مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ایزوگام آتیه شرق دلیجان

قیمت ایزوگام آتیه شرق دلیجان

قیمت ایزوگام آتیه شرق دلیجان با توجه به این که دارای کیفیت بالا و استاندارد پلیمری است و از مواد اولیه درجه یک در آن مصرف شده است می توان گفت که از هر جهت مقرون به صرفه است. برای سفارش خرید انواع ایزوگام ابتداء در نظر گرفته می شود که برای چه منظوری و جه مکانی عایق رطوبتی ممورد نظر را نیاز دارید. قیمت ایزوگام آتیه شرق دلیجان به صورتی تعیین می شود که از هر جهت برای خریدار مقرون به صرفه و البته برای تولید کننده هم متناسب باشد. ایزوگام پالایشگاهی یا همان ایزوگام پلیمری از قیر پالایشگاهی که در داخل کشور و در کارخانه های پتروشیمی ایران تهیه و تولید می شود و به همین منظور می توانید به اصل بودن و کیفیت بالای عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه ایزوگام شرق و آتیه شرق اطمینان کافی داشته باشید .
تهیه و تامین انواع ایزوگام فویل دار شرق در کارخانه ای با تجهیزات پیشرفته صورت می گیرد و ما به طور معمول بدون واسطه و به صورت مستقیم اقدام به فروش انواع ایزوگام به صورت اینترنتی و آنلاین می نماییم.
برای بهبود کیفیت تولیدات در کارخانه ایزوگام شرق بهترین مواد اولیه مصرف می شود و فویل درجه یک ۱۶ میکرون مکمل استاندارد و کیفیت ایزوگام شرق بوده است.
قیمت گذاری بر اساس نوسانات قیمت مواد اولیه در بازار صورت می گیرد و همچنین کیفیت و استحکام ایزوگام مورد تایید کارشناسان خواهد بود و همین امر موجب می شود که قیمت ها مقرون به صرفه و ضمانت کارخانه اصل باشد.
ایزوگام درجه یک را می توانید به صورت آنلاین و از فروشگاه های اینترنتی به سادگی خریداری نمایید.
سفارشات خرید آنلاین پس از دریافت بلافاصله مورد کارشناسی قرار گرفته و با خریدار تماس گرفته می شود و راهنمایی و جزئیاتی که مد نظر خریدار است به صورت مفصل و رایگان در اختیار خریدار قرار داده می شود.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید