مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ایزوگام شرق بدون نصب توسط شرکت مفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعریف ایزوگامعوامل موثر بر تعیین قیمت ایزوگام شرق بدون نصبتفاوت قیمت ایزوگام با نصب و بدون نصبخرید ایزوگام شرق
قیمت ایزوگام شرق بدون نصب توسط شرکت مفید

کارخانه تولید ایزوگام شرق، تولید کننده انواع ایزوگام های با کیفیت برای بازار های خرید و فروش داخلی و صادرات می باشد. قیمت ایزوگام شرق بدون نصب و هزینه ی نصاب بالطبع از هزینه ی نصب ایزوگام بیشنر می باشد . اهمیت نصب ایزوگام برای طول عمر بیشتر محصول باعث می شود تا نمایندگان فروش عمده ایزوگام قیمت ایزوگام را به دو صورت همراه نصب و یا بدون نصب عنوان کنند.

قیمت ایزوگام شرق بدون نصب توسط شرکت مفید

تعریف ایزوگام

تعریف ایزوگام

بمنطور جلوگیری از ورود رطوبت و طول عمر ساختمان، یکی از مهم ترین مراحل در ساختمان سازی، عایق کاری با ایزوگام می باشد. امروزه خرید عمده ایزوگام توسط کارخانجات تولیدی ایزوگام بسیار رایج می باشد. صادرات ایزوگام با کیفیت نیز از جمله مزیت های تولید ایزوگام می باشد. ایزوگام شرق و شرکت ایزوگام مفید از جمله شرکت های تولید و صادرکنننده ایزوگام با کیفیت می باشند.

عوامل موثر بر تعیین قیمت ایزوگام شرق بدون نصب

عوامل موثر بر تعیین قیمت ایزوگام شرق بدون نصب

عوامل مهمی در تعیین قیمت ایزوگام نقش دارد. برای خرید ایزوگام بصورت عمده و جزئی لازم است تمام موارد را بررسی نمایید تا از خرید خود مطمئن باشید.

  • برند شناخته شده

مانند بقیه محصولات برخی برندهای موجود در بازار از قیمت بالاتری نسبت به دیگر برندها برخوردار هستند. علت این بالا بودن قیمت به شناخته شدن و کیفیت بالای محصولات ایشان مرتبط می باشد. خدمات نصب و ضمانت نامه کتبی نیز دلیل بالا بودن قیمت بعضی کارخانجات می باشد. شرکت ایزوگام شرق قیمت ایزوگام با نصب و بدون نصب را هنگام خرید اعلام می نماید. شرکت ایزوگام مفید نیز تولید و عرضه کننده انواع ایزوگام می باشد.

  • تعداد لایه

بدلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و بیشتر،ایزوگام های دو لایه به طور معمول و در شرایط برابر نسبت به ایزوگام های تک لایه قیمت بالاتری دارند.

 

  • پوشش خارجی

قیمت ایزوگام های با پوشش آلومینیومی بیشتر از ایزوگام های معمولی است. البته ایزوگام های بدون روکش فویلی کمتر در پشت بام ها استفاده می شوند و بیشتر برای بخش هایی نظیر کف سرویس های بهداشتی و آشپرخانه و نظیر آن به کار می روند.

 

تفاوت قیمت ایزوگام با نصب و بدون نصب

تفاوت قیمت ایزوگام با نصب و بدون نصب

از جمله نکات مهمی که خریداران عزیز همواره باید مد نظر خود قرار دهند اختلاف قیمت محصول ناشی از هزینه نصب است. برخی فروشندگان ایزوگام، قیمت نصب ایزوگام را بصورت خودکار به محصو اضافه می نمایند. اما برخی نمایندگان فروش قیمت ایزوگام و نصب را بصورت جداگانه مطرح می نمایند تا مشتری از ریز جزییات خرید خود آگاهی داشته باشد.. بالطبع قیمت ایزوگام شرق بدون نصب نیز ارزان تر می باشد. از این رو مشتری باید در هنگام مقایسه هزینه اجناس مختلف، لحاظ شدن یا نشدن قیمت نصب را مد نظر خود قرار دهد تا بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

خرید ایزوگام شرق

خرید ایزوگام شرق

بدلیل وجود کارخانجات تولیدی در شهر دلیجان، تفاوت قیمت های درب کارخانه بسیار مورد توجه قرار میگیرد. اما توجه به داشتن استاندارد و ضمانت نامه کتبی شرکت می تواند در خرید ایزوگام مرغوب مشتری را کمک کند. برای خرید ایزوگام شرق می توان به نمایندگی های فروش این محصول در شهرهای مختلف مراجعه و خرید نمود. اما برای صررفه جویی در زمان، می توان به خرید اینترنتی از طریق سایت های فروش روی آورد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید