مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

صادرات ایزوگام شرق دلیجان از طریق مرزهای زمینی و با پلمپ گمرکی به کشورهای همسایه با بهترین امکانات حمل و نقل صورت می گیرد.
کارخانه ایزوگام شرق دلیجان از تولیدات متنوع و جدید با استفاده از قیر پلیمری بهره مند است و در تمام نقاط کشور و همچنین در کشورهایی که فن آوری تولید عایق رطوبتی را ندارند بسیار شناخته شده است و مصارف بالایی در پروژه های ساختمانی و عمرانی دارند.
ایزوگام شرق برندی است که با توجه به پیشرفت صنایع کیفیت تولیدات خود را به طرز چشمگیری افزایش داده است و در نتیجه همین امر صادرات عمده انواع ایزوگام پلیمری خود را رونق بخشیده است.
صادرات ایزوگام با توجه به استانداردهای روز جهانی صورت می گیرد و در نتیجه آب و هوا و میزان نیاز و متراژ و همچنین نوع پروژه انجام می شود و همگام سازی و بهینه سازی تولید ایزوگام در این کارخانه به بهرتین روش صورت می گیرد.
برای صادرات نیاز است که مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده شود و همچنین در هنگام بسته بندی و بارگیری کلیه استانداردها رعایت شده که این امر به عهده کارشناسان ما خواهد بود.
برای صادرات ایزوگام به صورت اینترنتی کلیه سفارشات خود را اعلام نمایید و در بهترین بازه زمانی و با بارگیری و پلمپ گمرکی و اخذ گواهینامه های لازم این امر را به کارشناسان مجرب ما بسپارید.
ایزوگام می تواند به عنوان محصولی صادراتی با قیمت بسیار مناسب برای صادرات به کلیه کشورها تولید شده و به دلیل این که توجیه اقتصادی دارد کمک فراوانی به ایجاد اشتغال و درآمد می شود.
ایزوگام شرق دلیجان از جمله عایق های رطوبتی است که به دلیل گستردگی مصرف همواره در اولویت تولید و فروش و صادرات قرار دارد.
ایزوگام دلیجان برای صادرات آماده تهیه و بارگیری است و با بهترین شرایط و با مجوزهای رسمی به کشورهای همسایه آماده ارسال است و اخذ گواهینامه ها و استانداردهای لازم به عهده کارشناسان خواهد بود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید