مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت صادرات ایزوگام بدون فویل صادراتی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات بهترین انواع ایزوگام به عراققیمت خرید مرغوب ترین ایزوگام فویل دار و بدون فویلفروش عمده انواع ایزوگام بدون فویل صادراتیمرکز تولید و فروشنده بهترین ایزوگام درجه یکشرکت پخش عمده ایزوگام بدون فویل ارزان قیمتفروشنده ایزوگام فویل دار دولایه سادهنمایندگی فروش انواع ایزوگام بدون فویل صادراتی5 راه خرید ارزانتر ایزوگام بدون فویل در بازار تهرانتولید کننده باکیفیت ترین ایزوگام فویل دار ارزان قیمتمرکز خرید و فروش ایزوگام درجه یک صادراتی ایرانیتولید کننده اولین ایزوگام طرح دار بدون فویلفروشگاه اینترنتی ایزوگام بدون فویل صادراتی

ایزوگام یکی از انواع مختلف عایق های رطوبتی به شمار می رود. این نوع از محصول را شرکت های گوناگونی در ایران به روش های متفاوتی ساخته و روانه بازار می کنند. از طرف دیگر، کاربرد آن تنها در داخل خود کشور نیست و شاهد صادرات ایزوگام بدون فویل، فویل دار و غیره انواع دیگر آن می باشیم. اگر می خواهید که تازه ترین قیمت نوع درجه یک این محصول را به دست آورید، بهتر است سری به مراجع مختلفی بزنید که به شکل حضوری و غیر حضوری فعالیت می نمایند و به این ترتیب خرید را هم انجام دهید.

قیمت صادرات ایزوگام بدون فویل صادراتی درجه یک

صادرات بهترین انواع ایزوگام به عراق

صادرات بهترین انواع ایزوگام به عراقدر رأس صادر کنندگان انواع ایزوگام به کشورهای گوناگون، کارخانه هایی قرار دارند که این گونه از عایق رطوبتی را می سازند. آن ها طبق سفارشی که دریافت می کنند، اقدام به تولید می نمایند و سپس در انواع متفاوتی کالای شان را ارسال می دارند. این شرکت ها عموماً محصولات شان را به کشورهای همسایه صادر می کنند. 

دلیل این مسئله هم بیشتر شرایط آب و هوای یکسان آن ها با مناطق متفاوتی از ایران می باشد. از جمله کشورهایی که مردم آن در کار خرید انواع ایزوگام تولید شده در داخل می باشند، می توان به عراق اشاره کرد. در بیشتر بازارها آن به راحتی می شود ایزوگام های ایرانی را پیدا نمود که در تنوع زیادی ساخته شده و عرضه می گردند. 

بعضی از صادر کنندگان برای این که خدمات بهتری را انجام دهند، حتی اقدام به ایجاد نمایندگی های گوناگونی را نیز نموده که به این طریق، نوع مرغوب محصول خود را در دسترس مشتریان قرار می دهند. آن ها به صورت عمده و جزئی ایزوگام ها را به فروش می رسانند. 

در هر حال، شاهد این هستیم که ایزوگام صادراتی دولایه و ایزوگام صادراتی بدون فویل و فویل دار را گروه های بازرگانی مختلفی هم به عراق ارسال می نمایند. 

قیمت خرید مرغوب ترین ایزوگام فویل دار و بدون فویل

قیمت خرید مرغوب ترین ایزوگام فویل دار و بدون فویلایزوگام ها را از نظر روکش به سه دسته تقسیم بندی می کنند که بهتر است پیش از همه، شما را با آن ها آشنا کنیم. این محصولات عبارت می باشند از: 

 1. ایزوگام فویل دار 
 2. ایزوگام بدون فویل 
 3. ایزوگام سنگریزه 

اما اگر می خواهید که قیمت روز ایزوگام در این مدل ها را به دست آورید، خوب است که سری به فروشندگان متعددی بزنید که در هر جایی از کشور قابل دسترس می باشند. آن ها قیمت ایزوگام درجه یک را نیز در دسترس تان می گذارند تا خود برآورد هزینه نمایید و سپس آن مدلی را که مقرون به صرفه است، به دست آورید. 

البته باید به این نکته اشاره کرد که قیمت ایزوگام بدون فویل با نوع فویل دار ممکن است که تفاوت هایی داشته باشد. این مسئله بر می گردد به آن روکش آلومینیومی که روی محصول کشیده شده است. به این مسئله هم توجه کنید که خرید مرغوب ترین نوع این محصولات را می شود از عرضه کنندگان معتبر انجام داد. 

فروش عمده انواع ایزوگام بدون فویل صادراتی

فروش عمده انواع ایزوگام بدون فویل صادراتیبا مراجعه به مرکز خرید ایزوگام، می توان عرضه کنندگانی را پیدا کرد که در خصوص فروش عمده نوع بدون فویل و صادراتی این عایق رطوبتی فعالیت می نمایند. البته همه ارائه دهندگان سعی می کنند تا در مدل ها و طرح های متفاوتی این محصولات را ارائه دهند تا به این شکل، مشتریان سرگردان نشوند. 

از سوی دیگر، خرید عمده ایزوگام را می شود از طرق گوناگونی انجام داد. در این زمینه، عمدتاً بازرگانانی که در حوزه صادرات مستقیم ایزوگام فعالیت دارند، می کوشند تا به کارخانه های تولید کننده سر بزنند. هر کدام از این سازندگان، محصولات خود را از طریق واحد های فروش شان ارائه می دهند. 

از طرفی، اگر دسترسی به این شرکت ها را ندارید، می توانید به نمایندگی های کارخانه جات مراجعه کنید. آن ها نیز فروش عمده ایزوگام بدون فویل و انواع دیگر را انجام می دهند. روی هم رفته، مشتریان برای خرید ایزوگام ارزان سعی می کنند تا آن را از مراجع عمده فروشی به دست آورند. این گونه راحت تر و بدون درد سر می توانند کالا را بخرند. 

مرکز تولید و فروشنده بهترین ایزوگام درجه یک

مرکز تولید و فروشنده بهترین ایزوگام درجه یکخریدار ایزوگام می تواند برای تهیه یک محصول درجه یک، به مرکز تولید آن سر بزند. در این مراکز فروشندگان بهترین این گونه از عایق رطوبتی فعالیت می کنند و در انواع مختلفی کالا را برای مصرف کننده ارائه می دهند. اما یک ایزوگام با درجه کیفی بالا، چه مشخصاتی دارد؟ در این جا به چند نکته اشاره می کنیم که شما را در هنگام خرید کمک می کند: 

 • طبعاً برندهای تولید کننده مطرح در این حوزه نقش اساسی دارند و کالای خود را با بهترین کیفیت عرضه می دارند. 
 • از طرف دیگر، این مارک ها به استانداردهای گوناگونی پایبند می باشند. 
 • نوع مرغوب ایزوگام به شکل رولی ارائه می شود که هر رول دستکم باید 10 متر طول داشته باشد. 
 • همچنین وزن آن ها نیز ثابت است. 
 • ضخامت های استانداردی هم دارند که این موضوع هم بستگی به نوع کالا دارد. اصولاً ضخامت های آنان 2.8 تا 8.3 میلی متر هستند. 

با در نظر داشت این موارد، می توانید نوع مرغوب ایزوگام ها را به راحتی از بازار پیدا کنید. به یاد داشته باشید که در مراکز داد و ستد نوع بی کیفیت این کالا هم عرضه می گردد. 

شرکت پخش عمده ایزوگام بدون فویل ارزان قیمت

شرکت پخش عمده ایزوگام بدون فویل ارزان قیمتهمان طور که پیش از این اشاره کردیم، ایزوگام ها از نظر روکش به چند دسته تقسیم می شوند. یکی از انواع آن، بدون فویل بود. این گونه از محصول را بیشتر در مکان هایی مورد استفاده قرار می دهند که نور مستقیم آفتاب به آن جا نمی تابد. بیشتر سعی می شود در درون ساختمان ها و همچنین بام هایی که سپس با موزاییک فرش می شوند، از آن استفاده کنند. این مسئله را نیز در نظر داشته باشید که این گونه از محصول با نوع فویل دار از نظر قیمت، تفاوت چندانی ندارد؛ هر چند مقاومتش کمتر است. 

اما شرکت های پخش عمده ایزوگام بدون فویل، با ارزان ترین قیمت ها محصولات شان را می فروشند. این شرکت ها در حقیقت خود کارخانه جات می باشند که سعی شان بر فروش بهتر ایزوگام ها است. آن ها در همه جای کشور خدمات ارائه می دهند. به این گونه است که ایزوگام ارزان قیمت را مصرف کننده می تواند تهیه کند. 

امروزه، مسئله پخش یکی از موارد مهمی می باشد که شرکت ها به آن اهمیت ویژه ای می دهند. هر چه در این زمینه بررسی بیشتر و تلاش مستمری صورت گیرد، هم برای مشتریان بهتر است که می توانند یک برند خوبی را تهیه کنند و هم این که خود شرکت قادر است، فروش بالاتری را شاهد باشد. 

فروشنده ایزوگام فویل دار دولایه ساده

فروشنده ایزوگام فویل دار دولایه سادهایزوگام ها را از نظر لایه ای به دو دسته تقسیم می کنند که می شود از تک لایه و دولایه نام برد. طبیعاً نوع دولایه آن ضخامت بیشتری دارد و استحکام آن هم بالاتر است. از جمله تفاوت های اساسی دیگری که میان این دو می توان به آن ها پرداخت، این است که در نوع دولایه، از تیشو استفاده می شود. 

روی هم رفته، ایزوگام دولایه ساده فویل دار را می شود از فروشگاه های متعددی تهیه کرد. این فروشگاه ها در همه جای کشور قابل دسترس می باشند و ارائه خدمات می کنند. به دلیل کاربردی بودن این مدل از عایق ها، همواره سعی شده تا آن را در مناطق مختلفی ارائه دهند؛ هر چند عرضه کنندگان در بازارهای مرکزی هم فعال هستند. 

در کل، نوع دولایه ساده آن هم رو کش فویل، کاربرد بیشتری در پشت بام ها و یا نقاط حساسی دارد که در معرض برف و باران قرار می گیرد. آن ها نفوذ پذیر هستند و از طرفی روکشی که دارند، باعث می شود تا در تابستان نیز نور خورشید باعث متلاشی شدن قیر درون ایزوگام نگردد. 

برای تهیه نوع اعلاء این گونه از کالا، بهتر است که سری به فروشندگان معتبر بزنید. آن ها به صورت تضمین شده، محصولات خود را به فروش می رسانند. 

نمایندگی فروش انواع ایزوگام بدون فویل صادراتی

نمایندگی فروش انواع ایزوگام بدون فویل صادراتیفروش انواع ایزوگام بدون فویل صادراتی را نمایندگی شرکت های تولیدی هم انجام می دهند. آن ها در مناطق متفاوتی از کشور راه اندازی شده اند و تا به این طریق بازرگانان راحت تر به محصول دسترسی داشته باشند و خرید خود را انجام دهند. 

از این نمایندگی ها می شود قیمت صادرات ایزوگام را در انواع متفاوت هم به دست آورد. آن ها همان محصولی را ارائه می دهند که می شود از درب کارخانه به دست آورد. خلاصه، اگر می خواهید که یک عایق رطوبتی خوب را تهیه کنید، بهتر است سری به این گزینه معتبر بزنید. 

در هر نوعی که شما بخواهید و یا سفارش دهید، نمایندگی ها برای تان آن را آماده می کنند. گفتنی است که برندهای معتبر همه شان در سر تا سر ایران، شعب رسمی دارند که از آن طریق نه تنها محصولات خود را ارائه می کنند، بلکه خدمات گوناگونی از جمله نصب و اجراء و حمل نقل رایگان را انجام می دهند. 

5 راه خرید ارزانتر ایزوگام بدون فویل در بازار تهران

5 راه خرید ارزانتر ایزوگام بدون فویل در بازار تهرانبا مراجعه به بازار تهران، می شود ارزان ترین نوع ایزوگام بدون فویل را خرید. البته راه های متفاوت دیگری هم هستند که می توان به تهیه مقرون به صرفه پرداخت. در این جا ما پنج راه خرید را نشان می دهیم که شما را به سوی یک محصول خوب و ارزان سوق می دهد. به این نکات مراجع توجه داشته باشید:

 1. تولیدی ها: در اقصی نقاط ایران فعال هستند و کالای شان را طبعاً ارزان تر از بازار ارائه می دهند. 
 2. دفاتر مرکزی فروش کارخانه ها: آن ها هم در شهری فعال می باشند که شرکت در آن موقعیت دارد. 
 3. شعبه های رسمی: در همه جای کشورمان فعالیت می کنند و می توان با مراجعه به آن ها با نرخ پایینی خرید را انجام داد. 
 4. بازارهای سطح شهر: برخی از فروشندگان را از این مراکز می توان یافت که با نرخ های خوبی ایزوگام را می فروشند. 
 5. سایت های اینترنتی: یکی از مراجع اصلی به شمار می روند که همواره با تخفیف کالا را ارائه می دهند. 

تولید کننده باکیفیت ترین ایزوگام فویل دار ارزان قیمت

تولید کننده باکیفیت ترین ایزوگام فویل دار ارزان قیمتدر زمینه ساخت و تولید انواع ایزوگام فویل دار، شرکت های گوناگونی فعالیت می نمایند. از این جمله می شود به شرکت ایزوگام دلیجان اشاره نمود که کالایش را در هر نقطه ای ایران می توان با ارزان ترین قیمت ها به دست آورد. 

اگر به دنبال باکیفیت ترین عایق رطوبتی هستید، خوب است که در وهله اول برندهای معتبر را بیابید و سپس به آن ها جهت خرید مراجعه کنید. تولید کنندگان مرغوب ترین ایزوگام ها، کالای شان را از مواد اولیه مرغوب می سازند. 

درباره نوع فویل دار ایزوگام باید گفت که روکش این محصول باعث می شود تا در فصل بارندگی رسوخ ناپذیر باشد و در فصل تابستان هم نگذارد نور خورشید، باعث وا رفتن قیر شود. 

مرکز خرید و فروش ایزوگام درجه یک صادراتی ایرانی

مرکز خرید و فروش ایزوگام درجه یک صادراتی ایرانیایزوگام، یکی از بهترین عایق های رطوبتی است که در ایران به شکل گسترده ای ساخته می شود. برای تولید این محصول از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود. می توان از آن ها این گونه نام برد: 

 • پلی اتیلن 
 • تیشو 
 • مواد افزودنی مانند پودر 
 • پلی استر 
 • آلومینیوم 
 • و … 

با مراجعه به مرکز خرید و فروش ایزوگام، می توان نوع درجه یک صادراتی ایرانی را به راحتی پیدا کرد؛ چون که در این حوزه شرکت های متفاوتی فعال هستند. 

تولید کننده اولین ایزوگام طرح دار بدون فویل

تولید کننده اولین ایزوگام طرح دار بدون فویلدر گذشته بیشتر ما شاهد این بودیم که ایزوگام ها با روکش های سفید و نه چندان دلچسب و هم چنین بدون فویل و تک رنگ ارائه می شدند. 

برای رفع این نقیصه و زیباسازی آن تولید کنندگان برای اولین بار، ایزوگام طرح دار را وارد بازار کردند. اکنون به راحتی می شود این نوع از محصول را تهیه کرد و آن را در پشت بام و یا حتی نمای پشت ساختمان ها هم به کار برد.

این طور، می شود هم از رسوخ آب و نم به درون ساختمان جلوگیری نمود و هم این که نمایی زیبا به یک سازه داد. 

فروشگاه اینترنتی ایزوگام بدون فویل صادراتی

فروشگاه اینترنتی ایزوگام بدون فویل صادراتیایزوگام بدون فویل صادراتی را می شود از طریق فروشگاه های اینترنتی هم تهیه کرد. 

در این عرصه، سایت های گوناگونی فعالیت می کنند. آن ها محصولات شرکت ها و برندهای معتبر را تهیه کرد و در رنگ ها، مدل ها و همچنین ابعاد گوناگونی جهت صادرات ارائه می دهند. این گونه عرضه و تقاضا مزیت های گوناگون دارد. 

از آن جمله می شود به ارزان قیمت بودن ایزوگام اشاره کرد و این که شما در هر جایی به آسانی خواهید توانست وارد سایت مورد نظرتان شوید و اقدام به خرید یک محصول با کیفیت نمایید و آن را برای صادرات آماده کنید. 

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید