مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ایزوگام ارزان قیمت برای دیوار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین گزینه برای ایزوگام دیوار در گرگاننمایندگی های پخش ایزوگام تک لایه درجه یک در شمال

ایزوگام ارزان قیمت برای دیوار از طریق نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان و یا از درب کارخانه بدون واسطه و به قیمت اصلی برای مشتریان امکان پذیر است .

بهترین ایزوگام تک لایه در انواع طرح های متخلف ، ایزوگام های دلیجان هستند که برای دیوار های داخلی بسیار مناسب هستند و علاوه بر محافظت از دیوار در برابر نم و رطوبت به آن زیبایی نیز می‌بخشند و کاربرد کاغذ دیواری را نیز با هزینه ی کمتر انجام میدهند .

ایزوگام ها برای دیوار در طرح های مختلفی مانند طرح چوب ، سنگ ، آجر ، چمن و یا ایزوگام های رنگی و حتی ساده تولید میشوند و برای خرید ایزوگام ارزان قیمت و اصلی کافیست از طریق سایت بدون واسطه با درب کارخانه اقدام نمایید .

بهترین گزینه برای ایزوگام دیوار در گرگان

عایق های رطوبتی که برای دیوار استفاده میشوند کاربرد و استفاده های زیادیی دارند این ایزوگام ها علاوه بر داشتن مقاومت و محافظت از سازه در برابر نم و رطوبت باعث حفظ انرژی گرمایی و سرمایی میشوند صرفه  جویی میکنند در مصرف آن ، به عنوان یک نوع عایق صدا عمل میکنند و از بیرون رفتن و یا وارد شدن صدا جلوگیری می‌کنند همچنین اگر این از نوع طرح دار باشند به دیوار زیبایی می‌بخشند به طوری که دیگر نیاز به کاغذ دیواری نیست و در هزینه ها نیز صرفه جویی میشود . خرید ایزوگام ارزان قیمت همیشه به معنای ایزوگام بی کیفیت نیست  و می‌شود ایزوگام با کیفیت بالا را از طریق درب کارخانه و بدون واسطه با قیمت اصلی و کارخانه خریداری کرد.

شرکت های ایزوگام دلیجان در استان های زیادی از ایران دارای نمایندگی های فروش هستند مانند ایزوگام در گرگان و…

که همگی طبق نوع آب و هواهای مشخصی تولید میشوند و متناسب با اب و هوای آن منطقه در نمایندگی ها توزیع میشوند .

نمایندگی های پخش ایزوگام تک لایه درجه یک در شمال

بهترین ایزوگام تک لایه ، عایق های رطوبتی دلیجان هستند که از نوع پلمیری اند و با مواد اولیه ی درجه یک و مرغوب تولید میشوند و در تولید آن ها از دستگاهای پیشرفته ی روز دنیا بهره جویی میشود و در آن از قیر درجه یک پالایشگاهی بر پایه ی ۷۰ -۶۰ استفاده میکنند  . ایزوگام های تک لایه از مقاومت بالایی برخوردار نیستند به همین دلیل نمی‌توانند به عنوان مثال به خوبی تابش مستقیم نور خورشید و یا شرایط جوی

سخت را تحمل کنند اما کاربرد های زیادیی دارند و از ایزوگام تک لایه بیشتر در آشپزخانه ها ، سرویس های بهداشتی و … استفاده میکنند .

مشتریان می‌توانند از طریق سایت و یا با مراجعه به سایت خرید ایزوگام ارزان قیمت و به قیمت اصلی کارخانه را به راحتی انجام دهند همچنین کسانی که امکان دسترسی به کارخانه را ندارند ، شرکت ها دارای نمایندگی های فروش در سرتاسر ایران هستند مانند نمایندگی فروش ایزوگام ساری ، ایزوگام محمود آباد و در شهرهای دیگر شمال و… که میتوان با مراجعه به آن ها نیز محصول مورد نظر با طرح دلخواه را انتخاب و با قیمت اصلی کارخانه خریداری کنند.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید