مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده ایزوگام دلیجان صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات مهم ایزوگام ضد آبقیمت انواع ایزوگام دلیجان صادراتی

اگر به دنبال ایزوگامی صادراتی هستید و می خواهید این محصول را برای صادرات مورد استفاده قرار دهید همچنین اگر می خواهید از کیفیت ایزوگام تولیدی اطمینان داشته باشد می توانید با پخش کننده ایزوگام دلیجان صادراتی ارتباط برقرار کنید و سفارش خرید خود را انجام دهی.

این پخش کننده می تواند هر میزان از نیاز شما را تامین کند و همزمان بهترین قیمت ممکن برای این ایزوگام را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از این صادرات ان محصول سود عالی به دست آورید.

پخش کننده ایزوگام دلیجان صادراتی

خصوصیات مهم ایزوگام ضد آب

خصوصیات مهم ایزوگام ضد آب

ایزوگام ضد آب از ابزارهایی است که می تواند برای ایجاد یک لایه ضد آب مورد استفاده قرار بگیرد و به این ترتیب با این ایزوگام نه تنها سقف را می توان ضد آب کرد بلکه می توان از آن برای دیوار و کف نیز استفاده کرد همچنین می توان انواع لوله های انتقال آب یا گاز را با آن پوشش داد و ضد آب نمود.

از خصوصیات مهم این ایزوگام می توان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد :

این ایزوگام دارای ضخامت مناسبی از لایه قیر است و این لایه در صورت داشتن کیفیت بالا می تواند به طور صد درصد از عبور آب جلوگیری کند.

نرم و انعطاف پذیر است و به این ترتیب به راحتی می توان آن را به دور لوله ها پیچید یا در گوشه و زوایای مختلف قرار داد و نصب کرد.

این ایزوگام با نوسانات دمایی دچار تغییر در بافت نمی شود به این معنی که ترک یا درز برنمی دارد چون کیفیت قیر آن درجه یک است بنابراین حتی در آب یخ زده نیز می تواند خاصیت ضد آب داشته باشد.

در نوع تیشو دار آن می تواند به مکانی که نصب می شود استحکام ببخشد و به این شکل هم نقش ضد آب را دارد هم این که باعث محکم کننده بنا می باشد.

قیمت انواع ایزوگام دلیجان صادراتی

قیمت انواع ایزوگام دلیجان صادراتی قیمت ایزوگام دلیجان صادراتی در انواع مختلف ان بسیار متفاوت است و چون انواع این محصول می تواند بسیار متفاوت باشد بنابراین می توان تصور کرد که تنوع قیمت ها نیز زیاد باشد؛ برای اطلاع از قیمت انواع این محصول می توان با فروشنده آن ارتباط برقرار نمود و از قیمت روز هر یک از آنها باخبر شد همچنین همین سایت انواع مختلف این ایزوگام با قیمت روز آنها را به نمایش گذاشته است.

قیمت انواع این محصول به عوامل بسیار زیادی وابسته است و هر یک می توانند در نرخ نهایی این ایزوگام تاثیر کم و زیاد داشته باشند به همین دلیل نرخ انواع این ایزوگام بسیار پر نوسان است و باید به صورت روزانه استعلام شود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید