مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع ایزوگام صادراتی جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات قابل توجه ایزوگام پشم شیشهراه های خرید ایزوگام صادراتی جدید

ایزوگام صادراتی جدید از جمله کالا هایی است که ماندگاری بالا دارد و امکان فساد آن وجود نخواهد داشت از این رو تمام فصول مورد استفاده قرار می گیرد و می توان تقاضای بالا را در رابطه با آن مشاهده نمود. در این میان نمونه های صادراتی از جمله مواردی می باشد که بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

صادرات انواع ایزوگام صادراتی جدید

خصوصیات قابل توجه ایزوگام پشم شیشه

خصوصیات قابل توجه ایزوگام پشم شیشه مزایای ایزوگام پشم شیشه چیست؟ یکی از مهم ترین موارد در ساختمان سازی خرید و نصب عایق و پوشش مناسب برای جلوگیری از ورود آب و نشت آن در ساختمان است. با شروع فصل سرد باید خود را برای آغاز فصل سرد و تغییرات آب و هوایی آماده شود. یکی از مهم ترین مواردی که با نزدیک شدن فصل سرما باید به آن توجه کنیم، رسیدگی به سقف خانه و ایزوگام کردن آن است.

ایزوگام به عنوان یک نوع عایق پوششی بسیار رایج در ساختمان سازی می باشد که نصب آسان و طول عمر تقریبا مناسب آن از موارد مهم می باشد. ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیادی به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل است که در موارد مختلفی مانند پشت ‌بام‌ ها، ایرانیت، پی ساختمان، استخر ها، مخازن آب، تونل‌ ها، کانال‌ های آبیاری، سرویس‌ های بهداشتی، سردخانه ‌ها، سد ها،پل‌ های هوایی، باند فرودگاه، پارکینگ‌ های طبقاتی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است ایزوگام در صنایع مختلفی قابل استفاده می باشد که کاربرد آن فقط عایق و پوشش رطوبتی می باشد. مزیت این محصولات عبارت است از:

  • کیفیت و طول عمر قیر های پلیمری نیبت به قیر های دمیده بیشتر است.
  • مقاومت قیر پلیمری در مقابل قیر دمیده در سرما و گرما بیشتر است.
  • ضخامت قیر پلیمری از قیر دمیده کمتر است و بالطبع فشار زیادی را به ساختمان وارد نمی‌ کند.

راه های خرید ایزوگام صادراتی جدید

راه های خرید ایزوگام صادراتی جدید خرید ایزوگام صادراتی جدید می تواند مزایای بسیاری برای افراد به همراه آورد زیرا در این صورت قیمت ها پایین تر و ارزان تر از بازار های آزاد خواهند بود از این رو دیگر نیازی به پرداخت مبالغ بسیار بالا در ازای تهیه چنین محصولاتی نخواهد بود و می توان بهترین ها را در اختیار گرفت.

با توجه به اینکه امروزه تقاضای بالایی در رابطه با انواع عایق های رطوبتی مشاهده می شود، وجود محلی که بتواند پاسخ مناسب و درخور ارائه دهد، ضروری و لازم خواهد بود. در این میان ایزوگام ها به دلیل اینکه از جمله کالا های قدیمی می باشند، طرفداران بیشتری نیز دارا هستند.

بدین منظور به راه اندازی فعالیت اینترنتی پرداخته و روشی غیرحضوری را به جهت ثبت سفارش فراهم کرده است. در این صورت دیگر نیازی به خارج شدن از منزل نخواهد بود و افراد می توانند به راحتی کالا های مورد نیاز خود را در حجم های دلخواه از مرکز پخش ایزوگام خریداری کنند. طبعا این موضوع سهولت در دسترسی را برای همگان فراهم می سازد و تجربه ای مطلوب به ارمغان می آورد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید