مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع ایزوگام رنگی طرح دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز در مورد ایزوگام رنگی طرح سنگمراکز خرید ایزوگام رنگی طرح دار

ایزوگام رنگی طرح دار از جمله عایقهای اختراع شده قیری است که هم زیبنده و هم کیفیت و قیمت نهایی را با هم به همراه دارند. شرکت توزیع انواع ایزوگام رنگی طرح دار دلیجان، پیوسته عایقهای رطوبتی را با فرمول کیفیت و بسته بندیهای استاندارد جدید به صورت جزئی و عمده به سراسر شهرهای کشور ارسال و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

توزیع انواع ایزوگام رنگی طرح دار

همه چیز در مورد ایزوگام رنگی طرح سنگ

همه چیز در مورد ایزوگام رنگی طرح سنگ

ایزوگام طرح سنگ رنگی با کیفیت بسیار فراوانه که سبب گردیده مشخصات و ویژگیهای خارق العاده ای نیز با خود به همراه داشته باشد.
این چنین توانسته خود را جایگزین عایقهای دیرینه کند و حتی با مرغوبیت بالاتر و استحکام بیشتر در تمامی پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد.
این طرح از ایزوگام در رنگهای متنوع و ضخامت بالا ساخته می شود و کاربرد آن در نمای ساختمانها نیز بهتر از سایرین می باشد، زیرا در معرض باد و باران هیچ گونه آسیبی نمی بیند.
به طور کلی؛ این عایق برای جلوگیری از رطوبت و نم در ساختار ساختمانها طراحی گردیده است که در حال حاظر با وسعت ساختارهای ساختمانی و ترقی صنعت ساخت و ساز نیاز به کار گیری آن موجب شده تا گسترش یابد.

بنابراین تازه ترین ایزوگام طرح دار در صنایع، دستاوردی بزرگ و عظیم شمرده شده است که می توان در برابر آب و هوای مناطق آن را انتخاب و به کار برد.
انواع
1_ ایزوگام سنگی
2_ ایزوگام چمنی
3_ ایزوگام لاله زنبوی
4_ ایزوگام آجری
5_ ایزوگام چوبی
و…..

مراکز خرید ایزوگام رنگی طرح دار

مراکز خرید ایزوگام رنگی طرح دار

ایزوگامهای رنگی طرح دار محصولاتی هستند که دارنده مدلهای گوناگونی عام از سنگی، آجری، چمنی و غیره اند و تولید کننده توانسته طرحهای بسیار زیبنده ای را بر روی آنان به ره آورد تا در ساخت و ساز زیبا و جلادهنده باشند.

این محصول بیشتر در نمای ساختمان استفاده می شود لذا با مقاومت و ضخامت بالایی که دارد سبب گردیده در مراکز خرید شمار بسیار بالایی را به خود اختصاص دهد.

این روزها اگر به هر یک از مراکز خرید ایزوگام رنگی سربزنید با انواع جدیدترین ایزوگام صادراتی دلیجان مواجه خواهید شد که با کیفیت و قیمت عمده مناسب به کشورهای مختلف صادر می گردد.
از این گذشته فروش ایزوگام دلیجان به طور مسقیم سبب حذف واسطه ها و دلالان از بازار این محصول شده است و همین موضوع باعث شده تا این کالای زیبا و جلا دهنده بازار فروش خوبی در ایران و کشورهای مختلف داشته باشد.

در ضمن قیمت ایزوگام سنگی در مراکز خرید به نرخ روز محاسبه و به مصرف کنندگان ابراز می گردد و همینطور نوع بسته بندی، کیفیت و برندهای مختلف در قیمت نهایی محصول تاثیر گذار می باشد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید