مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات ایزوگام پشم شیشه ایران

صادرات بهترین ایزوگام پشم شیشه ایران

صادرات ایزوگام پشم شیشه ایران به تمام کشورهای همسایه مانند عراق و ترکیه و قطر و بحرین و ارمنستان و افغانستان و قزاقستان و دیگر کشورهایی مانند سوریه و روسیه و استرالیا توانسته است ایجاد اشتغال و درآمدزایی کرده و هم تولیدات عایق های رطوبتی در ایران را به صورت گسترده ای افزایش داده است.
ایزوگام پشم شیشه ایران برای صادرات بسیار مناسب است چرا که می توانید هم آن را با قیمت مناسب تهیه کنید و هم می توانید از کیفیت و استاندارد آن اطمینان کافی داشته باشید. ایزوگام پشم شیشه ایران بسیار با کیفیت بوده و با قیر پالایشگاهی تهیه می شود و در این روند بهترین مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر هم نقش مهمی را ایفاء می کنند. برای تولید انواع ایزوگام درجه یک نیاز است که تیم تولید و کارشناسان فنی و آزمایشگاه همکاری نزدیکی را با یکدیگر داشته باشند چرا که تولید انواع ایزوگام با تجربه و با کمک دستگاه ها و خط تولید مجهز به دستگاه های پیشرفته انجام می شود.
صادرات ایزوگام درجه یک می تواند به سادگی از طریق کارشناسان ما و هماهنگی های لازم با گروه های مستقر در گمرک انجام شود و ایزوگام درجه یک استاندارد و اصل برای خریدار بارگیری و ارسال می شود. امروزه تلاش کرده ایم که خدمات فروش و نصب خود را به صورت اینترنتی افزایش داده و برای ثبت سفارشات از کلیه راه های ارتباطی اینترنتی هم بهره مند شده ایم. تولید ایزوگام در کارخانه پشم شیشه ایران با نهایت دقت و کیفیت انجام می شود و برای صادرات چنین محصولی تمام امکانات برای بارگیری و بسته بندی با دقت تمام صورت می گیرد.
رول های ایزوگام در کانتینرهای سرپوشیده بارگیری می شوند و بعد از پملپ با اخذ مجوزهای لازم برای مقصد که مرز و یا کشور مورد نظر است حمل می گردد و به همین منظور کلیه مراحل طبق نظر و تحت نظارت کارشناس مربوطه صورت می گیرد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید