مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نصب ایزوگام طرح دار

قیمت نصب ایزوگام طرح دار

اطلاعات لازم بری قیمت خرید و نصب انواع ایزوگام را چطور به دست بیاورم؟ آیا برای آی و هوای سرد و بارانی ایزوگام طرح دار مناسب است؟ تفاوت قیمت ایزوگام فویل دار ساده و طرح دار چقدر است؟
در شهرهای مختلف کشور مانند مناطق سردسیر و گرمسیری از انواع ایزوگام فویل دار ساده و طرح دار می توان برای نمای ساختمان و سقف استفاده کرد و برای این که عایق رطوبتی با قیمت مناسب خریداری شود می توان از طریق سفارش اینترنتی که بدون واسطه است اقدام نمود.
شهرهای شمالی کشور که بارندگی در آن ها زیاد است با رعایت تمام اصول می توانید از ایزوگام طرح دار برای شیروانی ها استفاده نموده و با نصب دقیق این کار انجام می شود.
ایزوگام طرح دار بسیار مقاوم است و ضخامت آن بیشتر و چسبندگی آن هم بالا بوده و تمام استانداردهای تولید در آن رعایت شده است.
در هنگام تولید کلیه اصول استاندارد برای تولید ایزوگام طرح دار رعایت می شود و آزمایشگاه کنترل کیفی لازم را انجام می دهد و برای نصب ایزوگام فویل دار طرح دار هم گروه های مجرب را اعزام خواهیم نمود.
با توجه به نیاز خریدار انواع ایزوگام فویل دار طرح دار پیشنهاد می شود که مشتری می تواند با توجه به کاربرد هر یک انتخاب کند و مثلا برای نمای ساختمان طرح چوب و سنگ و آجری و برای پوشش سقف انواع نمونه های رنگی دیگر را می توانید با قیمت مناسب سفارش دهید.

مشاور فروش: مهندس حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید