مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه آنلاین ایزوگام تک لایه ارزان قیمت در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین فروشگاه آنلاین بهترین انواع ایزوگام در ایرانلیست فروشگاه های ارزان قیمت ایزوگام ایرانیخرید اینترنتی مرغوب ترین ایزوگام درجه یکسفارش ایزوگام با بهترین کیفیت و قیمتفروش استثنایی و ویژه انواع ایزوگام در کشورلیست خریداران انواع ایزوگام در تهرانسفارش ایزوگام تک لایه و دو لایه در ایرانصادرات عمده ایزوگام باکیفیت درجه یکبزرگترین سایت فروش بهترین ایزوگام فویلدار و بدون فویل ایرانیلیست قیمت ایزوگام در بازار بزرگ کشور5 راه خرید ارزانتر انواع ایزوگام در ایرانفروشگاه فروش بهترین ایزوگام دلیجان و شرق

فروشگاه آنلاین ایزوگام تک لایه عرضه کننده این نوع خاص از ایزوگام می باشد. این فروشگاه ها انواع ایزوگام ارزان قیمت تولید شده توسط شرکت های ایرانی را در معرض نمایش و فروش قرار می دهند. ایزوگام نوعی لایه عایق است که ممکن است به صورت یک لایه یا دو لایه باشد و بر همین اساس قیمت و ضخامت آن متفاوت است. پشت بام ساختمان های مختلف، فوندانسیون و انجام ایزولاسیون
دیوار ها به کمک لایه های ایزوگام عایق بندی شده و از نفوذ هر گونه رطوبت و نم به این قسمت ها جلوگیری می نماید. اهمیت عایق سازی به ویژه در مناطق مرطوب و نواحی که دارای بارش سالیانه قابل توجه می باشند بیشتر از سایر نقاط است و برای این منظور لازم است تا توجه خاصی به این مسئله شود.

فروشگاه آنلاین ایزوگام تک لایه ارزان قیمت در ایران

بزرگترین فروشگاه آنلاین بهترین انواع ایزوگام در ایران

بزرگترین فروشگاه آنلاین بهترین انواع ایزوگام در ایرانخرید اینترنتی ایزوگام راهی آسان و در دسترس جهت خرید بهترین ایزوگام می باشد. شرکت ها و کارخانجاتی که در امر تولید و ساخت ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی فعالیت دارند، با طراحی وب سایت تخصصی خود امکان فروش ایزوگام را در این فروشگاه ها از هر نقطه و مکانی فراهم می سازند. مهمترین فعالیت هایی که در این صفحات قابل مشاهده است عبارتند از:

 • خرید ایزوگام تک لایه، مراکز فروش ایزوگام تک لایه، بهترین قیمت ایزوگام جهت خرید ایزوگام کیفیت مناسب
 • معرفی قیمت ارزان ایزوگام، راه های سفارش اینترنتی ایزوگام، معرفی انواع ایزوگام ساده و چند لایه

بزرگ ترین فروشگاه های آنلاین امروزه به کمک دنیای پر مشغله و زندگی پر هیاهوی انسان ها به خصوص در محیط های شهری آمده اند و راهی ساده را برای خرید اقلام مورد نیاز از جمله ایزوگام فراهم نموده اند.

فروشگاه ایزوگام که به صورت آنلاین فعالیت می کند دارای خدمات مشاوره آنلاین و هم زمان نیز می باشد تا از این طریق به خریدار انواع ایزوگام بتواند کمک اساسی نماید.

لیست فروشگاه های ارزان قیمت ایزوگام ایرانی

لیست فروشگاه های ارزان قیمت ایزوگام ایرانی

ایزوگام نوعی ماده عایق است
که از لایه ها و ضخامت های مختلفی تشکیل شده است. مواد اولیه ای که برای تولید این مواد به کار برده می شوند عبارتند از
:

 • پلی اتیلن
 • پودر
  معدنی
 • فویل
  آلومینیوم
 • بافت
 • پلی استر
 • مواد
  افزودنی

مرکز خرید ایزوگام بسته به نوع استفاده و
همچنین نوع محصول ایزوگام های متفاوت برای مکان های مختلف را به مراجعه کنندگان معرفی می نماید. 

جهت  خرید ایزوگام دو لایه یا یک لایه ارزان قیمت دریافت اطلاعات مربوط به لیست قیمت این کالا از مهمترین گام های اساسی است که باید برداشته شود. 

به این منظور اطلاع از لیست قیمت این اجناس، می توان سایت خرید ایزوگام را مورد بازدید قرار داد. در این وب سایت ها امکان خرید عمده ایزوگام، و مشاهده آدرس مراکز فروش ایزوگام ایران از جمله برخی مزایایی است که از طریق مراجعه به این فروشگاه ها قابل دریافت است.

خرید اینترنتی مرغوب ترین ایزوگام درجه یک

خرید اینترنتی مرغوب ترین ایزوگام درجه یک

ایزوگام یکی از مواد عایق و صنعتی است که برای
تولید آن مراحل مختلفی طی می شود که به اختصار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وارد نمودن تیشو و پلی استر به داخل تشک قیر
 • مخلوط شدن
  با مواد پرایمری و قیر
 • وارد نمودن ورق آلومینیوم به داخل حوض آب سرد
 • افزوده
  شدن پلاستیک
 • وارد شدن
  ایزوگام به داخل آسانسور ذخیره سازی
 • خشک کردن
  ایزوگام توسط فن های خشک کننده
 • رول کردن
  ایزوگام

مجموعه فرایند های فوق موجب شکل گیری ورق ها و رول های ایزوگام می شود که در صورت استفاده از مواد اولیه با کیفیت، ایزوگام تهیه شده نیز از کیفیت لازم برخوردار خواهد بود. 

یکی از مناسب ترین راه های تهیه ایزوگام درجه یک و با کیفیت، خرید اینترنتی است. شرکت های برتر تولید ایزوگام از طریق فروشگاه های آنلاین امکان خرید را برای همه افراد یا گروه های تجاری در هر نقطه و مکان میسر می سازند.  

سفارش ایزوگام با بهترین کیفیت و قیمت

سفارش ایزوگام با بهترین کیفیت و قیمتتولید ایزوگام بر اساس مناطق مورد استفاده و همچنین مکان نصب آن صورت می گیرد. از این رو انواع تک لایه و دو لایه آن طراحی و ساخته می شود.
از طرفی منطقه و شرایط جغرافیایی مکان استفاده نیز از اهمیت خاصی برخوردار است که بر این اساس، این مواد عایق باید قدرت مقاومت و تحمل دما های خیلی پایین و خیلی بالا را داشته باشند. از این رو به طور معمول موارد زیر برای ساخت انواع با کیفیت آن در نظر گرفته می شوند:

 • ساخت عایق دو
  لایه پلیمری پلاستیکی برای مناطق سردسیر
 • بستر
  ساخته شده از پلی استر سوزنی نبافته و به همراه الیاف شیشه نخ دار یا تیشو
 • قیر اصلاح
  شده با پلیمر های پلاستیکی
 • مقاوم در
  برابر سرمای زیر صفر
 • مقاوم در
  برابر گرمای بالای 120 درجه سانتی گراد

با توجه به مطالب فوق جهت سفارش ایزوگام باید موارد فوق در نظر گرفته شده تا در نهایت با تولید با کیفیت و قیمت مناسب آن همراه شود. 

شرکت های سازنده که در امر تولید ایزوگام اشتغال دارند، به معرفی برند خود و ارائه خدمات مرتبط جهت سفارش می پردازند. با سفارش این محصول به تولید کنندگان برتر می توان از عملکرد درست و کیفیت نصب این عایق ها اطمینان خاطر حاصل نمود.

فروش استثنایی و ویژه انواع ایزوگام در کشور

فروش استثنایی و ویژه انواع ایزوگام در کشورانواع ایزوگام تولید شده در کشور، از طریق فروش استثنائی و ویژه توسط فروشنده ایزوگام ایرانی به فروش می رسد. به طور مثال می توان برای تهیه ایزوگام تک لایه ارزان به فروشگاه های معتبر و مراکز عرضه آن در سراسر کشور مراجعه کرد.

در نگاهی کلی منظور از فروش استثنائی، عرضه و فروش با قیمت مناسب و به طور معمول زیر قیمت بازار است که از این طریق راهی برای خرید ارزان قیمت برای متقاضیان این کالا فراهم خواهد شد.

معمولا فروشندگان و تولید کنندگان ایزوگام از طریق درج آگهی در جراید کثیر الانتشار یا از طریق شبکه های مجازی و اینترنتی زمان و محدوده فروش ویژه را به اطلاع متقاضیان این اجناس می رسانند. 

بنابراین مهمترین عامل برای موفقیت در خرید به این شیوه، آگاهی از زمان عرضه آن می باشد. استفاده از این روش به ویژه برای مراکزی که به مقادیر زیاد این کالا نیازمند می باشند بسیار روش مفیدی است و شیوه ای اقتصادی به شمار می رود.

لیست خریداران انواع ایزوگام در تهران

لیست خریداران انواع ایزوگام در تهران

ایزوگام یکی از کالا هایی است که استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی و سایر صنایع اجتناب ناپذیر است. کاربرد وسیع این محصول سبب تنوع خریداران آن شده است. به طور مثال از برخی موارد کاربرد ایزوگام می توان به نمونه های زیر اشاره نمود:

 • پشت بام
  ساختمان ها، 
  استخر ها،مخازن 
 • تونل و کانال
  های آبیاری، 
  سرویس های
  بهداشتی، 
  سرد خانه ها
 • سد ها، پل های هوایی، پارکینگ های
  طبقاتی
 • لوله کشی آب
  و گاز و نفت و 
  صنعت پرورش دام و طیور نظیر مرغداری ها

بنابراین با توجه به گستردگی و تنوع استفاده از این تجهیزات خریداران آن شامل بخش های نام برده شده فوق خواهند شد. 
در تهران به عنوان کلان شهر ایران و بزرگترین مرکز دریافت و اجرای خدمات عمرانی و پروژه های ساختمانی خریداران این کالا طیف وسیعی را به خود اختصاص می دهند که در بخش های فوق قابل تقسیم بندی می باشند.

سفارش ایزوگام تک لایه و دو لایه در ایران

سفارش ایزوگام تک لایه و دو لایه در ایرانهمان طور که در مطالب قبلی نیز به آن اشاره شد، یکی از قابلیت های ایزوگام توانایی ساخت آن به صورت دو لایه یا تک لایه می باشد. به طور حتم ایزوگام های تک لایه ضخامت و مقاومت کمتری از نوع دولایه آن دارند و کاربرد آنها با انواع دو لایه می تواند متفاوت باشد.

جهت سفارش این اقلام صنعتی مراجعه به مراکز فروش می تواند یکی از راه های ممکن و در دسترس باشد. انواع عایق های رطوبتی در سطح شهر در فروشگاه هایی که به طور اختصاصی به عرضه این تولیدات می پردازند انجام می گیرد. 

میزان سفارش در فصول خاصی از سال به ویژه فصل های پاییز و زمستان که میزان بارندگی بیشتر است و دمای هوا نیز به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد، با افزایش روبروست. بنابراین شرکت ها و کارخانجات سازنده به این منظور در این ایام، ظرفیت تولیدی خود را افزایش داده تا بتوانند پاسخگوی سفارشات دریافتی از مراکز و نقاظ مختلف باشند.

صادرات عمده ایزوگام باکیفیت درجه یک

صادرات عمده ایزوگام باکیفیت درجه یکیکی از فعالیت های تجاری که در سطح وسیع انجام می گیرد و مرتبط با صنعت تولید ایزوگام است، صادرات ایزوگام ایران به صورت عمده می باشد.

انواع عایق های با کیفیت برتر و درجه یک به کشور هایی همچون عراق، روسیه و ارمنستان صادر می شود و این امر پس از طی مجموعه مراحل مختلف اداری صورت می گیرد. به طور خلاصه برخی مراحل جهت انجام صادرات ایزوگام عبارتند از:

اطلاع از قوانین و ضوابط تعیین شده از سوی سازمان های مختلف ماند سازمان بورس، سازمان استاندارد و گمرک ایران و رعایت این قوانین

 • دریافت مجوز ها و گواهی های مختلف 
 • ارسال نمونه کالا و اعلام قیمت آن از طریق پیش فاکتور
 • عقد قرار داد با کشور وارد کننده 
 • ارسال نهایی کالا

مراحل ذکر شده به طور خیلی خلاصه و کوتاه بخشی از فرایند صادرات این کالا را نشان می دهد و در واقع پروسه صادرات تجهیزاتی از این قبیل بسیار پیچیده و زمان بر است.

بزرگترین سایت فروش بهترین ایزوگام فویلدار و بدون فویل ایرانی

بزرگترین سایت فروش بهترین ایزوگام فویلدار و بدون فویل ایرانییکی از مزایای خرید از بزرگترین سایت های فروش ایزوگام این است که امکان خرید انواع فویلدار و بدون فویل آن را برای خریداران و متقاضیان ممکن می سازد.
بهترین نوع این اجناس باید دارای یک سری خصوصیات باشند تا بتوانند بهترین کارآیی ممکن را داشته باشند. از جمله برخی خصوصیات مرتبط با این صنعت عبارتند از:

 • تولید
  ایزوگام استاندارد 
 • تولید مناسب استفاده در مکان ها و با کاربری های متنوع 
 • امکان
  خرید به صورت کلی و عمده یا بر اساس واحد متر مربع
 • عرضه شده با بهترین
  و مناسب ترین قیمت روز 
 • دارای
  خدمات نصب و بازدید رایگان از محل 
 • عایق سالم بوده و با وزن مناسب به فروش برسد.
 • مناسب فصول مختلف سال تولید شود.
 • از تاریخ تولید آن بیش از شش ماه نگذشته باشد.
 • تمامی موارد اشاره شده در هنگام خرید از سایت های فروش یا خرید به هر روش دیگر باید مورد توجه قرار گیرد. خرید با کیفیت از سوی مشتری جلب رضایت او را به همراه خواهد داشت و تضمین کننده مراجعات بعدی او خواهد بود.

لیست قیمت ایزوگام در بازار بزرگ کشور

لیست قیمت ایزوگام در بازار بزرگ کشور

قیمت روز انواع عایق بر اساس وزن رول و ضخامت موجود
و همچنین بر اساس قیمت هر متر مربع آن مورد  محاسبه قرار می گیرد.
خرید می تواند به صورت عمده و کلی و به شکل رولی انجام شود یا به صورت متراژی محاسبه گردد. این شیوه های خرید بستگی به میزان نیاز به آن دارد و در بین گروه های مختلف خریدار متفاوت است. 

قیمت انواع ایزوگام را می توان از مرکز خرید آن به همراه اطلاعاتی مانند نام هر محصول و ویژگی های آن دریافت نمود. 

قیمت هر متر مربع ایزوگام به همراه محاسبه هزینه نصب آن
تخمین زده شده و جهت تهیه ایزوگام زیر قیمت بازار با جستجو در مراکز خرید می توان
انواع ارزان قیمت و با کیفیت آن را خریداری کرد.

بازار های بزرگ کشور ارقام مختلف و تولیدات شرکت های سازنده را به مشتریان معرفی می نمایند و می توانند بهترین مشاور جهت خرید ایزوگام درجه یک و با کیفیت مورد مراجعه قرار گیرند.

5 راه خرید ارزانتر انواع ایزوگام در ایران

5 راه خرید ارزانتر انواع ایزوگام در ایرانشیوه های مختلفی برای خرید یک کالا از جمله ایزوگام به قیمت مناسب و ارزان وجود دارد که برخی از آنها جزء ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین موارد به شمار می روند. به طور خلاصه برخی از راه های خرید ارزان قیمت ایزوگام را می توان به موارد زیر خلاصه نمود:

 • خرید از نمایندگی های فروش مجاز در سراسر کشور
 • خرید از برند های برتر و تولید کنندگان برتر این حوزه 
 • خرید از فروشگاه های معبتر و مجاز آنلاین
 • خرید به صورت کلی در حجم زیاد با دریافت تخفیف قابل ملاحظه 
 • خرید به طور مستقیم از تولید کننده
 • خرید در هنگام فروش ویژه

با استفاده از شیوه های فوق که رایج ترین راه های ممکن برای خرید ارزان قیمت به شمار می روند، می توان ضمن صرفه جویی اقتصادی از مزایای دیگر آن نیز بهره مند شد.

فروشگاه فروش بهترین ایزوگام دلیجان و شرق

فروشگاه فروش بهترین ایزوگام دلیجان و شرقایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق نام دو نام و برند تولید کننده ایزوگام در کشور می باشند که تولیدات خود را به طرق مختلف در فروشگاه ها و مراکز فروش عرضه می دارند.

این تولید کنندگان ارائه دهنده خدمات مرتبط با این صنعت می باشند که یکی از آنها خدمات نصب و مشاوره خرید می باشد. برای این منظور این فعالین صنعتی کارشناسانی را به محل اعزام می دارند تا از مکان نصب این تجهیزات بازدید نمایند. این امر به ویژه زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که یک پروژه عظیم عمرانی در حال اجر باشد.

کارشناسان مربوطه با بازدید از محل می توانند اطلاعات مختلفی را به خریداران انتقال دهند که جهت خرید مناسب می تواند بسیار مفید واقع شود. به طور مثال برخی از این اطلاعات شامل:

 • مقدار ایزوگام مورد نظر و محاسبه قیمت کلی آن
 • انتخاب نوع ایزوگام و راهنمایی جهت معرفی برند های با کیفیت
 • خدمات نصب 

متقاضیان خرید این اجناس می توانند با دریافت اطلاعات فوق و نظر مشاوران بهترین و مناسب ترین نوع ایزوگام را تهیه نمایند.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید