مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت ایزوگام صادراتی شرق

لیست قیمت ایزوگام صادراتی شرق

لیست قیمت ایزوگام صادراتی شرق به شما کمک می کند که زمان مناسب برای خرید و تهیه و ارسال ایزوگام به کشورهای دیگر را دانسته و اقدام به سفارش نمایید.
ایزوگام صادراتی به کشورهایی مانند بحرین و عراق و ترکیه و حتی کشورهایی که بسیار سردسیر هستند ارسال می شود و کشورهایی که مصرف کننده انواع عایق های رطویتی تولید شده دز کشور هستند به خوبی با برند شرق آشنایی کامل دارند.
برای کشورهایی با آب و هوای بسیار سرد و با عوامل محیطی متغیر به صورت سفارشی تولید می شود و دارای ضخامت بیشتری است و بر طبق استانداردهای جهانی تولی می شود.
قیمت ایزوگام صادراتی به نوع ایزوگام خریداری شده و تعداد لایه های تشکیل دهنده آن بستگی دارد و برای هر نوع منطقه آب و هوایی باید ایزوگام مناسب خریداری شود.
ایزوگام تولید شده در کارخانه شرق برای مصارف داخلی هم دارای کیفیت بسیار بالایی است و برای صادرات علاوه بر کیفیت و مواد اولیه بسیار خوب می بایستی به قیمت ایزوگام هم توجه شود.
ایزوگام صادراتی شرق در کارخانه ای با پیشرفته ترین دستگاه ها و با خط تولید بسیار استاندارد و آزمایشگاه مجهز تولید می شود.
لیست قیمت انواع عایق های رطوبتی به روز شده در اختیار خریدار قرار می گیرد و در زمان مناسب می توانید اقدام به خرید نمایید.
ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی و همراه با مجوزهای لازم به دیگر کشورها فرستاده می شود و با وسیله حمل و نقل بسیار خوب و بدون این که به رول های ایزوگام آسیبی وارد شود این کار انجام می شود.
به خرید ایزوگام به عنوان سرمایه گذاری دراز مدت توجه کنید و از آسیب های اختمالی که در اثر عایق بندی غیر استاندارد ممکن است برای شما پیش بیاید جلوگیری کنید و در این راه بر روی مشاوره کارشناسی ما حساب کنید.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید