مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ایزوگام صادراتی شرق

خرید ایزوگام صادراتی شرق

ایزوگام صادراتی شرق به صورت اینترنتی قابل خرید است و ثبت سفارش در تمام مدت شبانه روز بدون هیچگونه محدودیتی پذیرفته می شود و خریدار از تمام امکاناتی که برای خرید ایزوگام صادراتی شرق به صورت آنلاین در اختیارش قرار می گیرد می تواند بهره مند شود.
ایزوگام شرق دارای تمام استانداردهای روز ملی و جهانی است و در همین راستا برای تولید ایزوگام صادراتی هیچگونه محدودیتی نخواهد داشت و تمام کشورهایی که مصرف کننده انواع ایزوگام شرق هستند می دانند که به خوبی تمام سفارشات آن ها پاسخ داده می شود و اقدامات لازم برای صادرات به هر کشوری توسط کارشناس متخصص صورت می گیرد و تمام تلاش ما بر این است که این خدمات راهگشای ایجاد روابط بیشتر و صادرات و ایجاد رونق اقتصادی بیشتری شود.
خرید ایزوگام صادراتی به صورت اینترنتی انجام می شود و بدون واسطه و مستقیم سفارشات شما پاسخ داده می شود و بهترین نوع ایزوگام برای صادرات در نظر گرفته می شود و بسته بندی و بارگیری طبق موازین گمرک و با پلمپ اجام می شود و ضمانت نامه اصل کارخانه به همراه بار ارسال می شود و محل تخلیه بر طبق توافق طرفین صورت می گیرد.
قیمت های ایزوگام شرق به روز شده در سایت درج می شود و شما کماکان می توانید از این تسهیلات به صورت رایگان بهره مند شوید. در کانال تلگرام می توانید کلیه قیمت های انواع ایزوگام برای مصارف داخلی و صادرات ذکر شده و به صورت شبانه روزی می توانید از تغییرات اطلاعات لازم را به دست آورید. خرید ایزوگام به صورت سفارشی و برای صادرات با بهترین امکانات انجام می شود و بهترین خدمات در اختیار خریدار قرار داده می شود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید