مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع ایزوگام شرق مستقیم از کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کلی درباره ایزوگامقیمت ایزوگام شرق مشهد بدون نصب

بدیهی است که قیمت انواع ایزوگام شرق برای خرید مستقیم از کارخانه به نسبت سایر روش ها کمتر خواهد بود. اما ممکن است خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه همیشه امکان پذیر نباشد. به طور کلی ایزوگام را به هفت روش زیر می توان خریداری کرد:

 1. تهیه ایزوگام از مغازه های لوازم ساختمانی
 2. خرید ایزوگام از عمده فروشی ها
 3. خرید ایزوگام از فروشگاه های مصالح ساختمانی
 4. تهیه ایزوگام از نمایندگی شرکت ها
 5. خرید ایزوگام از دلال یا واسطه ها
 6. تهیه ایزوگام مستقیم از کارخانه
 7. خرید ایزوگام از سایت های فروش آنلاین ایزوگام

قیمت انواع ایزوگام شرق

هرچند کارخانه همواره قیمت مشخص شده ای را برای فروش محصولات تولیدی خود ارائه می کند اما نمایندگی ها و دلالان با خرید از کارخانه و فروش در بازار مصرف با قیمت بالاتری نسبت به قیمت کارخانه سعی در کسب سود دارند.

از همین رو بهترین قیمت انواع ایزوگام شرق را شرکت های فروش اینترنتی ایزوگام اعلام می کنند زیرا آنها به صورت مستقیم از درب کارخانه، بار را برای مشتری می فرستند و واسطه ها حذف نموده اند.

برخلاف فروش اینترنتی ایزوگام، فروش ایزوگام به روش های سنتی هزینه هایی نیز در بر دارد که ناخواسته باعث افزایش قیمت می شود. هزینه های حمل و نقل، انبار کردن و نیز جابه جایی از ماشین به انبار و بلعکس در افزایش قیمت تاثیر گذارند.

شرکت ایزوگام مفید

برای استعلام قیمت می توانید از طریق روش های ذکر شده در تصویر با ما در ارتباط بوده و قیمت ایزوگام ها را استعلام نمائید. همچنین امکان ثبت سفارش آنلاین نیز وجود دارد.
شرکت مفید با حذف واسطه ها و هزینه های دپو ایزوگام قیمت را به حداقل رسانده و بار سفارشی مشتری مسقتیم از کارخانه به محل مشتری ارسال میگردد.

اطلاعات کلی درباره ایزوگام

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه

ایزوگام ها در واقع نوعی عایق رطوبتی هستند که به نام اصلی آنها عایق رطوبتی قیری سطوح بوده و از همان ابتدا با نام ایزوگام در بین مصرف کنندگان شناخته شده است.

این کالا در کارخانه های تولیدی با استفاده از الیاف پلی استر پشم شیشه به همراه قیر و مواد اولیه دیگر ساخته شده و به صورت رول های ده متری در عرض یک متر به بازار عرضه می شود. و کاربردهای فراوانی دارد که مهمترین آنها به شرح زیر است:

 • ایزوگام بام سقف خانه ها
 • عایق کاری سرویس های بهداشتی
 • ایزولاسیون تونل ها و پل ها
 • ایزوگام پی و دیوار ساختمان
 • ایزوگام استخر
 • ایزوگام سقف سوله ها
 • عایق کاری کانال ها و مخازن آب
 • و…

به طور معمول وزن هر متر مربع ایزوگام ۴ کیلوگرم بوده که همین مسئله باعث می شود قیمت هر رول ایزوگام شرق با مثلاً قیمت ایزوگام تبریز و سایر شهر ها تفاوت چندانی نداشته باشد. تنها دو عامل باعث اختلاف قیمت های ایزوگام است: یکی فاصله کارخانه تولید کننده تا مقصد فروش و دوم اینکه با چند واسطه خریداری شود.

قیمت ایزوگام شرق مشهد بدون نصب

برای روشن شدن بیشتر موضوع فوق کمی بیشتر در این باره توضیح داده و یک لیست قیمت هم از ایزوگام های مشهد برای شما قرار می دهیم.

بررسی قیمت ایزوگام شرق در مازندران یا سایر شهرهای ایران را باید بر اساس فاکتورهای مختلفی انجام داد. به طور مثال قیمت ایزوگام نگین بام شرق که تولید یزد است در مازندران یا گلستان بیشتر از سایر تولیدات ایزوگام شرق مشهد خواهد بود که یکی از دلایل آن فاصله زیاد یزد تا شمال و بیشتر شدن کرایه حمل است.

به هر حال به علت شهرت و همچنین مصرف بالای ایزوگام شرق مشهد به نسبت سایر تولیدات، ما امروز قیمت انواع ایزوگام شرق مشهد بدون هزینه نصب را در لیست قرار خواهیم داد.

لیست:

ذکر این نکته ضروری است که قیمت ها قطعی نبوده و ممکن است برخی از آنها با تغییرات مواجه شده باشد پس برای قیمت دقیق حتما تماس بگیرید.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه شرکت ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید