مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست فروشندگان ایزوگام دولایه در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید ایزوگام دولایه باکیفیت و قیمت مناسبانواع ایزوگام تبریز در بازار ایرانسفارش اینترنتی بهترین ایزوگام در انواع مختلفبا برند های معتبر ایزوگام در ایران آشنا شویدلیست فروشندگان انواع ایزوگام دولایه ارزان قیمتخرید ایزوگام مرغوب ایرانی در اصفهانبزرگترین نمایندگی فروش انواع ایزوگام دلیجانقیمت روز انواع ایزوگام صادراتی در سال 98فروش ویژه و استثنایی بهترین ایزوگام عایق رطوبتی ارزانلیست فروشندگان و خریداران انواع ایزوگام ایرانیخرید ایزوگام درجه یک صادراتی از فروشندگان رسمیچگونه بهترین ایزوگام درجه یک انتخاب کنیم؟عرضه کننده ایزوگام رنگی طرح دار برای مکان های خاص

لیست فروشندگان ایزوگام دولایه در ایران را می شود از راه های متفاوتی تهیه کرد. مراجع مختلفی وجود دارند که به صورت کلی و جزئی این نوع از محصول بسیار کاربردی را ارائه می دهند. اما بهترین ایزوگام ها کدام ها هستند و چه مشخصاتی را دارا می باشند؟ چگونه و از چه راه هایی می شود نوع مرغوب این کالا را تهیه کرد؟ به این پرسش ها در مطلب حاضر پاسخ ارائه خواهد شد و در عین حال به معرفی برخی از برندهای معروف نیز می پردازیم. پس برای افزودن به معلومات خود، نوشته حاضر را تا آخر مطالعه کنید. 

لیست فروشندگان ایزوگام دولایه در ایران

خرید ایزوگام دولایه باکیفیت و قیمت مناسب

خرید ایزوگام دولایه باکیفیت و قیمت مناسبجهت خرید ایزوگام هایی که به دولایه معروف هستند، می شود به بازارهای گوناگونی مراجعه کرد. در این بازارها، فروشندگانی را وجود دارند که در برندها، طرح ها و همچنین کیفیت های متنوعی، کالا را عرضه می دارند. از آن ها می شود نوع با کیفیت و در همین حال ایزوگام ارزان قیمت را به دست آورد و مورد استفاده قرار داد. 

در هر حال، ایزوگام ها نوعی عایق پوششی به شمار می روند. آن ها انواع مختلفی دارند و از نوع عایق رطوبتی قیر و گونی که روش سنتی عایق بندی محسوب می شوند، بهتر هستند و دردسر زیادی هم برای نصب شان وجود ندارد. این نوع از محصول را شرکت های مختلفی می سازند که هر کدام از لحاظ نوعیت با هم دیگر متفاوت می باشند. 

در این جا ما به نوع لایه های مختلفی آن می پردازیم. همان گونه که می دانید ایزوگام ها به شکل تک لایه و دو لایه عرضه می گردند. نوع تک لایه آن موارد کاربردش بیشتر در اخلی ساختمان ها است؛ ولی از گونه دو لایه اغلب در بیرون از ساختمان ها استفاده می شود که دارای مقاومت بالاتری می باشند. در ساخت چنین ایزوگامی از مواد اولیه مختلفی استفاده می گردد و در عین زمان، از جنسی به نام تیشو در آن استفاده می شود که باعث می گردد ضخامت بیشتری هم پیدا کند و دارای استحکام گردد. 

انواع ایزوگام تبریز در بازار ایران

انواع ایزوگام تبریز در بازار ایرانایزوگام تبریز یکی از جمله عایق های رطوبتی بسیار کاربردی به شمار می رود. خریدار عمده ایزوگام جهت تهیه کالای این برند می تواند در هر شهری که ساکن آن می باشد، به بازارهای آنلاین و حضوری سر بزند و انواع آن را به دست آورد. فروشنده عمده ایزوگام تبریز، کالایش را با بهترین کیفیت و در همین حال با نرخ های ارزانی ارائه می کند. 

اما انواع ایزوگام های این برند را در این جا از لحاظ مواد اولیه ای که در آن به کار برده می شود، مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم؛ اگر چه ایزوگام ها تنوع بالایی دارند. در هر صورت از لحاظ ساختاری این گونه از محصول را به دو بخش اصلی تقسیم بندی می نمایند که عبارت می باشند از: 

 1. ایزوگام دمیده: از قیر به عنوان ماده اصلی در ساخت چنین جنسی استفاده می شود. نسبت به نوع دیگر ایزوگام، از عمر کمتری برخوردار است و ضریب نفوذ رطوبت آب به آن هم بیشتر می باشد. گفتنی است که از این گونه کالا، بیشتر برای باتری موتور، تولید ورق های پوشش بام و همچنین اندودکاری استفاده می نمایند. 
 2. ایزوگام پلیمری: یکی از بهترین نوع محصول است. در آن نزدیک به 70% قیر استفاد شده و به همین دلیل درای مقاومت بالایی می باشد. 

سفارش اینترنتی بهترین ایزوگام در انواع مختلف

سفارش اینترنتی بهترین ایزوگام در انواع مختلفراه های متعددی را می شود در پیش گرفت تا ایزوگام ها را در انواع مختلفی به دست آورد. یکی از مراجع خریدی که در آن تنوع بالایی وجود دارد، اینترنت است. سایت های زیادی هستند که در این حوزه فعالیت می نمایند. از شرکت های تولید کننده تا فروشندگان جزئی، در اینترنت حضور دارند و در برندها و کیفیت های متفاوتی کالا را می فروشند. 

خریدار آنلاین ایزوگام می تواند به راحتی سایت هایی را بیابد که در آن انواع ایزوگام عرضه می شوند. باید گفت که خرید اینترنتی ایزوگام، مزیت های گوناگونی علاوه بر تنوع بالای کالا را دارد. اول این که شمار از هر جایی می توانید سفارش بهترین ایزوگام را ارائه کنید. این کار از هر منطقه و شهری که اینترنت در آن وجود دارد، امکان پذیر است. 

در کنار این، می شود با قیمت های زیر فی بازار نیز به خرید این محصول پرداخت. بیشتر برندهای معتبر ایزوگام هم به وسیله اینترنت به معرفی و فروش کالای شان می پردازند. شما همچنین می توانید خرید عمده و یا جزئی این نوع از عایق رطوبتی را هم به این شیوه انجام دهید و پس از چندی آن را در مدت زمان تعیین شده، به هر نشانی ای که داده اید، تحویل بگیرید. این ها همه فواید خرید اینترنتی می باشد. تنها نکته باقی ماند این است که حتماً به فروشندگان آنلاین معتبر جهت تهیه ایزوگام ها مراجعه کنید. 

با برند های معتبر ایزوگام در ایران آشنا شوید

با برند های معتبر ایزوگام در ایران آشنا شویدایران از جمله تولید کنندگان اصلی ایزوگام در منطقه به شمار می رود. کارخانه های متعددی در کشورمان فعالیت می کنند و محصولات شان را در طرح ها، رنگ ها، و همچنین کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه می دارند. اگر سری به بازار عرضه و تقاضای این گونه از محصول بزنید، آشکارا با برندهای گوناگونی روبرو خواهید شد که بهترین کالا را ارائه می کنند. از جمله معروف ترین مارک های ایزوگام در ایران، می شود به ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام تبریز، ایزوگام اصفهان و غیره کارخانه جات دیگر اشاره کرد. 

کالای چنین برندهایی از طرق گوناگونی قابل خرید است. اغلب این شرکت ها ایزوگام فروش عمده را ارائه می کنند. ولی جهت خرید ایزوگام اصفهان و بهترین ایزوگام تهران، بایستی به مراجع بیشتر سر زد تا جنس را تهیه کرد. 

در هر حال، برندهای معتبر، به این دلی از نام و نشانی برخوردار شده اند که محصولات شان از از نظر کیفی، عالی است. این شرکت ها از بهترین متریال نیز برای ساخت ایزوگام استفاده می کنند و با تضمین کیفی آن را در اختیار مشتریان خود می گذارند. هر کدام از این برندها دارای تیم های نصاب متخصص نیز هستند که این کیفیت کارشان را بالا می برد. 

لیست فروشندگان انواع ایزوگام دولایه ارزان قیمت

لیست فروشندگان انواع ایزوگام دولایه ارزان قیمتفروشندگان ایزوگام ایران دولایه، کالای خود را با نرخ های ارزان و مناسبی ارائه می کنند. اگر می خواهید که فهرستی کامل از عرضه کنندگان این محصول به دست آورید، در درجه اول باید به این توجه داشته باشید که در کدام شهر زندگی می کنید. سپس به دنبال برندهای خوب بگردید و بعد از آن، خواهید توانست فروشندگان معتبر را بیابید. 

اما باری تهیه ایزوگام دولایه ارزان، باید به این نکته دقت کنید که خرید را از بهترین عرضه کنندگان انجام دهید. آن ها محصول بی کیفیت و دارای مرغوبیت پایین را ارائه نمی دهند. فروشندگان معتبر هر کدام شان یک سری خصوصیت و ویژگی ها دارند که در این جا به چند خصیصه شان اشاره می کنیم: 

 • صادق هستند. 
 • کالای بهترین مارک های ایزوگام را وارد بازار می نمایند. 
 • با نرخ های مناسب و منصفانه محصول را می فروشند. 
 • قابل اعتماد می باشند. 
 • و خصوصیات دیگر 

خرید ایزوگام مرغوب ایرانی در اصفهان

خرید ایزوگام مرغوب ایرانی در اصفهانایزوگام مرغوب ایرانی را می شود در اصفهان نیز خریداری کرد. اگر چه برخی از شرکت ها نیز در این استان فعالیت می کنند. در هر حال، شما هر برندی را که خواسته باشید، به راحتی می توانید از بازارهای این شهر پیدا کنید. نوع مرغوب کالا ویژگی های خاص خود را دارد. 

آن ها مقاوم و منعطف پذیر می باشند. به زودی پاره نمی گردند. جذب آب شان بالا است و در همین حال در برابر اشعه یو وی نیز استحکام بالایی دارند. از جانب دیگر، ضخامت و وزن شان هم استاندارد است. خلاصه این که با در نظر داشت همچون مواردی می توانید وارد بازار اصفهان شده و خرید بهترین و مرغوب ترین نوع ایزوگام را انجام دهید. 

از جانب دیگر، از مراجع مختلفی، امکان خرید ایزوگام به شکل عمده و جزئی آن وجود دارد. در این حوزه، عرضه کنندگان زیادی هستند که فعالیت می کنند و با کیفیت ترین نوع ایزوگام را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. 

بزرگترین نمایندگی فروش انواع ایزوگام دلیجان

بزرگترین نمایندگی فروش انواع ایزوگام دلیجانبرند تولید کننده ایزوگام دلیجان، نمایندگی های گوناگونی را در سطح کشور ایجاد کرده است که به این طریق کالای خود را برای مشتریانش عرضه می دارد. این شعب کارهای متفاوتی را انجام می دهند. آن ها نه تنها عرضه محصولات را به دوش دارند؛ بلکه نصب آن را هم انجام داده که تیم ها متخصصی در این حوزه در اختیارشان است. 

بسیاری از خریداران سعی می کنند تا برای تهیه یک ایزوگام خوب و تولید شده توسط شرکت دلیجان، به نمایندگی های آن سر بزنند. در هر شهری که ساکن آن هستید به آسانی می توانید این شعبه ها را پیدا کنید و اقدام به خرید ایزوگام بنمایید. 

در هر حال، برندهای دیگری هم شعبی را ایجاد می کنند که از آن جمله می توان به نمایندگی ایزوگام تهران اشاره کرد. 

قیمت روز انواع ایزوگام صادراتی در سال 98

قیمت روز انواع ایزوگام صادراتی در سال 98برای تهیه لیست قیمت ایزوگام صادراتی در سال جاری، بهتر است که به کارخانه جاتی مراجعه نمود که در زمینه ساخت کالا فعالیت می کنند. 

در کنار این، ایزوگام در تهران و بازارهای متعدد آن هم عرضه می گردد که در این میان، نوع صادراتی نیز به فروش می رسد. با مراجعه به فروشگاه های متعددی که کارشان همین است، می توان با قیمت مناسب ایزوگام را تهیه کرد. 

نرخ این نوع از کالا، بستگی به عوامل مختلفی دارد. مثلاً کیفیت محصول و برند تولید کننده نقش اساسی در این زمینه دارند. 

فروش ویژه و استثنایی بهترین ایزوگام عایق رطوبتی ارزان

فروش ویژه و استثنایی بهترین ایزوگام عایق رطوبتی ارزانعایق رطوبتی ایزوگام، از جمله بهترین نوع عایق ها به شمار می رود. این محصول به دلیل خواصی که دارد، از پر فروش ترین ها نیز محسوب می شود. 

از طرفی، برخی از فروشگاه ها برای این که بتوانند کالای خود را در زودترین زمان ممکن ارائه کنند، فروش ویژه و استثنایی را اعلام می دارند. تنها نکته در این خصوص که باید مشتریان در نظر داشته باشند، این است که در هنگام خرید، به علایم و نشانه های شرکت های تولید کننده توجه داشته باشند تا بتوانند کالایی خوب و در همین حال مقرون به صرفه را به دست آورند. 

لیست فروشندگان و خریداران انواع ایزوگام ایرانی

لیست فروشندگان و خریداران انواع ایزوگام ایرانیایزوگام ها را کارخانه جات تولیدی، نمایندگی ها و سایت های مختلفی به فروش می رسانند و در همین حال، شرکت های ساختمان، فروشندگان جزئی در بازار و همچنین افراد عادی آن را تهیه می کنند. 

ایزوگام ها را در بالا از نظر ساختاری و همچنین لایه ای مورد بررسی قرار دادیم. باید گفت که این محصول در انواع دیگری هم ارائه می شود که می توان به آلومینیوم دار، بدون روکش آلومینیومی، طرح دار و ساده هم تقسیم بندی کرد. 

این گونه از است که بر اساس انواع، ایزوگام ها مورد خرید و فروش واقع می شوند. 

خرید ایزوگام درجه یک صادراتی از فروشندگان رسمی

خرید ایزوگام درجه یک صادراتی از فروشندگان رسمیگروه های بازرگانی مختلفی که کارشان صادرات ایزوگام می باشد، برای به دست آوردن نوع درجه یک محصول، به شرکت ها و فروشگاه های رسمی سر می زنند. آنان به این شکل می تواند محصولی را تهیه کنند که از نظر کیفی درجه یک و منحصر به فر می باشد. 

در هر صورت، این صادر کنندگان محصولاتی را که تهیه می کنند، به کشورهای مختلفی ارسال می دارند که عمدتاً همسایگان مان می باشند. 

اغلب بازرگانان برای تهیه ایزوگام های با کیفیت به خود کارخانه جات تولید کننده مراجعه می نمایند. 

چگونه بهترین ایزوگام درجه یک انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین ایزوگام درجه یک انتخاب کنیم؟دغدغه بسیاری از مشتریان هنگام خرید هر کالایی به ویژه ایزوگام این است که چگونه نوع مرغوب آن را به دست آورند؟ برای رسیدن به این پاسخ، ما شما را راهنمایی می کنیم. در این جا به نکاتی اشاره می نماییم که می تواند در این عرصه گره گشا باشد. به این مواد توجه بفرمایید: 

 • خرید را از معتبرترین فروشندگان انجام دهید. 
 • به ضمانت کالا دقت داشته باشید. 
 • به آرم و نشان های استانداردهای ملی توجه کنید. 
 • به میزان کافی خرید ایزوگام را انجام دهید. 
 • سعی کنید که محصولی با کیفیت را به دست آورید. 
 • و سایر موارد دیگر از این قبیل 

عرضه کننده ایزوگام رنگی طرح دار برای مکان های خاص

عرضه کننده ایزوگام رنگی طرح دار برای مکان های خاصدر گذشته ایزوگام هایی که در بازار ارائه می شد، بیشتر تک رنگ و یک نواخت بودند. اما امروزه اغلب شرکت ها بر آن شدند تا با استفاده از فناوری های جدید و دستگاه های مجهز، محصولاتی را وارد بازار کنند که از طرح ها و رنگ های متنوعی برخوردرا هستند. 

از آن جمله می شود به طرح های چمنی، موزاییکی، سرامیکی، سنگی، آجرنما و غیره اشاره کرد. از این گونه ایزوگام های رنگی و طرح دار، در پشت بام ها، استخرها، سرویس های بهداشتی، تراس و حتی نمای برخی از ساختمان ها استفاده می کنند. 

عرضه کنندگان چنین محصولاتی، کالای شان را به اشکال مختلفی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. 

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید