مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت ایزوگام صادراتی شرق

لیست قیمت ایزوگام صادراتی شرق

لیست قیمت ایزوگام صادراتی شرق به شما کمک می کند که زمان مناسب برای خرید و تهیه و ارسال ایزوگام به کشورهای دیگر را دانسته و اقدام به سفارش نمایید.
ایزوگام صادراتی به کشورهایی مانند بحرین و عراق و ترکیه و حتی کشورهایی که بسیار سردسیر هستند ارسال می شود و کشورهایی که مصرف کننده انواع عایق های رطویتی تولید شده دز کشور هستند به خوبی با برند شرق آشنایی کامل دارند.
برای کشورهایی با آب و هوای بسیار سرد و با عوامل محیطی متغیر به صورت سفارشی تولید می شود و دارای ضخامت بیشتری است و بر طبق استانداردهای جهانی تولی می شود.
قیمت ایزوگام صادراتی به نوع ایزوگام خریداری شده و تعداد لایه های تشکیل دهنده آن بستگی دارد و برای هر نوع منطقه آب و هوایی باید ایزوگام مناسب خریداری شود.
ایزوگام تولید شده در کارخانه شرق برای مصارف داخلی هم دارای کیفیت بسیار بالایی است و برای صادرات علاوه بر کیفیت و مواد اولیه بسیار خوب می بایستی به قیمت ایزوگام هم توجه شود.
ایزوگام صادراتی شرق در کارخانه ای با پیشرفته ترین دستگاه ها و با خط تولید بسیار استاندارد و آزمایشگاه مجهز تولید می شود.
لیست قیمت انواع عایق های رطوبتی به روز شده در اختیار خریدار قرار می گیرد و در زمان مناسب می توانید اقدام به خرید نمایید.
ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی و همراه با مجوزهای لازم به دیگر کشورها فرستاده می شود و با وسیله حمل و نقل بسیار خوب و بدون این که به رول های ایزوگام آسیبی وارد شود این کار انجام می شود.
به خرید ایزوگام به عنوان سرمایه گذاری دراز مدت توجه کنید و از آسیب های اختمالی که در اثر عایق بندی غیر استاندارد ممکن است برای شما پیش بیاید جلوگیری کنید و در این راه بر روی مشاوره کارشناسی ما حساب کنید.

مشاور فروش: مهندس حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید