مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ایزوگام ارزان قیمت در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایزوگام مشهد بهتر است یا دلیجان ؟بهترین نمایندگی ایزوگامشرق دلیجان در شیراز

ایزوگام ارزان قیمت در شیراز و یا دیگر استان ها از طریق سایت و بهصورت آنلاین به سادگی وجود دارد .

مشتریان میتوانند ایزوگام اصل و درجه یک را از طریق درب کارخانه بهصورت مستقیم نیز خریداری کنند و در صورت عدم دسترسی به کارخانهمیتوانند از طریق سایت و به صورت آنلاین سفارش خود را بدهند تا درسریع ترین زمان ممکن ارسال شود .

خرید ایزوگام ارزان قیمت همیشه کار مناسبی نیست زیرا که امکان داردتقلبی باشد و زود خراب شود که در این صورت هزینه ی زیادی باید برایترمیم یا خرید ایزوگام جدید و

بپردازید که اصلا به صرفه نمیباشد به همین دلیل در خرید ایزوگام ارزانقیمت باید دقت لازم به خرج دهید و از مکان های معتبر خریداری کنید .

ایزوگام مشهد بهتر است یا دلیجان ؟

ایزوگام دلیجان از معروفترین نوع ایزوگام در ایران است و نیازی به معرفیندارد به طوری که وقتی اسم ایزوگام میایید اولین برندی که در ذهن یادآوریمیشود ایزوگاممرغوب دلیجان میباشد . دلیجان سالهاست در این صنعتفعالیت میکند و نزدیک به ۴۰ سال است که ایزوگام تولید میکند به طوری کهدر این ۴۰ سال نزدیک به ۳۰۰ کارخانه ی تولید عایق رطوبتی دارد و ۲۵ درصد از بازار خرید و فروش ایزوگام را نیز در دست دارد که جزو برند هایمعروف صادراتس نیز به حساب میآیند.

ایزوگام مشهد نیز از لوکس ترین و بهترین های این حوزه میباشد که شرکتایزوگام شرق مشهد بهترین مارک ایزوگام در این شهر میباشد و ازقدیمیترین و بزرگترین برندهای تولید ایزوگام با ۴۰ سال سابقه در ایران بهحساب میایید که دارای چندین کارخانه و شرکت زیر مجموعه میباشد . اینبرند مواد اولیه تولید ایزوگام را خودش تولید میکند که باعث ارتقای سطحکیفی محصولات و پایین آمدن قیمت آن ها میباشد و در طی این سالها نیزبا انواع محصولات درجه یک توانسته رضایتمندی مشتریان را به خود جلبکند .

همچنین سالانه به چندین کشور  ترکمنستان ، ارمنستان ، افغانستان ، پاکستان ، عراق ، قطر ، عمان ، تانزانیا ونیز صادرات ایزوگام دارد .

بهترین نمایندگی ایزوگامشرق دلیجان در شیراز

 

ایزوگام شرق دلیجان از برند های معتبر این استان میباشد که دارای سابقهو محبوبیت بالایی میباشد . تمامی محصولات با استفاده از بهترین مواداولیه مانند قیر خالص پالایشگاهی ،تیشو و پلی استر متراکم و دیگر موادویژه به صورت تک لایه ، دو لایه و سه لایه با روکش های متفاوت تولید میشوند، که برای تولید آن ها از دستگاهای پیشرفته و به روز دنیا استفاده شده استو  تحت نظارت متخصصان فرایند تولید صورت گرفته است .

محصولات تولید شده همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه عرضه میشوند ومطابق با انواع آب و هوا های مناطق مختلف تولید میشوند .

نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان های زیادی نظیر نمایندگی فروشایزوگام در  شیراز ، تهران ، کرج ، قم ، کرمان ووجود دارد همچنین امکانخرید ایزوگام ارزان قیمت تر به صورت آنلاین و اینترنتی به صورت مستقیم وبدون واسطه وجود دارد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید