایزوگام پلیمری ارزان قیمت و خرید ویژه آنبا گشت و گذاری در بازار، می توان ایزوگام پلیمری ارزان قیمت را یافت. در مراکز مختلف، فروشگاه های متعددی وجود دارند که خرید ویژه از آنان امکان پذیر می باشد. 

در هر صورت، شرکت های گوناگونی هستند که در عرصه تولید این مدل از محصول فعالیت دارند. آن ها همه کوشش شان بر این است که برای فروش بهتر کالای شان، هم کیفیت را در نظر بگیرند و هم این که آن را نرخ های پایین تری ارائه دهند. 

ایزوگام پلیمری، یکی از بهترین محصولات در میان عایق های رطوبتی به شمار می رود. آن را نیز در انواع متنوعی می شود از بازار تهیه کرد. عمدتاً کسانی که آن را می خرند، سعی می کنند تا از این عایق در پشت بام ها و یا مکان هایی که در معرض بارش برف و باران شدید قرار دارند، کار بگیرند. 

در هر صورت، آن تعداد از افرادی که می خواهند نوع ارزان این محصول را پیدا کنند، خوب در وهله اول لیست کاملی از قیمت ها را به دست آورند و سپس با مقایسه ای، ارزان ترین آن را پیدا کنند و اقدام به خریدش نمایند. 

فروش اینترنتی بهترین ایزوگام پلیمری شرق دلیجان

فروش اینترنتی بهترین ایزوگام پلیمری شرق دلیجانبهترین ایزوگام پلیمری شرق دلیجان را می شود از طریق اینترنت هم خریداری کرد. با سرچی ساده در جستجوگرهای آنلاین می توان به ده ها سایت مواجه شد که این گونه از عایق را عرضه می دارند. خرید اینترنتی ایزوگام در نوع پلیمری، راحت و بدون دردسر است. آن را با نرخ های مناسب و کیفیت های متنوعی می شود از این راه تهیه کرد. 

قابل ذکر است که خرید از این راه، مزیت های ویژه خود را نیز دارا می باشد که به یکی از آن ها یعنی قیمت پایین اشاره کردیم. در این جا چند مزیت دیگر را هم می آوریم: 

 • به دلیل سرعت در خرید از سایت های اینترنتی، دیگر وقت شما تلف نمی شود. 
 • نیازی نیست با گشت و گذار زیاد در بازارها، انرژی تان را هدر دهید. 
 • وقت و زمان معینی برای خرید تعیین نمی شود. مثلاً نیمه های شب هم می توانید ایزوگام مورد نظر خود را بخرید. 
 • تنوع در اینترنت زیاد است. هر برند و طرحی را که بخواهید، راحت پیدا می کنید. 
 • از همه مهمتر این که شما در هر جایی از کشور می توانید وارد سایت مربوطه شوید و سفارش خود را ثبت کنید. 

شرکت تولید و عرضه مستقیم ایزوگام

شرکت تولید و عرضه مستقیم ایزوگامبیشتر شرکت های تولید کننده ایزوگام، در حال حاضر شرایط را طوری فراهم کرده اند که مشتریان بتوانند به صورت مستقیم از آن ها خرید را انجام دهند. این شرکت ها عرضه را نه تنها توسط واحدهای فروش بلکه به وسیله شعبی که ایجاد کرده اند و هم چنین سایت های اینترنتی معتبر هم انجام می دهند. 

به این ترتیب، مشتریان دست بازی در خرید دارند و به هر کدام از این گزینه ها که مراجعه کنند، خیال شان راحت است که نوع اصل کالا را به دست آورده اند و از جانب دیگر، با نرخ های پایینی هم به ایزوگامی که می خواستند، دست یافته اند. این دو از جمله مزیت های اصلی عرضه مستقیم این عایق رطوبتی می باشد. 

از جانب دیگر، ارائه به این شکل هم به سود فروشنده می باشد و هم این که سود خوبی مشتری می برد. خلاصه، شما به صورت عمده و جزئی می توانید به مراجعی که به آن ها اشاره کردیم، خرید خود را انجام دهید و از خدمات ویژه ای که عرضه کنندگان در نظر گرفته اند، بهره مند گردید. 

شما با بازدید از سایت ایزوگام نیز قادر خواهید بود که خرید مستقیم را انجام دهید. 

نمایندگی رسمی انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دار

نمایندگی رسمی انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دارایزوگام ها به شکل روکش دار و بدون روکش عرضه می شوند. احتمالاً شما نیز به این موضوع توجه کرده اید که برخی از این عایق ها دارای روکش هایی سفید رنگ و براقی می باشند و برخی دیگر نه این گونه نیستند. در اصطلاح به این روکش ها فویل می گویند که از ورق های نازک آلومینیومی ساخته می شوند. آن ها به راحتی جداشدنی هستند. 

اما تفاوتی میان این دو وجود دارد. نوع فویل دار را عموماً در جاهایی به کار می برند که در معرض مستقیم تابش آفتاب قرار دارند. این فویل سبب می شود تا گرمای خورشید، قیر آب نشود. نود بدون فویل این خاصیت را ندارد و به همین علت است که کاربردهای آن بیشتر در درون ساختمان ها است. 

روی هم رفته می شود با مراجعه به نمایندگی رسمی، هر دو نوع این محصول را در کیفیت های بالایی تهیه کرد. 

چگونگی خرید و سفارش ارزان انواع ایزوگام پلیمری

چگونگی خرید و سفارش ارزان انواع ایزوگام پلیمریبه روش های متفاوت می توان خرید و سفارش ارزان ترین انواع ایزوگام پلیمری را انجام داد. 

برای مثال، پرس و جوی بیشتر در بازار انجام دهید. معتبرترین فروشندگان را بیابید و سپس به خرید اقدام کنید. همین طور گزینه دیگر، سایت های اینترنتی می باشند. آن ها نیز با تخفیف های ویژه ای کالای شان را ارائه می کنند. 

از طرف دیگر، شعب رسمی و برخی از فروشندگان دیگر هم در این حوزه فعال هستند که بهتر است به آنان نیز جهت خرید مراجعه کرد. روی هم رفته، نیاز است که در این حوزه جستجوی بیشتری انجام دهید تا هم نوع با کیفیت کالا را به دست آورید و هم این که آن را ارزان تهیه کنید. 

پرفروش ترین ایزوگام صادراتی برند ایرانی

پرفروش ترین ایزوگام صادراتی برند ایرانیصادرات انواع ایزوگام به کشورهای گوناگونی انجام می شود و در این زمینه برندهای ایرانی فعالیت گسترده ای دارند. 

پرفروش ترین ایزوگام های صادراتی، آن نوع از محصول می باشند که طبق استانداردهای جهانی ساخته شده باشند. در این جا به برخی از این موارد اشاره می کنیم که باعث می گردد محصول فروش خوبی داشته باشد: 

 • در نظر گرفتن استانداردهای گوناگون 
 • متراژ مناسب که عموماً هر رول 10 متر است. 
 • وزن مناسب این محصول 
 • ضخامت هم در این عرصه مهم می باشد. 
 • و غیره موارد دیگر 

بازار خرید ایزوگام درجه یک تک لایه و دو لایه

بازار خرید ایزوگام درجه یک تک لایه و دو لایهبا مراجعه به بازار خرید ایزوگام، می توانید نوع درجه یک تک لایه و دولایه را به دست آورید. حتماً این پرسش برای تان پیش می آید که این دو چه تفاوت هایی ممکن است با هم دیگر داشته باشند؟ در این زمینه باید به صورت مبسوطی آنان را معرفی کرد. 

نوع تک لایه، از پلی استر دوخته شده است و مواد اولیه آن زیاد نیست و ضخامتی هم ندارد. به همین دلیل انعطاف پذیر است. اما دو لایه، از ماده ای به نام تیشو هم در کار می گیرند. ضخامت بیشتری دارند و از سوی دیگر، استحکام شان هم بالاتر است. 

در هر صورت، می شود این نوع از محصول را از فروشگاه های گوناگونی تهیه کرد که در این حوزه در هر جایی از کشورمان فعال می باشند. 

عرضه کننده مرغوب ترین ایزوگام صادراتی طرح دار

عرضه کننده مرغوب ترین ایزوگام صادراتی طرح دارشرکت ایزوگام ایرانی، نوع صادراتی و مرغوب آن را عرضه می کند. از جانب دیگر، سازندگان این محصول، کالای شان را چند سالی است که با استفاد از دستگاه ها و فناوری های پیشرفت در طرح های گوناگونی می سازند. امروزه دیگر شاهد تک رنگ بودن این محصولات نیستیم. 

روی هم رفته، می شود با مراجعه به بازار، در این طرح ها ایزوگام را پیدا کرد که هر کدام شان را تولیدی های متفاوتی ساخته اند و کیفیت های شان هم ممکن است با هم دیگر فرق کند. به این طرح ها توجه کنید: 

 • طرح موزاییکی 
 • طرح چمنی 
 • طرح چوبی 
 • طرح آجری 
 • طرح سنگی 
 • و …

تولید کنندگان عمده و مستقیم ایزوگام ایران

تولید کنندگان عمده و مستقیم ایزوگام ایرانشرکت هایی که تولید کنندگان اصلی ایزوگام در ایران به شمار می روند، محصولات خود را به شکل عمده و مستقیم وارد بازار می کنند. 

به این گونه، ما در هر جایی از کشور که باشیم، می توانیم بهترین نوع آن را به دست آوریم؛ زیرا که این شرکت ها در جای جای ایران، شعبی را راه اندازی کرده اند و از جانب دیگر، از طریق آنلاین هم اقدام به فروش و ارسال محصولات شان می کنند. 

شما در هر طرح، متر و کیفیتی که بخواهید، می شود محصولات این تولیدی ها را مشاهده کرده و خرید آن را از راه های گوناگونی انجام دهید.

گفتنی است تولیدی ها بزرگ، از بهترین مواد اولیه برای ساخت ایزوگام ها کار می گیرند. 

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید