مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نصب ایزوگام شرق ۶۷۳۶

با آغاز فصل تولید آیا می توانم ایزوگام شرق ۶۷۳۶ را با قیمت مناسب خریداری کنم؟ چطور می شود از امکانات نصب ایزوگام کارخانه شرق و قیمت اجرای آن اطلاعات کافی و درست را به دست بیاورم؟
ایزوگام شرق در تکام استان های کشور شناخته شده است و برند ایزوگام شرق ۶۷۳۶ با قیمت مناسب همواره در اختیار خریدار قرار گرفته شده است و به همین منظور امکانات نصب را هم در دستور کار خود قرار داده تا بتواند در هز نقطه از کشور خدمات خود را گسترش بدهد.
ایزوگام شرق با کیفیت قیر پلیمری و آنالیز بسیار مرغوب دیگر مواد اولیه تولید می شود و انواع ایزوگام روکش دار و بدون روکش خود را با کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.
قیر پالایشگاهی نقش مهمی در کیفیت تولید ایزوگام شرق داشته است و هیچگاه از کیفیت این ماده اولیه کاسته نشده و در نتیجه در تمام نقاط کشور مصرف ایزوگام شرق ادامه یافته است.
شهرهای جنوبی کشور با توجه به گرمای فرساینده ای که دارند مصرف کننده بهترین نوع ایزوگام فویل دار هستند و شهرهایی مانند مهران، ایلام، امیدیه، شوش، آبادان و اهواز، سوسنگرد و دیگر نقاط مرزی در استان خوزستان مصرف بالای ایزوگام شرق را دارند.
ایزوگام خام برای بسته بندی و بارگیری و ارسال به تمام نقاط کشور با توجه به نوع آب و هوایی و نیازهای منطقه پیشنهاد می شود و بهترین نوع ایزوگام برای خریدار ارسال می شود.
قیمت ایزوگام روزانه با توجه به قیمت مواد اولیه تعیین شده و تا جایی که مکان دارد قیمت ها تعدیل و با قدرت خرید مصرف کننده تطابق داده می شود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید