مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع ایزوگام طرح دار چمنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه باید از ایزوگام پشت بام بدانیدخرید بدون واسطه ایزوگام طرح دار چمنی

ایزوگام طرح دار چمنی یک محصول زیبا و با کیفیت است که در سال های اخیر به میزان بالایی خرید و فروش می شود. فروشنده انواع ایزوگام طرح دار چمنی از اعتبار بالایی در این بازار های فروش برخوردار است. این محصولات در ایران به فروش بالایی دست یافته اند و دلیل آن این است که افزون بر زیبایی، کیفیت درخور توجهی را نیز دارا می باشند. در ادامه بیش تر به شرح آن ها می پردازیم.

فروشنده انواع ایزوگام طرح دار چمنی

آنچه باید از ایزوگام پشت بام بدانید

آنچه باید از ایزوگام پشت بام بدانید آنچه باید از ایزوگام پشت بام بدانید، شامل برخی ویژگی هایی می شود که امروزه بیش تر به آن ها توجه می شود. در سال های گذشته، از این محصولات بیش تر در راستای حفظ و نگهداری از سقف ساختمان ها استفاده می شد.

افراد ایزوگام ها را بر روی سقف خانه ی خود نصب می کردند، تا سقف آن ها در برابر نم و رطوبت و بارش برف و باران، سالم باقی بماند؛ اما این روز ها کاربرد آن ها تفاوت هایی با گذشته دارد. افزون بر این که این روز ها نیز برای سالم نگاه داشتن سقف منزل آن ها را استفاده می کنند، زیبایی این محصولات نیز در طراحی خانه های امروزی اهمیت دارد.

همچنین انواع روف گاردن آن ها نیز رایج شده اند و افرادی که در خانه حیاط ندارند، بیش تر ترغیب می شوند که یک فضای باز در سقف ساختمان خود داشته باشند و آن قسمت را به یک حیاط تبدیل می کنند. به همین سبب استفاده از انواع ایزوگام های چمنی رایج تر می شود. چون هم زیبا هستند و هم سبب نگهداری از سقف ساختمان می شوند.

خرید بدون واسطه ایزوگام طرح دار چمنی

خرید بدون واسطه ایزوگام طرح دار چمنی ایزوگام پشت بام در ایران هر روز خرید و فروش می شود و به همین سبب باید به میزان مطلوب در بازار ها وجود داشته باشد تا کمبودی برای انواع آن ها احساس نشود. خرید بدون واسطه ایزوگام طرح دار چمنی بسیار پیشنهاد می شود. خرید ایزوگام با هزینه ها و قیمت های بسیار مناسبی نیز همراه است.

در سال های اخیر کیفیت این محصولات از طرف وزارت های متعددی به تایید رسیده است. این محصولات دارای انواع تاییدیه های استاندارد و بهداشت می باشد و این موضوع ما را از خرید آن ها مطمئن تر می سازد.

جهت خرید این محصولات روش های بسیاری وجود دارد که می توان از هریک برای خرید این ایزوگام ها در متراژ های بالا استفاده کرد. خرید عمده ی این محصولات همیشه به نفع مشتریان بوده است و سبب شده که در هزینه های آن ها صرفه جویی به عمل آید. هم اکنون به خرید آن ها بپردازید.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید