مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نصب ایزوگام صادراتی دلیجان اصل

نصب ایزوگام دلیجان صادراتی اصل

نصب ایزوگام صادراتی دلیجان اصل توسط گروه های ماهر که تحت آموزش بوده اند انجام می شوند و به خوبی به دلیل این که از اهمیت نصب و اجرای ایزوگام واقف هستند این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند.

خرید و فروش ایزوگام به صورت اینترنتی انجام شده و تهیه و تامین هر گونه از انواع عایق های رطوبتی برای پروژه های مختلف از طریق این فروشگاه ها و درگاه های اینترنتی صورت می گیرد و در حال حاضر تلاش کرده ایم که خدمات نصب و اجرای پروزه های مختلف را برای شهرهایی مانند تهران و اصفهان و کرج فراهم آورده و توسط گروه های مجرب این امر امکان پذیر شده است. در تمام نقاط ایران اعم از آب و هوای سرد و گرمسیری استفاده از ایزوگام مئرد لزوم است و بنا به هر یک از شرایط آب و هوایی می توانیم این خدمات را در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ارائه کنیم.

ایزوگام صادراتی دارای مشخصه هایی است که باید بر طبق موازین مصرف کشور مقصد تولید شده باشد و تمام استانداردها در تولید این نوع ایزوگام مورد نظر است. ایزوگام اصل و استاندارد دلیجان در هر نوع با کارایی و مقاومت بالا و با قیر پالیشگاهی تولید می شود و بنا به این که قدرت خرید و میزان سفارش مصرف کننده چه مقدار است می تواند ثبت سفارش کرده و برای این که کلیه مراحل تولید و بسته بندی و بارگیری به صورت دقیق و نظارت انجام شود کارشناسان خود بر این امر نظارت کافی دارند و به همین مقدار برای نصب و اجرای عایق رطوبتی هم وقت گذاشته بی شود تا بهترین مراحل اجرای ایزوگام انجام شده و تحویل مصرف کننده شود.

خدمات نصب می تواند از دغدغه های خاطر شما بکاهد و این امر موجب می شود که نه تنها بتوانید با خیالی آسوده هر نوع ایزوگام را با توجه به میزان هزینه های خود خریداری کنید بلکه برای نصب هم دغدغه خاطر کمتری خواهید داشت و این امر می تواند به روند رشد تولید عایق های صادراتی رطوبتی افزوده و هم معرف بهترین ایزوگام دلیجان باشد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید