مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید غیر حضوری ایزوگام دلیجان صادراتی

با خرید غیر حضوری ایزوگام دلیجان صادراتی کلیه خدمات اعم از پلمپ گمرکی و حفاظت در طول مسیر و تضامین لازم را دریافت نمایید.
کشورهایی مانند عراق و اربیل و سلیمانیه و حتی شهرهای دیگر عراق، پاکستان و ترکیه و کشورهایی سردسیر مانند قزاقستان و ترکمنستان و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس مانند عمان و بحرین و حتی کشوری مانند سوریه از عمده خریداران بزرگ عایق های رطوبتی تولید شده در ایران هستند.
کارخانه ایزوگام دلیجان کلیه انواع ایزوگام صادراتی را با توجه به نوع آب و هوای منطقه و کشور مربوطه می تواند صادر کند.
کشورهایی که بسیار سرد هستند و ایزوگام باید استحکام و مقاومت بیشتری داشته باشد از ایزوگام BPE می توانند ثبت سفارش کنند.
این ایزوگام ضخامت و مقاومت بالاتری دارد و گران تر است اما کلیه مواد اولیه به کار رفته در تولید این عایق رطوبتی و میزان کشش آن برای آب و هوای بسیار سرد مناسب است و خیلی خوب و کاملا در هنگام نصب با توجه به آب و هوای سرد چسبانده می شود.
برای این که انرژی کمتری به هدر رود ایزوگام دلیجان در تمام تولیدات خود استفاده از مواد اولیه درجه یک را سر لوحه کار خود قرار داده است و بسیار در این راه مصمم است.
ایزوگام درجه یک صادراتی به صورت سفارشی تولید می شود و گواهینامه ها و استاندارد پلیمری و مجوزهای خروج از کشور و تضامین معتبر کارخانه را دارد و کاملا تضمین شده ارسال می شود.
زمانی که اقدام به ثبت سفارش می کیند چندین نکته مهم را باید در نظر بگیرید که از جمله آن ها می توان به بودجه خود و مقدار هزینه ای مه برای عایق بندی در نظر دارید باید توجه کیند.
به خرید ایزوگام و نصبآن به صورت سرمایه گذاری نگاه کنید چرا که هر چقدر که بهتر و با کیفیت تر ایزوگام را انتخاب کنید کمتر متوجه خسارات و خرابی های احتمالی خواهید شد.
دیگر این که از برندهای کاملا شناخته شده و با استاندارد اصل استفاده کنید و از محل ها و مراکز معتبر خریدارینمایید تا کمتر متوجه ضرر و زیان شوید.

مشاور فروش: مهندس حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید