مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه ایزوگام پشت بام سال 99

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوع ایزوگام پشت بام چیست؟فروشنده ایزوگام پشت بام در تهران

از دیر باز استفاده از چیزی برای پشت بام ها حیاتی بوده است که آن ها را در مقابل باران و برف و نم کشیدن محافظت نماید. خب البته مواد زیادی هم امتحان شده است و یکی از بهترین مواد که امتحان خود را به خوبی پس داده است، ایزوگام می باشد. اکنون ایزوگام معمول ترین شیوه برای پوشاندن و عایق کردن بام ها می باشد. شرکت ما هزینه ایزوگام پشت بام سال ۹۹ را بسیار پایین و کمتر از سطح بازار ارائه می دهند.

هزینه ایزوگام پشت بام سال 99

بهترین نوع ایزوگام پشت بام چیست؟

بهترین نوع ایزوگام پشت بام چیست؟ واقعا برای پشت بام ها ایزوگام بسیار مهم و حیاتی می باشد. با یک بار ایزوگام کردن بام شما می توانید آن را سال ها از انواع بارندگی ها و در نتیجه نم کشیدن تضمین نمایید.

ایزوگام کردن تنها برای پشت بام ها نیست و هر جایی که لوله کشی آب دارد را می توان ایزوگام کرد. خوبی ایزوگام این است که روی هر سطحی قرار می گیرد حتی آهن و آن را درمقابل نم کشیدگی محافظت می کند.

یکی از مکان هایی که ایزوگام می شود کف آشپزخانه و کف حمام و سرویس های بهداشتی می باشد. حتی زیر زمین ها هم باید ایزوگام شوند تا نم نکشند. تراس ها یا پارکینگ ها، تمامی این مکان ها می توانند ایزوگام شوند.

ولی کاربرد اصلی ایزوگام برای پشت بام می باشد. وقتی شما به فکر ترمیم ایزوگام پشت بام خود هستید بهتر است فکر کردن به هزینه را کنار بگذارید و بهترین نوع ایزوگام را تهیه کنید چون اگر یک بار ایزوگام خوبی پشت بام خود را بزنید سال ها خیال تان از جانب آن راحت خواهد بود.

هزینه ایزوگام یک بار انجام می شود ولی اگر سقف نم بکشد خسارات بسیار زیاد تری به شما وارد خواهد شد که گران تر برای شما تمام خواهد شد.

معمولا بعد از ساخت خانه آن را ایزوگام می کنند و دیگر نیازی به ایزوگام کردن مجدد نیست ولی برای ترمیم آن باید بهترین نوع ایزوگام را خریداری کنید.

برندهایی که ما با آن کار می کنیم: ایزوگام و ایزوگام صادراتی و ایزوگام دلیجان می باشد که در حوزه ی صادرات ایزوگام نیز قدم های بزرگی برداشته ایم.

فروشنده ایزوگام پشت بام در تهران

فروشنده ایزوگام پشت بام در تهران شرکت ما فروشنده ایزوگام پشت بام  تهران می باشد. و سال ها است که در این زمینه فعالیت می کند. کیفیت محصول ما آنچنان بالا است که طرفداران بی شماری در داخل و خارج از کشور داریم. و سالیانه مقادیر زیادی ایزوگام به خارج هم صادر می نماییم.

علاوه بر کیفیت بالا که شعار ما است قیمت های ما از سطح بازار پایین تر می باشد.

برای خرید اینترنتی به سایت ما سری بزنید و آن را با استعلام قیمت خریداری نمایید.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید