مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ایزوگام کارخانه شرق

فروش ایزوگام کارخانه شرق

فروش ایزوگام کارخانه شرق از درب شرکت و بدون واسطه و مستقیم صورت می گیرد و فروشگاه های اینترنتی که برای همین منظور فعالیت خود را هر چه بیشتر گسترش داده اند کمک می کنند که خرید ایزوگام ساده تر و آسان تر و با اطمینان بیشتری صورت بگیرد.
فروش ایزوگام به صورت آنلاین کار شما را ساده تر می کند و امکان این که کلیه مراحل تولید را مطلع شده و نوع عایق رطوبتی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و قبل از آن اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید بسیار زیاد کرده است.
ایزوگام درجه یک هم مواد اولیه مرغوب دارد و هم مراحل تولید آن کاملا استاندارد طی می شود و هم این که قیمت مناسب هم داشته و برای به کارگیری در زمینه های مختلف مناسب است و قیمت چنین ایزوگامی که در کارخانه شرق تولید می شود برای تمام اقشار جامعه مناسب است و در همین هنگام مصرف ایزوگام درجه یک شرق برای پروژه های گوناگون توصیه می شود. تولید انواع عایق های رطوبتی سفارشی در این کارخانه پذیرفته می شود و تا جایی که به کیفیت و ضخامت ایزوگام لطمه ای وارد نشود و یا ایزوگام تولید شده وزن مناسب خود را داشته باشد این تغییرات اعمال می شود و برای نصب ایزوگام هم کارخانه ایزوگام شرق کلیه فعالیت های خود را در شهرهای مختلف بیشتر کرده است.
سفارش خرید انواع ایزوگام از تمام نقاط کشور رسیده و برای پاسخگویی به این سفارشات تیم های فروش کلیه کارهای مربوط به تهیه و تامین را به عهده گرفته اند. فروش ایزوگام و پخش به صورت عمده مقرون به صرفه است و خریدار می تواند اطمینان داشته باشد که مستقیم ازکارخانه و بدون واسطه ایزوگام مورد نیاز خود را دریافت خواهد کرد. کانال تلگرام می تواند اطلاعات تکمیلی را به شما بدهد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید