مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع ایزوگام ضخامت

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارزانترین انواع ایزوگام چه نوعی است؟

ایزوگام های ضخامت ایران در بسیاری از کشور های دیگر نیز به فروش می رسد. می توان گفت تولید انواع ایزوگام به ظرفیت شرکت و کارخانه نیز بستگی دارد.
کشور ما یکی از کشور های در سطح جهان است که دارای صنایعی بسیار قدرتمند و کارآمد است که هر سال با رشد تولید همراه هستند. صنایع تولید عایق و عایق سازی و به خصوص تولید ایزوگام با توجه به برنامه های مشخصی اقدام به فعالیت می کنند و مسیر پیشرفت را هموار تر می نمایند.
اما از جمله انواع ایزوگام در بازار ایران که مشتریان زیادی دارد ایزوگام ضخامت بالا و وزن بالاست و در واقع مشتریان ایرانی به مقوله وزن و ضخامت ایزوگام اهمیت زیادی می دهند.

ایزوگام مشکین شرق صادراتی

همانطور که در تصویر بالا می بینید ایزوگام مشکین شرق دلیجان که یکی از تولیدات شرکت ما بوده و ضخامت خوبی هم دارد توانسته بازار خوبی را در بازار ایزوگام از آن خود کند فلذا باید گفت بحث ضخامت و وزن ایزوگام برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارزانترین انواع ایزوگام چه نوعی است؟

این سوالی است که برای هر خریداری ممکن است پیش بیاید و دانستن آن می توانید کمک خوبی به شما کند تا یک انتخاب صحیح داشته باشید.

مسلماً کاهش قیمت در هر تولیدی رابطه مستقیم با کیفیت داشته و کالای ارزانتر کیفیت پایین تری هم نسبت به هم نوعان خود خواهد داشت اما این تمام ماجرا نیست!

بله هرچند ارزانترین انواع ایزوگام نوع کیفیت پایین تر آن است اما هستند شرکت هایی که با توانایی های فنی و تجربی خود توانسته اند با ورود به تولید انبوه تا حدودی کیفیت و قیمت را به هم نزدیک کرده و ایزوگام باکیفیت و قیمت پایین را به مشتریان تحویل دهند.

ابوالفضل حسنی ایزوگام مفید

برای اثبات این ادعا در بالاتر یک نمونه از این مدل ایزوگام ها را برایتان در تصویر آوردیم که تولید شده در شهر دلیجان است و با داشتن قیمتی کمتر است ۱۱۰۰۰ تومان کیفیت و چشبندگی خوبی را نیز همراه داشته باشد.

ایزوگام شرق مشکین دلیجان توانسته نمونه عینی یک ایزوگام ارزان و باکیفیت را به همگان ثابت کند و مشتریان راضی فراوانی که داریم این را تایید می کند.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید