مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت ایزوگام بام گستران ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین ایزوگام عایق

شرکت بام گستران به عنوان یکی از تولید کنندگان ایزوگام در بازار ایران می باشد که روش ایجاد شده برای فروش عمده، امکان پاسخ به مشتریان ارومیه را نیز فراهم ساخته است.
آگاهی و شناخت از ویژگی های یک ایزوگام خوب از مهم ترین مواردی می باشد که می تواند منجر به یک خرید مطمئن و در عین حال به همراه طول عمر و مقاومت بالا باشد که در این قسمت با معرفی این ویژگی ها، می کوشیم تا شما را در خرید یک ایزوگام مرغوب، کمک نماییم.
بوی ایزوگام از مهم ترین مواردی می باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد به گونه ای که در خصوص ایزوگام های نامرغوب، شاهد داشتن بوی گازوئیل صنعتی هستیم و این بو به دلیل نوع متریال مصرفی در تولید آن می باشد که از جمله آن ها می توان به مواد پلیمری اشاره نمود. حال آنکه در تولید ایزوگام های مرغوب، قیر به به همراه پلیمر از اصلی ترین متریالی می باشد که باید مورد استفاده قرار گیرد.
قدرت کششی و همچنین مقاومت در برابر تغییرات دما نیز به نوبه خود می تواند از جمله نکات قابل بررسی در جهت خرید و ارائه سفارشات ایزوگام های مرغوب ارومیه به حساب آید.

بهترین ایزوگام عایق

امروزه در بازار کشور ایران شاهد این مسئله هستیم که ساخت ایزوگام های مرغوب و با کیفیت با قدرت بالایی در حال انجام می باشد که از جمله آن ها می توان به ایزوگام بام گستران اشاره نمود که با توجه به نیاز و سفارشات مشتریان، امکان تولید و عرضه مرغوب ترین ایزوگام ایرانی را فراهم ساخته است.
از این ایزوگام های معرفی شده امکان استفاده در جهت عایق سازی ساختمان ها و همچنین در صنعت کشاورزی فراهم می شود که در اندازه های مورد نظر برای خرید عمده آن ها می توانید اقدام نمایید.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید