مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع ایزوگام چند لایه ضخیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز در مورد ایزوگام چند لایهقیمت انواع ایزوگام چند لایه ضخیم

ایزوگام ضخیم در ایران بسیار اهمیت داشته و کاربرد های فراوانی برای آن ها وجود دارد. در برخی از شهرهای ایران که بارندگی فراوان است و یا رطوبت بسیار زیادی وجود دارد، این محصولات کاربرد بسیاری دارند. صادرات انواع ایزوگام چند لایه ضخیم نیز رایج است. این مرکز صادرت به ارائه ی انواع آن ها در سطح جهان می پردازد. این محصول در هر متراژی که بخواهید، قابل خرید است.

صادرات انواع ایزوگام چند لایه ضخیم

همه چیز در مورد ایزوگام چند لایه

همه چیز در مورد ایزوگام چند لایه در این قسمت به ارائه ی همه چیز در مورد ایزوگام چند لایه می پردازیم؛ این محصولات برای استفاده در کف استخر ها نیز کاربرد دارند. اگر استخر شما در بالای ساختمان و یا در محیط داخلی آپارتمان شما قرار دارد، استفاده از انواع این ایزوگام ها ضرورت بیش تری پیدا می کند.

همچنین در مناطقی بارندگی بسیار زیاد است، سقف خانه ها مرتبا در مجاورت آب و رطوبت قرار دارند و استفاده از انواع رایج و نازک تر ایزوگام برای این ساختمان ها در این مناطق تقریبا بی فایده است. به همین سبب استفاده از ایزوگام های قطور تری نیاز است که بتواند، بیش تر به حفاظت از ساختمان و سقف آن ها بپردازد.

همچنین لازم به یادآوری است که این ایزوگام ها گاها دارای طرح ها و مدل های خاصی نیز می باشند. چرا که در دنیای امروز هر وسیله ای را با یک جنبه ی تزیینی تولید می کنند و ایزوگام نیز از این قائده مستثنی نیست! انواع آن ها بسیار با کیفیت بوده و دوام بالایی دارند و تا سال های سال نیازی به تعویض نخواهند داشت.

قیمت انواع ایزوگام چند لایه ضخیم

قیمت انواع ایزوگام چند لایه ضخیم ایزوگام چند لایه با هزینه های مطلوبی به دست مشتریان و مصرف کنندگان می رسد. قیمت انواع ایزوگام چند لایه ضخیم اگر به صورت عمده خریداری شوند و متراژ های بالایی از آن ها توسط مشتری تهیه شود، بدون شک کم تر محاسبه شده و تخفیفاتی نیز برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

به همین سبب همواره پیشنهاد می شود که نیاز کلی خود به ایزوگام را به یک باره و به صورت عمده خریداری کنید تا هزینه ها برای شما کم تر شوند. قیمت ایزوگام ضخیم به پارامتر های دیگری نیز بستگی دارند؛ مثل نوسانات قیمت ها که سبب تغییر در هزینه ی اقلام دیگر نیز می شود.

این محصولات یکی از ضروری ترین مصالح در ساختمان سازی هستند و پس از ایجاد یک ساختمان، باید به استفاده از آن ها پرداخت و بر سقف ساختمان آن ها را نصب کرد. کیفیت بالای آن ها بسیار درخور توجه بوده و همین امر سبب پر فروش تر شدن انواع این محصولات در بازار های فروش داخلی و خارجی گردیده است.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید