مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت خرید ایزوگام ارزان قیمت در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارزانترین ایزوگام دو لایه در کرمانخرید و فروش ایزوگام دلیجان با ارزانترین قیمت
بهترین ایزوگام دلیجان

ایزوگام ارزان قیمت در بازار بستگی به مواد اولیه ی به کاررفته در آن برند دارد و بسیاری از کارخانجات هستند به دلیل اینکه خط تولیدمواد اولیه ی ایزوگام را خودشان دارند به عنوان مثال پلی استر استفاده شدهدر ایزوگام را خودشان تولید میکنند پس قیمت محصولاتشان پایین تر از دیگربرند ها میباشد ‌.

به همین خاطر خرید ایزوگام ارزان قیمت همیشه دلیل بر بی کیفیت بودن وتقلبی بودن آن نمیباشد.

تعیین لیست قیمت ایزوگام همانطور که گفتیم به موارد زیادی بستگی دارد ومشخص کردن قیمت واحد به دلیل نوسانات شدید بازار کار دشواری میباشداما قیمت ایزوگام با خدمات نصب بین ۱۳۰۰۰تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومانمتغیر میتواند باشد .

ارزانترین ایزوگام دو لایه در کرمان

استان آذربایجان شرقی از اولین استان های هست که تولید ایزوگام را درایران شروع کرده است و طی سالهای اخیر نیز با تولید ایزوگام های با قیمتمرقوم به صرفه و ارزان طرفداران زیادی را جذب کرده و فروش خوبی داشتهاست .

ایزوگام مشعل بام ارومیه جزو بهترین کارخانجات تولید ایزوگام این استاناست که انواع عایق های رطوبتی را با کیفیت مناسب و قیمت مرقوم به صرفهتولید و عرضه میکند . این شرکت دارای انواع عایق های پلیمری و دمیده یتک لایه ، دو لایه ، سه لایه با روکش های آلومینیومی، پودر تالک و پلی اتیلنهست که متناسب با اب و هوای متخلف تولید میشوند .

ایزوگام ارومیه دارای نمایندگی های فروش در استان ها زیادی از جملهکرمان میباشد و برای خرید ایزوگام ارزان قیمت در کرمان میتوانید بهنمایندگی های فروش این برند مراجعه کنید ، حتی امکان خرید ایزوگام بهصورت جزیی و عمده با  اینترنت و آنلاین نیز از طریق سایت های اصلی باچندین کلیک ساده وجود دارد که ایزوگام ها به سرتاسر ایران نیز ارسالمیشوند اما هزینه ی ارسال به عهده ی مشتری گرامی می‌ باشد .

خرید و فروش ایزوگام دلیجان با ارزانترین قیمت

در دلیجان نزدیک به ۳۰۰ کارخانه ی تولید ایزوگام وجود دارد که باهم در تولیدو عرضه ی ایزوگام خوب و قیمت مناسب رقابت بالایی دارند ، خرید ایزوگامارزان به معنای خرید ایزوگام بی کیفیت نیست و با کمی دقت میتوان ایزوگامارزان قیمت خریداری کرد به عنوان مثال ارزانی بعضی از برند های معتبر ومطرح به دلیل این است که مواد اولیه ی تولید ایزوگام را خودشان تولید میکنندو خریداری نمیکنند ، همین امر باعث پایین آمدن قیمت ایزوگام میشودهمچنین میتوان از طریق مراجعه به درب کارخانه انواع عایق ها را به قیمتاصلی کارخانه که کمتر میباشد و بدون واسطه  یک ایزوگام اصل و ارزانخریداری کرد اما لازم به ذکر است که هزینه ی ارسال آن به عهده ی مشتریمیباشد.

ایزوگام های پلمیری دولایه جزو ایزوگامصادراتی دلیجان به حساب میآیندکه هر ساله نزدیک به ۱۴ کشور صادر میشود  و دارای کیفیت بسیار بالاییهستند به طوری که علاوه بر ارسال به خارج از کشور در داخل ایران نیزطرفداران زیادی دارند و مورد استفاده قرار میگیرد

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید