مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ویژگی لازم برای خرید ایزوگام خوب

عایق رطوبتی باید ویژگی هایی داشته باشد که بتواند بنا را در مدت زمانی مناسب از شر نم و رطوبت محفوظ بدارد بنابراین در هنگام خرید ایزوگام خوب باید نکاتی را مورد توجه قرار داد که لازم به آن توجه شود.
ایزوگام یا همان عایق رطوبتی که امروزه جایگزین آسفالت و قیر گونی شده است مزایای بسیار زیادی را نسبت به روش های قدیمی دارند که همین امر منجر به گسترش و همه گیر شدن آن شده است.
استفاده از ایزوگام در قسمتهای مختلف یک بنا مانند سقف، شیوانی، کف، جداره های ساختمان، لایه های میانی ساختمان مانند کف سرویس بهداشتی، آشپز خانه و حمام و همچنین کف استخر گستر یافته است. به همین جهت کارگاهها و کارخانه های بسیاری امروزه اقدام به تولید ایزوگام می کنند. و باید در هنگام انتخاب و خرید به نشان استاندارد محصول دقت کرد.

از دیگر روشهایی که در هنگام خرید ایزوگام می توان به مرغوب بودن آن پی برد این است که با کشش پاره نشور و در ضمن بر اثر تا شدن از سمت پشت نشکند و ترک بر ندارد.
البته راه بهتر برای خرید یک ایزوگام، خرید آن از محل های معتبر و از افراد با تجربه می باشد زیرا شاید ایزوگام در زیبایی ظاهری ساختمان چندان تاثیری نداشته باشد اما اگر نامرغوب باشد و نتواند در مقابل گرما و سرمای شدید مقاومت کند و موجب نشت برف و باران گردد می تواند خطرات و زیانهای بسیاری زیادی را منجر گردد.

مشاور فروش: مهندس حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید