مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم از کارخانه ایزوگام

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع نمایندگی های عمده در سراسر ایرانخرید اینترنتی از طریق فروشگاه های مجازی از  کارخانه ایزوگامخرید و فروش تجاری و صادرات ایزوگام به کشورهای دور و نزدیک
خرید مستقیم از کارخانه ایزوگام

در ایران چندین کارخانه ایزوگام وجود دارد که براساس آب و هوای مناطق مختلف به تولید ایزوگام می پردازد. کارخانه ها همیشه در تلاش هستند که محصولاتی را تولید کنند که رضایت مشتریان را جلب کنند. زیرا اولویت در هر کاری رضایت مشتیران است که موجب پیشرفت و ارتقای شغلی خواهد شد.

خرید مستقیم از کارخانه ایزوگام

انواع نمایندگی های عمده در سراسر ایران

انواع نمایندگی های عمده در سراسر ایران

شرکت های تولیدکننده ایزوگام با مواد اولیه عالی که در اختیار دارند ایزوگام های مرغوب و مناسب مناطق مختلف ایران به صورت عمده تولید می کنند و در اختیار نمایندگی های فروش در سراسر نقاط ایران قرار می دهند. در تمایم نقاط ایران نمایندگی های معتبر وجود دارد که ایزوگام های مناسب همان مناطق ایزوگام های عالی و درجه یک به فروش می رسانند. این نمایندگی ها محصولات خود را هم به صورت تکی و هم عمده در اختیار مشتیران قرار می دهند. ایزوگام های با قیمت های متنوع وجود دارد که مشتریان با توجه به قیمت آن ایزوگام موردنظر خود را انتخاب و خریداری کنند. نمایندگی ها در همه شهرها وجود دارند. در تهران، اصفهان، شیراز، خوزستان و …..در شهرهای بزرگ به خاطر زیادی جمعیت و وسعت زیاد نمایندگی های زیاد وجود دارند تا مشتریان به راحتی بتوانند به این نمایندگی ها دسترسی پیدا کنند و ایزوگام موردنظر خود را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند.

خرید اینترنتی از طریق فروشگاه های مجازی از  کارخانه ایزوگام

خرید اینترنتی از طریق فروشگاه های مجازی

چند سالی است که فروشگاه های مجازی با هدف راحتی و آسودگی مشتریان راه اندازی شده است. این فروشگاه های مجازی به صورت شبانه روز فعالیت می کنند. مشتریان می توانند در هر ساعت که بخواهند و وقت داشته باشند به سراغ این فروشگاه ها بروند و محصولات خود را مشاهده کنند. در این فروشگاه ها انواع محصولات با قیمت های مناسب گذاشته شده است. مشتریان به راحتی می توانند ایزوگام موردنظر و مناسب برای محیط زندگی خود انتخاب کند و در همان فروشگاه به صورت آنلاین هزینه را بپردازد و بعد از زمان کمی محصول خود را درب منزل تحویل بگیرد یا می تواند زمانی که مامور پست محصول را درب منزل آورد هزینه را بپردازد و بعد محصول را دریافت کند. همه این کارها برای راحتی مشتریان است.

خرید و فروش تجاری و صادرات ایزوگام به کشورهای دور و نزدیک

خرید و فروش تجاری و صادرات ایزوگام به کشورهای دور و نزدیک

کارخانه های ایزوگام در ایران انواع ایزوگام مختلفی را با مواد اولیه مرغوب و عالی تولید می کنند و به صورت عمده هم به داخل ایران هم به خارج از ایران به صورت عمده صادر می کنند. در کشورهای دیگر نمایندگان فروش ایزوگام وجود دارد که ایزوگام با مارک ایران در آن نمایندگی ها به فروش می رسد و این موجب معروف شدن و مشهور شدن برند ایزوگام در سراسر جهان خواهند شد. کارخانه ایزوگام به صورت مستمر در این حوزه فعالیت می کند و تولیدات انبوهی را برای مشتیران عرضه می کنند.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید