مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تخفیف ویژه در خرید ایزوگام دلیجان دولایه ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش ویژه انواع ایزوگام شرق دلیجان درب کارخانهخرید ایزوگام به صورت مستقیم از شرکت های تولیدیقیمت مناسب انواع ایزوگام دولایه و تک لایه ارزاننمایندگی پخش مستقیم ایزوگام صادراتی طرح دارکارخانه تولید کننده ایزوگام شرق در اصفهانلیست فروشندگان انواع ایزوگام شرق دلیجانخریداران عمده ایزوگام تک لایه به صورت اینترنتی۵ راه خرید انواع ایزوگام با قیمت مناسب و ارزانلیست تولید کنندگان عمده ایزوگام شرق درجه یکصادرات بهترین ایزوگام درجه یک فویل دار و بدون فویلایران، سازنده و تولید کننده رسمی انواع ایزوگامفروش متری ایزوگام طرح دار شرق در بازار تهران

ایزوگام یکی از انواع مختلف عایق های رطوبتی است که در میان نوع نانو عایق و قیرگونی، محصول خوب و مقرون به صرفه ای به شمار می رود. این گونه از عایق، کاربردهای متفاوتی دارد و دلیل آن هم تنوع بالا در ساخت و تولید آن می باشد. ایران، یکی از بزرگترین سازندگان ایزوگام در منطقه است و در آن برندهای گوناگونی اقدام به ساخت این محصول می نمایند. می شود با مراجعه به فروشگاه های مختلفی که تخفیف ویژه در خرید ایزوگام دلیجان دولایه ارزان قیمت را در نظر می گیرند، کالا را تهیه کرد.

تخفیف ویژه در خرید ایزوگام دلیجان دولایه ارزان قیمت

فروش ویژه انواع ایزوگام شرق دلیجان درب کارخانه

فروش ویژه انواع ایزوگام شرق دلیجان درب کارخانهخریداران ایزوگام همواره به دنبال دو موضوع هستند: اول این که کیفیت محصول خوب باشد و دومین مسئله قیمت کالا است.

به همین علت، بیشتر کارخانه های سازنده، سعی می کنند تا محصولات شان را با بالاترین کیفیت بسازند و به نرخ های مناسبی هم عرضه بدارند. آن ها همچنین راه های متفاوتی را برای فروش انواع ایزوگام ها در پیش می گیرند و تخفیف های ویژه ای را نیز در نظر گرفته تا به این شکل بتوانند بهتر و بیشتر کالا را به فروشند و سود را به دست آورند. یکی از راه هایی که شرکت ایزوگام شرق دلیجان انتخاب کرده، اعلام فروش ویژه آن هم از درب کارخانه است. می توان به واحد های فروش آن مراجعه و کالا را خرید نمود.

البته به این شکل می توان به صورت عمده عایق ها را در تنوع بالایی که ساخته می شوند، به دست آورد. روی هم رفته، شرکت سعی می کند تا با قیمت مناسب ایزوگام را در دسترس مشتریان خود بگذارد.

در هر حال، کارخانه ایزوگام دلیجان، از جمله مارک های مشهور در تولید ایزوگام ها در تنوع بالا می باشد. محصولات این برند، از فروش خوبی در سراسر ایران برخوردار هستند.

خرید ایزوگام به صورت مستقیم از شرکت های تولیدی

خرید ایزوگام به صورت مستقیم از شرکت های تولیدیدر گوشه و کنار کشورمان، شرکت های تولیدی مختلفی را می توان یافت که در زمینه ساخت ایزوگام فعالیت می کنند. دلیل این موضوع، وفور مواد اولیه این محصول است که از مواد شیمیایی و قیر تولید می شوند. از سویی، امروزه طوری سریع کالایی از منطقه ای به مکانی دیگر انتقال می یابد که به راحتی می توان از نقطه دور دست، ایزوگام شرق اصفهان و خرید ایزوگام تبریز را انجام داد. از سویی، هر کدام از این کارخانه ها، می کوشند تا به گونه مستقیم کالایشان را در دسترس مشتریان قرار دهند.

به این شکل، دست واسطه ها کوتاه می شود هر دو طرف معامله فایده می کنند. برای همین است که بسیاری خرید این عایق رطوبتی به شکل مستقیم را انجام می دهند.

البته تنها به خود کارخانه ها مراجعه نمی کنند، بلکه به نمایندگی ایزوگام هم سر می زنند. آن ها نیز به دلیل این که از جانب خود کارخانه جات ایجاد شده اند، محصول تولید شده را با نرخ های مناسب و کیفیت بالا، در دسترس مصرف کننده می گذارند.

به این ترتیب، کارخانه ایزوگام تهران و شرکت های دیگر خود مستقیم وارد بازار شده اند و به عرضه کالایشان می پردازند.

قیمت مناسب انواع ایزوگام دولایه و تک لایه ارزان

قیمت مناسب انواع ایزوگام دولایه و تک لایه ارزانایزوام ها از نظر لایه ای، به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شوند که در این جا آن ها را به شکل مفصلی معرفی می کنیم و کاربردهای شان را هم نام می بریم:

 1. ایزوگام تک لایه: این گونه از محصول از پلی استر دوخته شده است. نازک است و ضخامت زیادی ندارد و به همین دلیل مقاوم نمی باشد. از طرفی، انعطاف پذیر می باشد و به راحتی می توان آن ها را در کنج هایی که قابل دسترس نیستند، فرش کرد. از آن بیشتر در درون ساختمان ها و صنایعی مانند باتری سازی کار می گیرند.
 2. ایزوگام دو لایه: در ساخت این محصول افزون بر این که همه مواد اولیه نوع تک لایه مورد استفاده قرار می گیرد، به آن ماده دیگری به نام تیشو هم افزوده می شود. به این ترتیب یک محصول مقاوم با استحکام بالا را شاهد هستیم. از آن برای فرش کردن بام و نماهای ساختمان ها که در معرف برف و باران هستند، کار می گیرند.

اکنون که با این دو نوع آشنا شدید، خوب است که قیمت روز ایزوگام را هم پیدا کنید. هر کدام از شرکت ها محصولات شان را بنا به دلایلی به گونه متفاوتی تعیین نرخ می نمایند. مثلاً ممکن است که قیمت ایزوگام شرق با قیمت ایزوگام کرج یا قیمت ایزوگام تبریز فرق کند. برای این کار نیاز است که لیست قیمت ایزوگام همه شرکت ها را تهیه کنید و سپس ببنید کدام یک با نرخ مناسب و ارزان، کالایش را ارئه می دهد.

نمایندگی پخش مستقیم ایزوگام صادراتی طرح دار

نمایندگی پخش مستقیم ایزوگام صادراتی طرح دارایزوگام صادراتی طرح دار را شرکت های گوناگونی به خارج از کشور ارسال می نمایند. در این عرصه، برخی از گروه های تجاری نیز فعال می باشند که آن ها برای به دست آوردن این مدل از عایق رطوبتی به نمایندگی پخش مستقیم سر می زنند. به این ترتیب می توانند یک محصول خوب و کاربردی را به دست آورده و ایزوگام ارزان را بخرند.

اما اگر توجه کرده باشید، بیشتر ایزوگام ها که فویل دار نیز هستند، رنگ یک نواخت و نه چندان گیرایی دارند که باعث گردیده تا پشت های بام زیبا به نظر نرسند. برای رفع این نقیصه، شرکت ها بر آن شدند تا با طرح و رنگ دادن، نوع تازه ای از این کالا را وارد بازار نمایند که جهت صادرات هم می باشند. این طرح ها عبارت هستند از:

 • ایزوگام در طرح چمن
 • ایزوگام در طرح چوب
 • ایزوگام در طرح موزاییک
 • ایزوگام با طرح آجر
 • ایزوگام با رنگ های ترکیبی
 • و بسیاری از طرح های دیگر

کارخانه تولید کننده ایزوگام شرق در اصفهان

کارخانه تولید کننده ایزوگام شرق در اصفهاندر اصفهان کارخانه تولید کننده ایزوگام شرق وجود دارد که محصولات خود را در طرح ها و کیفیت های متفاوتی وارد بازار می کند. این برند معروف، از مواد اولیه گوناگونی در ساخت ایزوگام ها استفاده می نماید که می شود به لایه پلی اتیلن، پلی استر، مواد افزودنی ویژه لایه های پلی اتیلن، فویل آلومینیوم، پودر معدنی و قیر اشاره کرد.

هر کدام از ایزوگام ها نیز با هم دیگر تفاوت های مختلفی دارند که می شود آن ها را از لحاظ ساختاری، شکل ظاهری، روکش و غیره دسته بندی کرد.

در هر حال، فروش ایزوگام شرق به روش های گوناگونی صورت می گیرد. با مراجعه به مراکز اصلی خرید می شود همراه با تخفیف ایزوگام اصفهان را تهیه کرد برای عایق بندی پشت بام، سرویس های بهداشتی، استخر، آشپزخانه، تراس و غیره مکان دیگر یک ساختمان مورد کاربرد قرار داد.

از طرفی، شرکت قیمت ایزوگام اصفهان را هم بر اساس کیفیت تعیین می کند. خلاصه این که شما در هر جایی از کشور که باشید، می توانید محصولات کارخانه تولید کننده ایزوگام شرق در اصفهان را به دست آورید. این شرکت بزرگ، کالاهای خود را به شکل حضوری و غیر حضوری در دسترس مشتریان خود می گذارد.

لیست فروشندگان انواع ایزوگام شرق دلیجان

لیست فروشندگان انواع ایزوگام شرق دلیجاندر اقصی نقاط شهرهای مختلف کشورمان، فروشندگان متعددی را می شود پیدا کرد که با تخفیف ایزوگام دلیجان را عرضه می کنند. این برند، در انواع مختلفی ایزوگام ها را می سازد که از نظر نوع ساخت به دو دسته دمیده و پلیمری تقسیم بندی می شوند.

نوع دمیده به این دلیل به این نام اطلاق می شود که با دمیدن هوا به مازوت درست می شود. این نوع از محصول در برابر نوع پلیمری عمر کوتاه تری دارد و به همین دلیل با کیفیت نمی باشد. از طرف دیگر، نوع پلیمری در آن نزدیک به ۷۰ درصد قیر استفاده می شود و یکی از بهترین ایزوگام ها به شمار می رود.

خلاصه این که شما به عنوان مصرف کننده می توانید ایزوگام ارزان قیمت شرکت شرق دلیجان را از فروشندگان گوناگونی که در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می نمایند، تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. اگر به دنبال لیست کاملی از این عرض کنندگان می باشید، خوب است که سری به جستجوگرهای اینترنتی بزنید. از این راه، سریع و رد زمان کمی می توانید آن شمار از ارائه دهندگانی که در شهرتان محصولات این کمپانی بزرگ و معتبر را می فروشند، پیدا کرده و برای خرید، به آن ها مراجعه نمایید.

خریداران عمده ایزوگام تک لایه به صورت اینترنتی

خریداران عمده ایزوگام تک لایه به صورت اینترنتیاز راه های متفاوتی می شود ایزوگام تک لایه را به گونه عمده تهیه کرد. خریداران می توانند به صورت اینترنتی این کار را انجام دهند؛ به دلیل این که شرکت های سازنده عمدتاً از این طریق محصولات خود را معرفی کرده و سپس عرضه می دارند. تهیه این کالا از وب سایت های معتبر، بسیار راحت شدنی است و شما در هر جایی از این کشور که باشید بدون محدودیت می توانید وارد فروشگاه های آنلاین شده و به تهیه محصولی که می خواهید بپردازید و آن پس از پرداخت پول و سایر مسائل دیگر، پس از چندی تحویل بگیرید.

از این طریق نه تنها می شود خرید این نوع از عایق رطوبتی را انجام داد، بلکه خواهیم توانست تازه ترین قیمت رول ایزوگام را هم به دست آوریم.

در کل، اینترنت امروزه به یک بازار بزرگ تبدیل شده که هر گونه کالایی را می شود در آن پیدا کرد و سفارش خرید آن را در تنوع بالا داد.

۵ راه خرید انواع ایزوگام با قیمت مناسب و ارزان

5 راه خرید انواع ایزوگام با قیمت مناسب و ارزانبرای خرید انواع ایزوگام با قمیت مناسب و ارزان، راه های گوناگونی را می توان امتحان کرد. در این جا ۵ راه را نشانتان می دهیم که می توانید یک خرید مناسب داشته باشید:

 1. از کارخانه محصول را تهیه کنید. البته بیشتر آن ها به گونه کلی ایزوگام ها را می فروشند.
 2. به نمایندگی های این شرکت ها سر بزنید. آن ها هم به گونه عمده و هم جزئی کالا را در دسترستان می گذارند.
 3. سایت های اینترنتی نیز یکی دیگر از بازارهای خوبی می باشد که می شود با نرخ های مناسب و ارزانی خرید ایزوگام را انجام داد.
 4. به فروشگاه های سطح شهر هم می توان در این خصوص سر زد. برخی از آن ها سود کمتری می گیرند و ارزان محصول را می فروشند.
 5. و در آخر خرید از دفاتر مرکز فروش تولیدی ها می باشد که در خود شهری که کارخانه موقعیت دارد، فعال است.

لیست تولید کنندگان عمده ایزوگام شرق درجه یک

لیست تولید کنندگان عمده ایزوگام شرق درجه یکایزوگام شرق را تولید کنندگان مختلفی به صورت عمده وارد بازار می کنند. اگر می خواهید که نوع درجه یک این کالا را به دست آورید، بهتر است که در گام نخست لیست کاملی از شرکت های سازنده را به دست آورید.

این کار را به راحتی و با سرچی آسان در اینترنت می توان انجام داد. از این طریق حتی خواهید توانست ویژگی های یک ایزوگام خوب و کاربردی را هم به دست آورید.

روی هم رفته، تولیدی ها گوناگونی در این حوزه فعال هستند که ایزوگام را به شکل کلی عرضه می دارند.

صادرات بهترین ایزوگام درجه یک فویل دار و بدون فویل

صادرات بهترین ایزوگام درجه یک فویل دار و بدون فویلبهترین ایزوگام های درجه یک فویل دار و بدون فویل برای صادرات به کشور های گوناگونی، برندهای معتبر می سازند. آن ها بیشتر محصولاتشان را به کشورهای مختلف منطقه صادر می کنند و به دلیل کیفیت بالا و از طرف دیگر، ارزان قیمت، فروش خوبی هم داشته است.

صادر کنندگان بیشتر به کیفیت محصولات خود بها می دهند که می توان آن ها را این گونه معرفی کرد:

 • دارای استانداردهای جهانی هستند.
 • طول استانداردشان ۱۰ متر است.
 • آن ها وزن مناسبی را دارا هستند.
 • نوع فویل دار ضخامت ۱۶ میکرونی دارد.
 • و بسیاری از موارد دیگر

ایران، سازنده و تولید کننده رسمی انواع ایزوگام

ایران، سازنده و تولید کننده رسمی انواع ایزوگامایزوگام یکی از عایق های رطوبتی ای می باشد که در کشورمان ایران، به شکل گسترده ای از جانب شرکت های سازنده گوناگون تولید می شود به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد. این محصولات همان طور که در این مقاله مشاهده نمودید، طرح ها، کیفیت ها و لایه های متفاوتی را دارا می باشند و به صورت روکش و بدون روکش هم عرضه می گردند.

در ایران شرکت های تولید کننده رسمی انواع ایزوگام، همه استانداردهای ملی و جهانی را در نظر می گیرند و از مواد مختلف اولیه در خصوص ساخت بهترین کالا استفاده می نمایند.

فروش متری ایزوگام طرح دار شرق در بازار تهران

فروش متری ایزوگام طرح دار شرق در بازار تهرانایزوگام ها عمدتاً به شکل رولی عرضه می شوند که تقریباً هر کدام شان نزدیک به ده متر طول دارند. اما برخی از فروشندگان را می شود در بازار تهران پیدا نمود که به گونه متری فروش ایزوگام طرح دار شرق را انجام می دهند.

شما می توانید، برای تراس یا مکان خاص دیگری از ساختمان تان، در متراژ پایین، این ایزوگام ها را تهیه کرده و آن را نصب کنید. در این حوزه سعی کنید تا به فروشندگان معتبر سر بزنید. آن ها محصولات اصل برندهای نام آشنا را در دسترس تان قرار می دهند و به نوعی تضمین شده ایزوگام را می فروشند.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید