مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات ایزوگام به روسیه از چه طریقی انجام میشود ؟بهترین نوع ایزوگام برای صادرات

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق بنا بر درخواست و تقاضای بالای این شرکت به صورت گسترده همه ساله صورت میگرد.

ایزوگام صادراتی دلیجان با توجه به آب و هوای کشور مقصد که همان عراق است و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود و از طریق مرز های زمینی مانند قصر شیرین و یا پرویزخان با کانتینر های سرپوشیده پس از اخذ گواهینامه های لازم از گمرک صادر میشود.

ایزوگام دلیجان سالهاست که فعالیت میکند و جزو محبوبتربن و  درجه یک ترین ایزوگام های موجود در بازار است و صادرات ایزوگام دلیجان به کشور های زیادی نظیر کشور های همسایه و آفریقای و حتی کشور های اروپایی نیز انجام می‌شود .

صادرات ایزوگام به روسیه از چه طریقی انجام میشود ؟

صادرات ایزوگام دلیجان به کشور های زیادی در دنیا انجام می‌شود که یکی از آن ها کشور روسیه است که ایزوگام های تولید شده برای ارسال به روسیه با توجه به نوع آب و هوای روسیه مخصوص و مناسب مناطق سردسیری است و می‌توانند در دمای پایین و برف  دوام بالایی داشته باشد که این ایزوگام   ضخامتی بین ۳ تا ۵ میلی متر را دارد  و با قیر پلیمر پالایشگاهی ۷۰-۶۰  که جزو بهترین قیر ها هست و تیشو ، پلی استر متراکم و مواد ویژه و… تولید میشود و همگی محصولات  دارای استاندارد CE از اروپا و استاندارد های بین الملی هستند .

این عایق ها با دستگاهای روز دنیا و پیشرفته ی آلمانی تحت نظارت متخصصان و تیم تولید حرفه ای تولید و مورد آزمایش قرار میگیرد و سپس وارد بازار می‌شود که از استحکام و مقاومت بالایی در برابر جو‌ آب و هوایی سرد برخوردار هستند .

ایزوگام صادراتی دلیجان از بهترین های موجود در بازار است که تقاضای بالایی دارد و این ایزوگام صادراتی از طریق بنادر  و راههای دریایی پس از اخذ مدارک لازم و اجازه از گمرکی ارسال می‌شود .

بهترین نوع ایزوگام برای صادرات

ایزوگام پنج ستاره مفید جزو بهترین های تولید کننده ی انواع ایزوگام های مختلف به حساب میایید که ایزوگام های خود را صادر نیز می‌کند ، این شرکت نه تنها در ایران بلکه در بازارهای دیگر کشورهای نیز دارای اعتبار و محبوبیت بالایی است .

ایزوگام صادراتی پلمیری پنج ستاره ی مفید  با توجه به نوع آب و هوای کشور مقصد تولید میشود و در تولید آن از دستگاهای روز و فناوری پیشرفته و مواد اولیه ی درجه یک نظیر قیر پالایشگاهی خالص و دیگر مواد ویژه … استفاده میشود .

این ایزوگام ها از مقاومت و استحکام بالایی در برابر انواع شرایط جوی دارند و طول عمر میانگین آن ها بیش از ۱۵ سال است که همگی دارای ضمانت نامه و بیمه هستند و طبق استاندارد های بین الملی تولید میشوند و لازم به ذکر است که  این شرکت دارای نشان استاندارد از CE است.

ایزوگام دلیجان سالهاست که در این حوزه فعالیت میکند و قطب ایزوگام خاورمیانه است وصادرات ایزوگام دلیجان هر ساله به انواع کشورهای اروپایی ، همسایه و آفریقایی  پس از گرفتن گواهینامه و مدارک لازم از گمرک  از طریق و راههای  مختلف زمینی ، هوایی و دریایی  صورت میگیرد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید