مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست بهترین و اولین تاجران ایزوگام طرح دار رشت

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش ایزوگام طرح دار رنگی باکیفیت درجه یک و عالیایزوگام طرح دار صادراتی مخصوص استخر ایرانیلیست قیمت مرغوب ترین انواع ایزوگام طرحدار رنگیتجارت عمده ایزوگام طرح دار در ایرانخرید ایزوگام طرحدار درجه یک در رشتبهترین ایزوگام طرحدار دولایه در بازارخریدار اینترنتی انواع ایزوگام صادراتی درجه یکمرکز تولید مستقیم ایزوگام طرح دار شرق دلیجانسفارش آنلاین ایزوگام طرحدار با قیمت فوق العادهلیست فروشندگان ایزوگام طرحدار رنگی شرق دلیجاننمایندگی فروش ایزوگام طرحدار شرق در ایرانعرضه کننده انواع ایزوگام بدون نصب در رشت

برای این که لیست کاملی از بهترین و اولین تاجران ایزوگام طرح دار در رشت را به دست آورید، خوب است که سری به سایت های اینترنتی بزنید. از این طریق، هم می توانید با انواع این نوع از عایق رطوبتی آشنایی حاصل کنید و هم این که لیست قیمت ایزوگام را هم تهیه کنید. در هر صورت، این نمونه از محصولات تنوع زیادی دارند. آن ها را امروزه شرکت های متعددی در ایران می سازند و ارائه می کنند. این تولیدی ها با استفاده از فناوری های روز و دستگاه های پیشرفته، عایق های مرغوب را ساخته و می فروشند. 

لیست بهترین و اولین تاجران ایزوگام طرح دار رشت

فروش ایزوگام طرح دار رنگی باکیفیت درجه یک و عالی

فروش ایزوگام طرح دار رنگی باکیفیت درجه یک و عالیایزوگام های طرح دار، ساختار تولیدشان همانند نوع ساده است؛ ولی تنها مسئله ای که در آنان وجود دارد، مدل و تنوع رنگ این کالا است. نوع با کیفیت را تولیدکننده ایزوگام با استفاده از بهترین متریال می سازد که ما در بازار می توانیم آن را راحت و به بدون دردسر پیدا کنیم؛ چون که شرکت ها به صورت گسترده ای محصول را پخش می کنند. 

فروش ایزوگام طرح دار رنگی درجه یک و عالی را به دو شکل اصلی انجام می دهند. یکی آن دست از شرکت های تولید ایزوگام که به گونه کلی آن را عرضه می دارند و دومی به شکل جزئی که در بازار، فروشگاه های متعددی این کار را روی دست می گیرند. شما در هر حجم و میزانی که بخواهید، قادر خواهید بود این عایق ها را به دست آورید. 

از جانب دیگر، فروشندگان برندهای مختلفی را هم عرضه می دارند. مثلاً می شود به ایزوگام رنگی شرق اشاره کرد. از آن ها تازه ترین قیمت ایزوگام طرح دار هم می توان به دست آورد و به این ترتیب مناسب ترین قیمت ایزوگام را تهیه کرد و به خرید آن مبادرت ورزید. 

روی هم رفته، خریدار ایزوگام، راه های گوناگونی را می توانید در پیش بگیرد تا یک نوع مرغوب، رنگی و طرح دار را بیابد. گفتنی است که در این حوزه، مدل های متنوعی وجود دارد. 

ایزوگام طرح دار صادراتی مخصوص استخر ایرانی

ایزوگام طرح دار صادراتی مخصوص استخر ایرانیاز ایزوگام های طرح دار، در امور متفاوتی استفاده می کنند. در این جا به چند کاربرد اصلی این محصول اشاره می کنیم که عبارت می باشند از: 

 • استخرها 
 • پشت بام 
 • نمای ساختمان 
 • دیوارهای پشتی ساختمان 
 • سرویس های بهداشتی 
 • و غیره مکان های دیگر 

اما نوع طرح دار ایزوگام صادارتی مخصوص استخرها را شرکت های ایرانی گوناگونی می سازند و همان گونه که گفته شد، از مواد اولیه مختلفی هم در این حوزه کار می گیرند. در هر حال، این گونه از کالا خریداران زیادی در بیرون از کشور دارد. به نوعی با این کار شرکت ها توانسته اند که مشتریان بیشتری جلب کنند و فروش خود را هم بالا ببرند. 

شما نیز اگر می خواهید که این گونه از کالا را به دست آورید، خوب است سری به مراجع اصلی بزنید. آن ها در مرکز تولید ایزوگام فعال می باشند و در هر طرحی که بخواهید بر اساس سفارش، محصولاتشان را ساخته و در دسترس تان قرار می دهند. باید گفت، فروش عمده ایزوگام نیز به همین شکل صورت می گیرد. 

لیست قیمت مرغوب ترین انواع ایزوگام طرحدار رنگی

لیست قیمت مرغوب ترین انواع ایزوگام طرحدار رنگیبرای تهیه لیست قیمت مرغوب ترین انواع ایزوگام طرح دار رنگی، می شود راه های گوناگونی را در پیش گرفت. برای مثال، به بازارهای مختلفی که در سر تا سر ایران وجود دارند، مراجعه نمود. در این بازارها فروشندگانی را می شود پیدا نمود که کارشان عرضه چنین محصولی است. آن ها نرخ ها جدید و امسالی را در اختیارتان می گذارند. 

نرخ ها را شرکت های تولیدی تعیین می کنند. هر کدام از آن ها شاخصه ها و فاکتورهای مشخصی را مد نظر دارند که بر اساس آن قیمت ها را اعلام می دارند. این موارد شامل کیفیت متریال اولیه، نوع خرید و فروش، نوعیت طرح و رنگ و موارد متعددی دیگر می باشند. به همین دلایل است که هنگام مراجعه به بازار با نرخ های متفاوتی روبرو هستید. 

در کل، می شود با مراجعه به فروشگاه های آنلاین هم از تازه ترین نرخ ها مطلع گشت. چون آن ها نرخ های جدید را بروز رسانی می کنند و به این ترتیب دیگر مشتری نیازی به مراجعه به بازارهای مختلف جهت به دست آوردن نرخ ندارد. در کل، قیمت ها را بر اساس برندها هم می شود تعیین کرد. 

طبیعی است که نرخ فروش ایزوگام رشت با ایزوگام شرق دلیجان و ایزوگام طرح دار مشهد، متفاوت باشد. 

تجارت عمده ایزوگام طرح دار در ایران

تجارت عمده ایزوگام طرح دار در ایراندر سال های اخیر، استفاده از ایزوگام طرح دار در ایران بیشتر شده است. همین موضوع سبب گردیده تا شاهد رونق گرفتن تجارت عمده این محصول باشیم. اما چه مراجعی این گونه از کالا را به صورت کلی تهیه می کنند؟ در این خصوص می شود به بازرگانان و شرکت های صادراتی و همین طور فروشندگان جزئی در بازار اشاره کرد. 

خرید به این شکل مزیت هایی هم دارد. مثلاً می شود با قیمت فوق العاده ایزوگام را در هر طرح و رنگی که می خواهید، به دست آورید. 

فروش ایزوگام طرح دار استخری و سایر محصولات دیگر از این قبیل را به گونه کلی کارخانه های تولیدی انجام می دهند. آن ها کالا را به شکل انبوهی می سازند و به همین طریق نیز وارد بازارها گوناگونی در سر تا سر کشور می نمایند. می شود با مراجعه به مراجع معتبر ایزوگام مرغوب دلیجان را که مارک معروفی است، تهیه نمود. 

با همه این ها، به جزء از شرکت های سازنده، نمایندگی های آنان هم که در مناطق متفاوتی فعالیت می کنند، فروش ایزوگام طرحدار را به شکل عمده انجام می دهند. با سر زدن به این شعب می توان بهترین ایزوگام ایرانی را هم جهت صادرات به دست آورد. 

خرید ایزوگام طرحدار درجه یک در رشت

خرید ایزوگام طرحدار درجه یک در رشترشت یکی از شهرهای شمالی کشورمان است که میزان بارندگی در آن بالا است. بیشتر ساختمان ها در این استان از ایزوگام برای عایق بندی استفاده می کنند. این محصول، یکی از بهترین کالاهای در این عرصه به شمار می رود. شما در هر جایی از این شهر که باشید، می توانید خرید ایزوگام طرح دار درجه یک را هم انجام دهید. 

اما هنگامی که سخن از کیفیت بالا می زنیم، منظور مان چیست؟ آیا در میان ایزوگام ها کالای بی کیفیت وجود دارد؟ بهتر است به پاسخ سوال دوم اول جواب دهیم، بله! در بازار ایزوگام های نامرغوب هم ارائه می شود. ولی مقصدمان از کیفیت این عایق های رطوبتی، این است که این مشخصات را دارا می باشند: 

 • بهترین شرکت های تولید کننده آنان را می سازند. 
 • از مواد اولیه خوب و مرغوبی در این عرصه کار گرفته شده است. 
 • همه استانداردها به ویژه گرمسیری و سردسیری را در نظر گرفته اند. 
 • از متراژ خوبی برخوردار است. یعنی هر رول 10 متر دارد. 
 • ضخامت آن هم بر اساس استانداردها تعیین شده است. 
 • و وزن مخصوص خود را دارد. 

بهترین ایزوگام طرحدار دولایه در بازار

بهترین ایزوگام طرحدار دولایه در بازارایزوگام طرحدار نیز مانند نوع ساده آن که در بازار با بهترین کیفیت ارائه می شود، به گونه تک و دو لایه ارائه می شوند. تفاوت هایی اساسی این میان این دو ایزوگام وجود دارد. 

نوع تک لایه نازک تر است و با پلی استر دوخته شده است. این محصول به دلیل انعطافی که دارد، بیشتر در مکان هایی مورد کاربرد قرار می گیرد که قابل دسترس نیستند و چندان رطوبت و آب در آن جا ریخته نمی شود؛ ولی دولایه های ایزوگام ها همان طور که از نام شان پیدا است، ضخامت بیشتری را دارا می باشند و حتماً مقاوم تر هستند. 

این گونه از محصول، افزون بر این که در ساخت آن از مواد اصلی ایزوگام های تک لایه کار می گیرند، به آن ماده ای با نام تیشو هم می افزایند که این امر باعث می شود عملکرد بهتری داشته باشد. عمدتاً از چنین کالایی در پشت بام و سرویس های بهداشتی استفاده می کنند. در شهرهای سردسیر نیز کاربر زیادی دارد. 

در هر حال، می شود با مراجعه به بازار، نوع اصل و با کیفیت این کالا را به دست آورد. به یاد داشته باشید که در هنگام خرید حتماً به نشان های استاندارد ملی و شرکتی که آن را ساخته توجه کنید. مسئله بعدی این است که این عایق ها، تاریخ مصرف هم دارند. 

خریدار اینترنتی انواع ایزوگام صادراتی درجه یک

خریدار اینترنتی انواع ایزوگام صادراتی درجه یکیکی از راه هایی که به راحتی می توان انواع ایزوگام درجه یک صادراتی را به دست آورد اینترنت است. شما به سادگی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه ای ایران که باشید، می توانید وارد سایت های معتبر شده و به خرید محصولی که نیاز دارید بپردازید. 

در این زمینه، تنها موضوعی که حایز اهمیت است، این می باشد که سعی کنید سایت های معتبر را بیابید. این گونه دیگر نگران کیفیت و این یا مسائل امنیتی نخواهید بود. 

با همه این موارد، خرید اینترنتی، مزیت های گوناگونی دارد. از جمله این که بیشتر آن ها همراه با تخفیف کالا را عرضه می دارند و تنوع بیشتری هم نسبت به بازار دارند. 

از طرف دیگر، کالا را بدون این که هزینه ای از شما دریافت بدارند، به هر نشانی ای که داده اید، رایگان به دست تان می رسانند. 

مرکز تولید مستقیم ایزوگام طرح دار شرق دلیجان

مرکز تولید مستقیم ایزوگام طرح دار شرق دلیجانبرند شرق دلیجان، ایزوگام های طرحدار خود را به شکل مستقیم به فروش می گذارد. در بالا به این موضوع اشاره کردیم و گفتیم که چه مزیت هایی دارد و به چه صورتی می شود خرید بدون واسطه را انجام داد. 

در هر حال، با مراجعه به مرکز تولید این برند، راحت و بدون دغدغه خواهیم توانست به هر متراژی که نیاز داریم، طرح و رنگ مورد نظر خود را به دست آوریم. استفاده از این گونه عایق ها به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن و همین طور زیبایی که دارند، در سال های اخیر بیشتر شده است. 

سفارش آنلاین ایزوگام طرحدار با قیمت فوق العاده

سفارش آنلاین ایزوگام طرحدار با قیمت فوق العادهاز هر گوشه ای از کشور، بدون این که نیاز باشد به فروشندگان ایزوگام طرح دار مراجعه کنیم، می توانیم سفارش آن را به صورت آنلاین ارائه دهیم و با قیمت فوق العاده مناسب بهترین عایق رطوبتی را تهیه نماییم. در بالا به این موضوع پرداختیم که چه مزیت هایی خرید از این طریق دارد و به چند نکته اساسی هم اشاره نمود که یکی از آنان نرخ کالا بود. 

در هر حال، پیش از این که این مدل از ایزوگام را بخرید، خوب است توجه داشت باشید، این کالا، مشخصات خاص خود را دارد و ویژگی های آن نیز به این شرح می باشد: 

 • زیبا سازی ساختمان ها که به دلیل تنوع فروان این کالا، کاربرد آن زیاد شده است. 
 • در برابر پرتوهای فرابنفش مقاومت بالایی دارد. 
 • از تابش مستقیم نور خورشید بر عابران پیاده و همسایگان جلوگیری می کند. 
 • و سایر موارد دیگر 

لیست فروشندگان ایزوگام طرحدار رنگی شرق دلیجان

لیست فروشندگان ایزوگام طرحدار رنگی شرق دلیجاناگر می خواهید ایزوگام طرحدار رنگی شرق دلیجان را به دست آورید، باید بدانید که کدام فروشندگان در این حوزه فعال می باشند؟ برای این کار نیاز است که لیست و فهرستی تهیه کنید. این کار را می شود از طریق اینترنت به راحتی انجام داد. شما با جستجویی ساده به عرضه کنندگان زیادی برخواهید خورد که چه از طریق آنلاین و حضوری محصولات را ارائه می کنند. 

از آن ها در هر طرحی که بخواهید، قادر خواهید بود که محصول را به دست آورید. این ارائه کنندگان ایزوگام طرح آجر، ایزوگام طرح سنگ، ایزوگام طرح سرامیک، ایزوگام طرح موزاییک و غیره و را به فروش می گذارند. 

نمایندگی فروش ایزوگام طرحدار شرق در ایران

نمایندگی فروش ایزوگام طرحدار شرق در ایراندر ایران بیشتر شرکت های تولید کننده، فروش ایزوگام را به شکل طرحدار و ساده از طریق نمایندگی هایی که دارند انجام می دهند. 

برای نمونه برند شرق در جای جای کشورمان، شعب رسمی ایجاد کرده است. این گونه مشتریان زیادی را نیز شرکت جلب کرده و توانسته از این طریق خدمات منحصر به فردی را که در نظر گرفته هم ارائه دهد. در کل، شعبه های فروش در پهلوی عرضه ایزوگام های متنوع، کارهای خدمات دیگری از جمله نصب و راه اندازی را هم به دوش می گیرند. 

آن ها در این زمینه، افراد کاربلدی را دارند که به بهترین وجه ممکن، ایزوگام ها را در هر جایی، نصب می کنند. 

عرضه کننده انواع ایزوگام بدون نصب در رشت

عرضه کننده انواع ایزوگام بدون نصب در رشتانواع ایزوگام طرح دار رشت را عرضه کنندگان زیادی، بدون نصب هم ارائه می کنند. شما می توانید به بازار مراجعه کرده و به سادگی این فروشندگان را بیابید. البته بهتر است که از تیم فنی خود عرضه کنندگان در زمینه نصب استفاده کنید؛ زیرا که آن ها چند و چون محصولات را بهتر می دانند. 

در کل، می شود بدون نصب هم ایزوگام ها را به هر مقداری که می خواهید، تهیه نمایید. از ارائه دهندگان، بر اساس ساخت، روکش و لایه های متعدد اقدام به فروش این عایق رطوبتی می نمایند. 

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید