مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش انواع برندهای ایزوگام تک لایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایزوگام تک لایه چیست؟​تفاوت کاربرد ایزوگام تک لایه و دو لایهتفاوت ضخامت ایزوگام تک لایه و دو لایهتفاوت قیمت ایزوگام تک لایه و دو لایهخرید انواع ایزوگام
مرکز فروش انواع برندهای ایزوگام تک لایه

ایزوگام تک لایه یکی از محصولات تولیدی و صادراتی کارخانجات ایزوگام در شهر دلیجان می باشد. امروزه با توجه به کاربرد ایزوگام  مشتریان خرید زیادی را جذب نموده است. بازار خرید و فروش ایزوگام در داخل ایران توسط نمایندگی های فروش اداره می گردد. در این مطلب به تعریف، کاربرد و ضخامت ایزوگام تک لایه اشاره می نماییم.

مرکز فروش انواع برندهای ایزوگام تک لایه

ایزوگام تک لایه چیست؟​

ایزوگام تک لایه چیست؟​

در هنگام تولید ایزوگام انواع ایزوگام ها را می توان تولید نمود. در ایزوگام تک لایه بستر فقط دارای لایه پلی استر سوزنی است . از حوضچه مذاب قیر عبور کرده و قیراندود می شود .اما در ایزوگام دولایه بستر ایزوگام دارای دو لایه پلی استر و تیشو نخدار است . روکش هر دو نوع ایزوگام می تواند نایلون ( فیلم پلی اتیلن ) و یا فویل آلومینیمی و پودر تالک باشد. خرید ایزوگام تک رو باید بر اساس مکان مورد نظر صورت گیرد. شرکت ایزوگام مفید تولید کننده ی انواع ایزوگام می باشد.

تفاوت کاربرد ایزوگام تک لایه و دو لایه

تفاوت کاربرد ایزوگام تک لایه و دو لایه

مکان های مورد استفاده ایزوگام تک لایه دارای شکل هندسی نامنظم می باشند. زیرا ایزوگام تک رو دارای انعطاف بیشتری است. اطراف شناژ ، دیوار پی ها و محل برخورد مقاطع مثل پی و ستون از ایزوگام تک رو استفاده می شود. در بیشتر موارد،کاربرد ایزوگام تک رو برای تراز های پایین که فشار آب زیاد میشود محدود شده ایزوگام تک لایه مانع نفوذ رطوبت می شود .اما ایزوگام دولایه دارای مقاومت بیشتری می باشد و در محل های آبریز زیاد همچون کف توالت ، حمام و پشت بام کاربرد دارد . ایزوگام تک رو اقتصادی تر و ارزان تر از ایزوگام دو لایه است.

تفاوت ضخامت ایزوگام تک لایه و دو لایه

تفاوت ضخامت ایزوگام تک لایه و دو لایه

ایزوگام تک لایه ضخامتی حدود ۲ الی ۳ میلی متر دارد و برای مکان هایی که دارای آبریزی کمتری هستند مانند ستون و پی ساختمان استفاده می شود. ایزوگام های دو لایه تولید شده دارای ضخامت ۳ تا ۵ میلی متر هستند.  ایزوگام دو لایه مشتریان بیشتری نسبت به ایزوگام تک رو دارد. کارخانه ایزوگام مفید تولید کننده ی هر دو نوع ایزوگام مورد استفاده در بازار می باشد.

تفاوت قیمت ایزوگام تک لایه و دو لایه

تفاوت قیمت ایزوگام تک لایه و دو لایه

براساس موارد ذکرشده، بعلت استفاده از مواد و لایه های کمتر در ایزوگام تک رو، از نظر اقتصادی به صرفه می باشد.اما باید در هنگام استفاده از این نوع ایزوگام موارد قابل استفاده را مدنظر قرار داد. اگر از ایزوگام تک رو در محل هایی که آبریز بالایی دارد استفاده شود مشکلاتی مانند نشت رطوبت به دیوار را در بردارد. ایزوگام دو لایه از نظر قیمت بالاتر از ایزوگام تک رو می باشد.

خرید انواع ایزوگام

خرید انواع ایزوگام

با گسترش راه های ارتباطی برای خرید و فروش انواع ایزوگام، لازم است مشتریان از نکات مهم و کاربردی مشاوران حاضر در نمایندگی فروش ایزوگام برای خرید ایزوگام مناسب بهره ببرند. خرید ایزوگام تک رو برای قسمت های زیرین که در مواجهه زیادی با آب نیستند،استفاده می شوند.

شرکت ایزوگام مفید عرضه کننده انواع ایزوگام تک رو برای مشتریان می باشد. امکان خرید حضوری و غیرحضوری برای مشتریان فراهم می باشد که در خرید غیرحضوری نیز امکان سفارش عمده وجود دارد.
مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید