مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش تخصصی انواع ایزوگام دلیجان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های انواع مختلف ایزوگامایزوگام شرق بهترین ایزوگام در ایران استآگاه شدن از قیمت به روز ایزوگام
مرکز فروش تخصصی انواع ایزوگام دلیجان

شرکت های مختلف تولیدکننده ایزوگام انواع ایزوگام دلیجان را تولید و به مشتریان خود ارائه می دهند. ولی همه شرکت های تولیدکننده انواع ایزوگام دلیجان نمی توانند بهترین ایزوگامی را که شرکت تولیدکننده شرق دلیجان تولید می کنند تولید کنند. شرکت دلیجان شرق یکی از معروف ترین شرکت هایی است بهترین ایزوگام را برای نمایندگی های مختلف تولید می کند تا به راحتی در اختیار مشتیران قرار بگیرد.

مرکز فروش تخصصی انواع ایزوگام دلیجان

ویژگی های انواع مختلف ایزوگام

ویژگی های انواع مختلف ایزوگام

ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی در مکان های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. ایزوگام از نظر شکل ظاهری و مواد اولیه دارای مشخصاتی هستند که عبارت است از:

۱-ظاهر و شکل فیزیکی

ایزوگام از نظر شکل ظاهری به دو صورت برش خورده و رولی است. شکل برش خورده ایزوگام در شکل های مختلف و زیبا که برای بام های شیروانی مناسب است و شکل رولی در اندازه های استاندارد برای پشت بام ساختمان ها مناسب است.

۲-لایه ها

ایزوگام ها حاوی رول های تک لایه و دو لایه  هستند. در ایزوگام های تک لایه پلی استر، لایه ها به شکل  نازک و منعطف پذیر هستند و ایزوگام های دو لایه پلی استر و تیشو مقاوم، دارای استحکام و ضخامت بیشتری هستند.

۳-روکش ایزوگام

ایزوگام ها دارای انواع مختلف روکش های آلو مینیومی، بدون روکش آلومینیومی و روکش سنگ ریزه اند. ایزوگام با روکش های آلومینیومی برای مکان هایی مناسب است که نور خورشید مستقیم به آنجا می تابد؛ اما برای سرویس های بهداشتی یا کف آشپزخانه ها که در معرض مستقیم  نور خورشید نیستند مدل بدون روکش کاربرد دارد. در مکان هایی که تردد زیادی در آن انجام می شود از ایزوگام با روکش سنگ ریزه استفاده می شود

۴-مواد اولیه با کیفیت

ایزوگام ها از نظر مواد اولیه شامل دو نوع دمیده و پلیمری هستند؛ ماده اصلی مدل دمیده قیر دمیده است که به وسیله دمیدن هوای داغ به دست می آید و دارای دوام کمی است اما مدل پلیمری دارای عنصر قیر خالص است که دارای کیفیت و دوام بالایی است

ایزوگام شرق بهترین ایزوگام در ایران است

ایزوگام شرق بهترین ایزوگام در ایران است

در ایران انواع مختلفی از ایزوگام در شرکت های مختلف تولید می شود اما بهترین ایزوگامی که دارای کیفیت، ضخامت، لایه، وزن و قیمت می باشد ایزوگام شرق است که به هیمن خاطر در بین مشتریان بسیار محبوب است و در بازار در راس تمامی ایزوگام ها قرار دارد.

آگاه شدن از قیمت به روز ایزوگام

آگاه شدن از قیمت به روز ایزوگام

به خاطر اینکه قیمت ایزوگام مدام در حال تغییر است نیاز است که افراد قبل از خرید از قیمت آن آگاه شوند می توانند به مراکز فروش مراجعه کنند و از قیمت های روز انواع ایزوگام مطّلع شوند. همچنین می توانند به سایت های راه اندازی شده کارخانه های تولیدکننده سر بزنند و از لیست قیمت ها مطلع شوند. زیرا قیمت های سایت هر روز به روز می شود و در سایت گذاشته می شود

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید