مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نصب ایزوگام پشم شیشه ایران

قیمت هر متر ایزوگام پشم شیشه ایران

نصب ایزوگام پشم شیشه ایران با همکاری و همیاری گروه های بسیار مجرب و مجهز در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و می توانید از مشاوره کارشناسان ما در این زمینه بهره مند شوید.
ایزوگام پشم شیشه ایران از جمله کارخانجاتی است که برای سال ها همچنان فعالیت خود را با بهترین شرایط و با تولید مرغوب ترین انواع عایق های رطوبتی حفظ کرده است و در این بین نه تنها قیمت بلکه کیفیت تولیدات این کارخانه همجنان در سطح قابل قبول و مقرون به صرفه ای حفظ شده است.
کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران در حد و اندازه های شرکت های بین المللی ظاهر شده است و بیشترین محصولات خود را برای صادرات در اختیار شرکت ها و بازرگانی ها قرار می دهد و در این راه مصمم است که بهترین عایق های رطوبتی و با کیفیت ترین ایزوگام پلیمری درجه یک را به خریدار تحویل بدهد.
نصب ایزوگام بایستی توسط گروه های ماهر و مجرب انجام شود تا به ایزوگام آسیبی وارد شود و نه در هنگام نصب میزان حرارت و چسباندن دچار تغییراتی شود و این امر با هماهنگی با گروه های ماهر اجرای ایزوگام امکان پذیر است که در حال حاضر این خدمات به صورت اینترنتی و آنلاین در تهران و اصفهان و کرج در اختیار هر مصرف کننده ای قرار می گیرد و بزودی در شهرها و مناطق دیگر هم این خدمات عرضه خواهد شد.
اجرای ایزوگام با نظارت و تایید کارشناس مربوطه شروع و پایان می یابد و در انتهای کار ایزوگام نصب شده با تاییدیه و ضمانت نامه کارشناس و کارخانه تحویل می شود و در این بین کلیه بازسازی و جابجایی و تعمیرات احتمالی به بهترین شکل ممکن رسیدگی خواهد شد و قیمت اجرای ایزوگام پشم شیشه ایران تلاش می شود که بسیار ارزان و مقرون به صرفه محاسبه شود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید